• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies



    sexuální orientace, sexuální identita, škatulkování v závislosti na místě a čase, dějiny pojetí transsexuality a homosexuality.

    rozbalit záhlaví
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    ECLECTICA: jo - od tý doby co si tohle nekupuju mám spoustu peněz na hračky.....
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    NEKDO_CIZI: já mám taky několik postrachů: šperky, lodičky a lak na nehty.
    Občas jsem měla takový záchvat, že se budu hezky líčit a lakovat si nehty a podobně - a pak mi tu ty šminky a laky ležely tak dlouho, než prošly :))
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    NEKDO_CIZI: to vše je o tréningu :-))))
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    no vida zrovna před chvílí jsem o tom s Eclecticou mluvily :-))))
    http://www.fiftyfifty.cz/Transvestita-nebo-transsexual-8742456.php
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    ECLECTICA: to obdivuji u žen i mužů - sama se líčit neumím a lodičky jsou spíš mučící nástroj než ochrana nohy před drsnou dlažbou velkoměst :-)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ROMANAMI: nojo, ale vysvětluj to někomu na ulici, když se oblečeš do šatů a nalíčíš se, žejo...
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    a navíc nevidím na své maličkosti nic tak světoborného, abych to musela hlásat celému světu, jsem prostě obyčejný exemplář rodu Homo Sapiens
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    to není o stydění se, jen jaksi nerada o sobě mluvím, resp. to neumím, nejsem extrovert :-)))
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    ECLECTICA: aha ... tak to chápu ....
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    NEKDO_CIZI: ona spíš potřebuje maličko naťuknout, než aby se rozpovídala sama :)
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    ECLECTICA: a u odpovědí se stydět nebude??
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Říkala jsem si, čím to, že tu máme dva FtM a žádnou Mtf:
    A ona tu jedna je, ovšem latentní a maličko stydlivá. Nicméně ráda zodpoví na jakékoli dotazy, a to předevšim ohledně transvestitismu a podobně. Takže se ptejte :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KAWALSKI: rozhodně vydržím ;-)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ZUZKAOU: pokud pockas do soboty, tak ano ;-) casova tisen, za 3 minuty odchazim mimo net ;-)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ZUZKAOU: add roubal, fifkove se to stao take a myslim, ze v dnesni dobe uz to je vice mene docela dobre propracovane. kdo si je jisty a jiste vystupuje, ma cestu co nejvic zkracenou, kdo tape, ten si itm projde svym vlastnim tempem. jak je to mimo prahu, to netusim.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KAWALSKI: aha, tak to mi uniklo. Byl by odkaz?
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ZUZKAOU: add sekvence dna ( neumim citovat ucity prispevek, sorry ), tak transsexualita preci uz objasnena byla, alespon v hrubem obraze.
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ECLECTICA: add fascinace nadrogynnimi bytostmi, jsme na otm stejne. moje zeny byly vzdy klucici typy zen, kdyz uz ne primo MtF. moji muzi byli vzdy jemni vsude oholeni chlapci ( kdyz vynecham cernochy, tam je to jen hora svalu s penisem ). veeeelmi obecne receno mam rad butch lesby nebo zzenstile gaye, i kdyz priznavam, ze jemne nezne dlouhovlase pihovate zrzecky miluji nejvic :lol:
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    TMA: tohle s těma anomáliema je přesně to, co jsem chtěl vědět. Díky.
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    ZUZKAOU: ano ano, založíme odboj =o)
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    sorry heteroseuálové myslím mohou uzavřít registrovany partnerství
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam