• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    ECLECTICA: to je i můj názor ! ale přesto se snaží nebýt spojováni s minulostí
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ROMANAMI: j si jen myslím, že prostě nelze začít žít jiný život a minulost vytěsnit, protože ta minulost člověka taky formovala.
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    ECLECTICA: pokud vím tak skoro všichni post-op se o to snaží, a nechtějí být ve škatulce s těmi pre-op. Ale osobně si myslím že to nejde :-(
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ECLECTICA: čistě osobní názor, myslím že tlusté čáry bývají použitelným řešením jen na nějaký čas, kdy potřebuju nabrat energii na zpracování té minulosti - ale nepovažovat něco za svou minulost dle mého v důsledku vede k tomu, že vytěsněné věci hnijou někde v kouktu a zaútočí v tom nejméně vhodném okamžiku.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Zeptám se místních TS, případně psychologů: myslíte si, že lze mezi pre-op a post-op životem udělat tlustou čáru v tom smyslu, že člověk pre-op život nepovažuje za svou minulost?

    A je tu někdo, komu vadí být ve "škatulce" lgbt/queer?

    Setkala jsem se otiž s podobnými názory, tak by mě zajímalo, jestli to tak vnímají všichni.

    Předem díky.
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    ECLECTICA: bez komentáře :_(
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    NEKDO_CIZI: :-))))) jak jako uniká možnost použití ? pořádek je jen pro blbce ! inteligentní holka vždy najde to co hledá ! Tedy někdy až po vysypání celého obsahu, že a někdy taky až za týden, ale co je týden proti věčnosti :-)))))))))
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ROMANAMI: ono zaplaťpámbu se o tom dneska už aspoň relativně dost mluví, být TS za komunistů asi muselo být hodně složité...
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    ECLECTICA: jo - od tý doby co si tohle nekupuju mám spoustu peněz na hračky.....
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    ECLECTICA: no a o to právě jde, smířit se sama se sebou, no co tak jo tak jsem ouchyl, a kolik z těch okolo na ulici je normálních ? Já jsem pořád já, a¨jestli si někdo myslí něco divného, tak je to jen jeho problém ! Čím víc se budu bát a plazit se při zdi, tím spíše si mne všimnou :-))) Když už, tak hezky hrdě a středem ulice :-))
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    ROMANAMI: to říká i moje sestra ... teda obě......
    a taky mi uniká možnost použití některých věcí ukrytých v malých taštičkách a kabelkách ....
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    NEKDO_CIZI: já mám taky několik postrachů: šperky, lodičky a lak na nehty.
    Občas jsem měla takový záchvat, že se budu hezky líčit a lakovat si nehty a podobně - a pak mi tu ty šminky a laky ležely tak dlouho, než prošly :))
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    NEKDO_CIZI: to vše je o tréningu :-))))
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    no vida zrovna před chvílí jsem o tom s Eclecticou mluvily :-))))
    http://www.fiftyfifty.cz/Transvestita-nebo-transsexual-8742456.php
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    ECLECTICA: to obdivuji u žen i mužů - sama se líčit neumím a lodičky jsou spíš mučící nástroj než ochrana nohy před drsnou dlažbou velkoměst :-)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ROMANAMI: nojo, ale vysvětluj to někomu na ulici, když se oblečeš do šatů a nalíčíš se, žejo...
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    a navíc nevidím na své maličkosti nic tak světoborného, abych to musela hlásat celému světu, jsem prostě obyčejný exemplář rodu Homo Sapiens
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    to není o stydění se, jen jaksi nerada o sobě mluvím, resp. to neumím, nejsem extrovert :-)))
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    ECLECTICA: aha ... tak to chápu ....
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    NEKDO_CIZI: ona spíš potřebuje maličko naťuknout, než aby se rozpovídala sama :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam