• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies



    sexuální orientace, sexuální identita, škatulkování v závislosti na místě a čase, dějiny pojetí transsexuality a homosexuality.

    rozbalit záhlaví
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    ROMANAMI: už asi vím :-) to jsou ti co přispívali do diskuze pod tímto článkem :-))
    [ ECLECTICA @ Queer studies ]
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    JUDIY: co to je ? to neznám :-) kde se to dá najít ?
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    JUDIY: ale jinak se pořád mluví o menšině, ale když vezmeme v potaz celou queer problematiku, je to opravdu až tak zásadní menšina ?
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    ROMANAMI: testováno na OPRAVDOVÝCH MUŽÍCH:))
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    JUDIY: jo tak to nevím :-))) že by se na kosmetice začalo uvádět "Testováno na mužích" ? :-)))
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    ROMANAMI: a ono jim to způsobuje(používání kosmetiky) takové problémy, že vymírají?:))
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    TMA: syn to letos videl poprve, v 5ti letech, a hned to komentoval, ze se maluje jako zenska :-D
    TMA
    TMA --- ---
    ROMANAMI: Letos poprvé jsem si všiml, Ivan, vdovy syn, z Mrazíka, mužný bohatýr měl namalovaná víčka očnímy stíny.
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    Muži vymírají, každý desátý tajně používá ženská líčidla a zkrášlovadla
    http://www.novinky.cz/zena/styl/189928-muzi-vymiraji-kazdy-desaty-tajne-pouziva-zenska-licidla-a-zkraslovadla.html
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    Zanele Muholi: Ukázat životy černých leseb | Bloody Mary riot grrrl zin
    http://bloodymary.blog.cz/0903/zanele-muholi-ukazat-zivoty-cernych-leseb
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    JUDIY: bezvadny. proc to nezkusis v tom stavajicim klubu? ja se ti posmivat nebudu.
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    LUBOB: samozřejmě.)
    budu se snažit nadhazovat dnes tématické otázky pokud bude potřeba, chci informovat o akcích, přednáškách a diskuzích které se budou konat a budou spojené s tématikou, přihazovat nové knižní a filmové tituly zabývající se tématikou popřípadě diskutovat o nich....ráda bych zaběhla i do feministické teologie, která mě osobně dost zajímá.....byla bych ráda aby se na tomto všem podíleli všichni, kteří budou v diskuzi a zajímají se o problematiku...
    tak co si o tom myslíš???
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    JUDIY: nez ti tam pripojim svuj hlas, muzes mi aspon strucne rict, jak budes klub moderovat & spravcovat, aby to bylo na urovni?
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    JAGA: naprosto s tebou souhlasím, budu ráda, když se zapojí i člověk, který se nepovažuje za genderového aktivistu, ale bude schopen vést diskuzi bez zbytečných urážek, zesměšňování a sexismů...jde přece o to se nad touto problematikou zamýšlet!
    JAGA
    JAGA --- ---
    JUDIY: Kéž by se tahle diskuse rozběhla! Já jsem utrpěla poměrně trauma, když jsem se pokoušela zapojit do existujících nyxovských "odborných" diskusí o feminismu a genderu, protože tam není možné debatovat věcně, je to ze značné části ventil pro vulgarismy a negativní emoce. Takže jsem to radši přestala sledovat.
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    [ nyx :: kluby :: spolecenske vedy ]
    hlasujte prosím pokud opravdu chceme diskutovat trochu na úrovni:)
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    ECLECTICA: byl by to boj s větrnými mlýny. Kdyby se měli takhle vyjadřovat veřejně, tak to neřeknou, ale pod štítem anonymity internetu to z nich jde ven :-(
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ROMANAMI: já tam párkrát přispěla, ale nějak na to nemám sílu (a ani čas...)
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    ECLECTICA: Hmmm tak ta diskuze je opravdu výživná, zanechala jsem tam pár reakcí, pár příspěvků označila za nevhodné, aby se finálně naprdla a řekla si, co se budu rozčilovat nad lidskou demencí a omezeností :-(
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    ECLECTICA: Mam pocit, že tyhle diskuze maji určité pozitivum. A to aby se člověk zamyslel zda opravdu nepreferuje pozitivní diskriminaci, zda daná menšina žádá o pomoc společnost až tehdy, kdy ji opravdu potřebuje a hlavně do jaké miry je člověk pokrytec ( sama menšina někdy trpí předsudky )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam