• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies



    sexuální orientace, sexuální identita, škatulkování v závislosti na místě a čase, dějiny pojetí transsexuality a homosexuality.

    rozbalit záhlaví
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    LA_BETE: já bych hlavně udělala už nějaké to posezení :)
    LURA
    LURA --- ---
    LA_BETE: Hm, je tu v klubu jedna moc hezká a sympatická, co jsem ji nedávno potkala :-)
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    neuděláme si taky nějákou miss queer? :-)
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    z diskuze pod tím

    "to je nejmodernější varianta, narodíš se jako muž, jseš heterosexuální, necháš si ale změnit pohlaví, a tak se staneš transkou, pak ale budeš mít sex jenom se ženami, a tak budeš exheterosexuální lesbická transka, nakonec tě ale přestane sex bavit a skončíš tedy jako asexuální extranshomoexheterosexuál; no a pak můžeš soutěžit a propagovat svojí menšinu" :-)
    LOG_LADY
    LOG_LADY --- ---
    LA_BETE: wow! Haruna je výborná, japonsky potrhlá, fakt jí mám ráda..... tak to je hezká zpráva...
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    mimo tema...vcera jsme si prozil den v zenske roli, vylozene zenske, kamosske rande s klukem, ktery me jako zenu poznal a vnima a reknu vma, ze to bylo super, kupodivu :-d on nastesti nesnasi vyzivave odhalujicui oblecnei, takze upnute tricko s decentnim vystihem, damske sportovni kalhoty a nacesane vlasky a jake to s obema delalo divy :ROFL a co se divim, vubec mi to nevadilo, byt za zenskou :-D
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    Miss International Queen 2009 - Ai Haruna – Nejkrásnější transsexuál na světě - podívejte se! (fotogalerie) na Kulturní novinky – Žena.cz
    http://zena.centrum.cz/volny-cas/kulturni-novinky/2009/11/4/galerie/nejkrasnejsi-transsexual-na-svete-podivejte-se/
    LURA
    LURA --- ---
    Já myslím, že je z té epizody, ale jistě ti to nepovím...
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Mám takový dotaz a nevím kam s ním, tak to zkusím tady:
    V jednom sitcomu jsem narazila na píšničku, kterou zpívá kd lang (já vím, moje obses :)
    Bohužel netuším, jestli ta písnička vznikla jen kvůli epizodě, nebo je někde k mání celá, bez rušivího zpěvu ostatních apod.


    I want a woman in the White House
    A mother on the moon
    A sister hosting Nightline
    It cannot come to soon
    No, it cannot come to soon



    So let's join our hands together
    And gaze upon the moon
    And free as loving sisters
    Our time it will come soon
    Our time it will come soon.


    video tady:
    http://www.youtube.com/watch?v=P05bWrGGQlg ca od 6:30

    (No a zcela soukromě poznamenávám, že ani hrozivý účes jí neubírá na charismatu - no a to gesto okolo 7:23-7:25 - ona je prostě takovej macho, já ji prostě žeru :)




    GEKKO
    GEKKO --- ---
    ISOBEL: Moji bozi, tohle jsem nepsala já? Jsem ráda, že je tom někdo úplně stejně jako má maličkost :-)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ECLECTICA: ty mě neznáš osobně, to se nepočítá ;-)
    ISOBEL
    ISOBEL --- ---
    ECLECTICA: koukám že to má každý vážně úplně jinak :-)
    mě v zásadě přitahují holky a někteří feminní kluci a vůči všem vystupuju tak nějak sama za sebe. Ale občas potkám nějakého echt mužného chlapa, ze kterého sálá cosi, co ze mě během minuty udělá feminní flirtující koketku a pak se zpětně sama za sebe stydím. Ale myslím že bych tak nedokázala fungovat dlouhodobě, takže vztah s někým takovým by asi nehrozil.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    KAWALSKI: tsss, já tě jako kluka beru od začátku. A užčitě nejsem jediná. Takže ne že nikdo :)

    Ale abych taky přispěla: já zase ksmrti nerada flirtuju s muži, připadá mi to hloupé a vůbec sesnažím vůči mužům nebýt v takové té roli objektu jakéhokoli typu a jsem radši, když oceňují spíš můj intelekt, dovednosti - cokoli, jen ne vzhled.
    Na druhou stranu právě tu echt ženskou roli mám ráda, když se bavím s nějakou ženou, ze které sálá mužský element.
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    mno, koukam, ze co clovek, to jiny pripad .. a pak se do tech skatulek mame vejit :)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MRNOUS: me j jedno, jak me berou, v sexu je dulezite, ze me umeji osukat, kdyz to tak musim rict ;-) jinak tedy co se citove stranky tyce, tak preferuji feminni citlive muze, co se nchaji opecovavat :-D obvykle s nimi ale nespim, na sex mam ty divoke nespoutane černochy :ROFL i kdyz co si budeme povidat, sex s muzem jsem mel naposledy tak pred dvema lety, mozna krapet mene :-/
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    LURA: tohle jako ty za holku a on te bere jako holku? :) zacinam v tom mit trochu zmatek, tak se radsi ptam :)
    LURA
    LURA --- ---
    MRNOUS: Tohle si umím představit jen jako flirt a muselo by to vycházet ode mě. Ve vztahu by to nešlo a kdyby mě někdo balil, tak by mi to taky vadilo.
    Ale s tím sexem je to teď pustá teorie, protože ve vztahu jsem a rozhodně to nechci měnit :-)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    KAWALSKI: bavi te s chlapama sex jako zenska (nejen fyzicky, pochopitelne, ale ze te i tak berou)? to bych potreboval, protoze tohle ja nemuzu :) kdyz me berou jako kluka, tak neni problem, ale kdybych je sbalil jako zenska, tak bych s nima do postele nemoh :))
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MRNOUS: v tomhle te chapu, me kdyby brali jako muze, byl bych ochoten akceptovat tohle zensk telo...
    navic, me se libi, kdyz me muzi ocenuji jako peknou zenskou, bavi me s nimi fluirtovat a bavi me s nimi sex....ale u zen proste nesnasim, kdyz me berou jako lesbu, jako zenskou, co si hraje na hclapa....a nenasel jsem nikdy zadnou, co by me brala jako muze...kecam, jednu ano, ale ja ji nechal...
    LURA: s tebou se ztotoznuji, co se tohohle tyka, predevim o otm vnimani sexuality ;-)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    LURA: Něco podobného o svých osobách jsem si asi měsíc zpátky psala s KAWALSKI, takže uplně přesně chápu a pokud by se ti podařilo přijít na nějaké řešení, tak prosím o rozebrání.
    LURA
    LURA --- ---
    MRNOUS: Se třema dětma se asi vlastní tělo prožívá jinak ;-)
    A jsem hrozně ráda, že ty děti mám. Už jsem to tu někde psala, ale když se mě ve školce ptali, čím chci být, až budu velká, řekla jsem, že "máma a námořník". A to tak nějak vystihuje všechno. Čím jsem starší, tím víc mám pocit, že moje mužská a ženská stránka spolu dokážou líp vycházet. Jsem hodně citlivá na všechny věci, přicházející zvenčí, takže nemůžu dokonce ani užívat HA, protože mi působila problémy se změnou vnímání svého těla, většinu věcí dovedu vyléčit bylinkama a nesnáším zásahy do své integrity (to není o identitě). Myslím si, že i kdybych byla ještě vyhraněnější na mužskou stranu, tak bych nemohla jít do změny těla, protože na to jsem si ho příliš vědomá. Je to pocit, jako že bych za vnější tělo vyměnila to vnitřní (něco jako když za pytel zlaťáků upíšeš duši)...
    Chápu, že pro někoho je to důležité - je to o prioritách. Pro mě je právě priorita ta moje integrita. Já budu vždycky já, ať budu mít jakékoliv tělo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam