• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    LURA
    LURA --- ---
    LA_BETE: Taky jsem se toho obávala, než jsem tam šla, ale fakt ne. Aspoň já přišla a okamžitě jsem se cítila báječně.
    A když to tak vezmeš, tak ať půjdeš kamkoliv a dáš si něco víc, než vodu z kohoutku, tak za to něco zaplatíš. Tady vidím útratu tak na 200,-Kč, což mi na výjimečné posezení s lidmi nepřijde tak strašné...
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    tak co nějákou jinou čajovnu? těch je v Praze spousty
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    jj to je tam a tam cos viděla ty fotky :-) jen kdyby to nebylo tak debilně z ruky, sice tam hromada jezdí ale i tak.
    Hlavně personál a paní majitelka je tam na nás zvyklá a hlavně je vžy ráda za hosty
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ROMANAMI: to je tam, jak mě kdysi zvala S.?
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    kdybych jen věděla jak vás všechny naložit tak vás fakt zavezu k těm Urbanům do Lhoty, tichá, laciná útulná vinárka s perfektní kuchyní, http://www.urbanu-cz.ch.vu/
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    a navíc jsem chudý student :-/
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    no já nevím. je to tam nějak moc hogo-fogo. Budem tam vypadat asi jako pěst na oko :-)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Pro ty, co se chtějí zúčastnit: ozvěte se prosím do zítřejšího rána (8.00), aby bylo jasné, kolik míst je třeba zarezervovat.
    LURA
    LURA --- ---
    ECLECTICA: Díky. Pokud bychom tam ale šli, bylo by potřeba zjistit, kolik lidí OPRAVDU přijde a v kolik, aby se dal zarezervovat stůl.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    LURA: já jsem jednoznačně pro.
    LURA
    LURA --- ---
    LURA: Jo a ještě mají u těch jejich stránek zvuk - já osobně ho vypínám...
    LURA
    LURA --- ---
    Tak já tady mám návrh - ještě jiný, než je ta Duhová čajovna.
    Uznávám, že je to návrh trochu netradiční, ale objevila jsem nedávno zajímavé místo, a to Siddhartha café v Jakubské ulici: http://www.buddha-bar-hotel.cz/ (pokud tedy budou mít volné místo). Když na liště rozkliknete siddhartha cafe, tak v pak v levém sloupečku dole je i virtuální prohlídka.
    Není to tam sice úplně nejlevnější, ale taky to záleží na tom, co si člověk dá. Já ochutnala malinové tiramisu a creme brule, což oboje stojí 90,-Kč. Musím ale říct, že za takový božský požitek jsem ochotná tenhle peníz dát (aneb raději méně a kvalitního, než hromada, ale nechutná). Dále mají různé míchané drinky a taky čerstvý mátový čaj (ten nevím, kolik stojí) a velice milou a přátelskou obsluhu a byla jsem informována slečnou manažerkou, že jsou "gay friendly". Oni jsou tak nějak friendly celkově, přišla jsem tam a cítila jsem se tam fakt jako u přátel na návštěvě...
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    LURA: No, já si právě nejsem moc jistá. A zrovna u těhle lidí bych nerada, kdyby se to rozkecalo.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    LURA: Jo, Aki, my jim to kdyžtak vysvětlíme :)
    LURA
    LURA --- ---
    ECLECTICA: Já bych byla pro Duhovku určitě. A pokud to bude opravdu domluvené, tak skoro 100% přijdu.

    AKI_NO8: Když si zarezervujeme svůj koutek, tak by to nevadilo, ne? A on by tě možná namalovanou stejně nikdo nepoznal. Nebo je to taky příležitost vyzkoušet reakce okolí, když budeš mít naši podporu :-)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    ECLECTICA: No, ještě ste navrhovali jedno místo. Já zatim byla ve společnosti takhle jenom na tom QueerEye.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    AKI_NO8: ok, a kde bys s tím neměla problém? On je už nejvyšší čas něco zamluvit.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    ECLECTICA: Já bych šla. Ale do duhovky se mi kvůli jisté komunitě, se kterou se znám, nechce líčit a oblékat.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Co ta Duhová čajovna? A kdo je ochote závazně říct, že půjde?
    LURA
    LURA --- ---
    Tak vážení/vážené, jak to vidíte s tím srazem???
    Nechci nějak prudit, ale už je středa a jestli pojedu na sraz 160km daleko, tak si potřebuju domluvit ještě další aktivity a tudíž bych už ráda zjistila, jestli má smysl do té Prahy jezdit...
    Za mě je to tak, že mohu někam dorazit kolem cca 18. hodiny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam