• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    LOG_LADY
    LOG_LADY --- ---
    já se omlouvám, že sem nebyla moc společenská, něco na mně asi leze :/ ale každopádně děkuju Luře za doporučení Matcha créme brulée.. příště, až nebudu po prapodivných nudlích, si ho určitě dám...
    LURA
    LURA --- ---
    AKI_NO8: Bylo to fajn - a musím znovu konstatovat, že ti to fakt moc slušelo :-)

    Taky vám všem díky za včerejšek.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    Děkuju včera/dnes všem za milou společnost a zážitek. Obzvláště potom dvěma milým slečnám, se kterými jsem prošla kus starého města, což bych se sama určitě neodhodlala. A nutno říct, že mi to dodalo dost odvahy k dalším věcem. Potom, co jsem se s nima rozloučila a nechala se odvézt ke kamarádům pro své věci, jsem vyšla do Prahy, uskutěčnila svoji první jízdu tramvají, dále došla od Karlova Náměstí až na Anděl, kde z jistých důvodů bohužel znova vlezla do taxi. Tramvají jsem se až k nám neodvážila, abych náhodou nepotkala někoho známého. A udělal jsem nejspíš dobře, protože, když jsem si kupovala jídlo, potkala jsem svého kamaráda, který o mě neví. Pravděodobně vylezl z tramvaje, do které jsem se na Andělu neodvážila nasednout a kterou jsem míjela cestou. Což mě, už celkem relativně uklidněnou, vyvedlo dost z míry. Naštěstí si snad ničeho nevšimnul, doufám. Snažila jsem se, by mi neviděl do tváře a už měla naštěstí objednáno, tak jsem rychle popadla jídlo a odkráčela. No a potom už po známé cestě došla až k sobě domů. Uch.
    A teď mi dochází, že bych tohle asi ještě před půl rokem nezvládla a určitě ne i bez vás. Takže ještě jednou moc děkuju.
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    SAIL_OR: o to nejde, jen pry nesmim z bytu, kdyby ty trubky praskly uplne, prece jenom, bydlim tri hodiny vlakem a busem od prahy :(
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    KAWALSKI: hej tak to fénuj.)
    LURA
    LURA --- ---
    KAWALSKI: Tak držím palce, to ti nezávidím...
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MRNOUS: vsak je to to same :-D jen muj fotak s bleskem presvetluje :-D
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    KAWALSKI: ruska modra vypada takto :)

    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    LURA: neprizpusobivi sousede, loni nam takhle dva mesice tekla denne horka voda ze stropu ve trech mistnostech :( vceraq to zaclo kapat, dneska pokracuje a majitelka bytu mi zakazala odejit z bytu, kdyby neco prasklo, abyhc to resil, ona dava n majitele bytu nad nama trestni oznameni, neb on to odmita resit :-/
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    KAWALSKI: A sakra. To mě mrzí. Teda jak byt, tak samozřejmě i to, že tě neuvidim.
    LURA
    LURA --- ---
    KAWALSKI: To je osud, s tím nic nenaděláš... škoda, no.
    Kdopak tě vyšplouch? A hodně-li?
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE: ruská modrá :-D http://files.kawalski.cz/system_preview_detail_200010512-afe3bb0ddd-public/IMG_0642.jpg

    AKI_NO8: kawalski 100% neprijde, vytopili mu byt :( takze damy a panvoe, ja se omluvuji a sere me to vic nez dost :(
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE: Modrá je kawalská myš, no a to si piš, modrá je dobrá....kiš, kiš. :D
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    KAWALSKI: modra? :)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    LURA: Oki. Tak já to nějak nakombinuju. Doufám, že ten kabát do zítra uschne, když už kvůli němu KAWALSKI příjde. :)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    LURA: bude v prepravce celou dobu, ne venku ;-)
    LURA
    LURA --- ---
    KAWALSKI: Snad ne...
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    jo, pokud prijedu, tak s potkanem, nejaky problme? :-D je mala, roztomila, modrá a zatim i neporkanarum se moc libila :-D
    LURA
    LURA --- ---
    MRNOUS: Zítra už má být celkem hezky... snad.
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    AKI_NO8: se oblec hlavne podle pocasi :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam