• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    KACULIN: Ještě jsem neumřela, i když očividně od too daleko nemám. Ale rozhodně se sejdu ráda.
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    já jsem pro
    KACULIN
    KACULIN --- ---
    Je tu ještě někdo naživu? :) Nechcete se někdy zase sejít?
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ECLECTICA: ach jo, že já to četla a zapojovala se - je mi z některých názorů fakt zle :((
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    LURA: diskuse opět výživná :/
    LURA
    LURA --- ---
    Učitel chce učit v ženských šatech, rodiče jsou proti - Aktuálně.cz
    http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id=676272
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    Byly dvě duše. A měly jedno tělo. Ale každá chtěla jenom svoje. A tak se snažily vytvořit nové tělo, kam by jedna z nich mohla odejít. Nicméně viděly, že by to nezvládly každá zvlášť, a proto se spojily, aby druhé tělo mohly vyrobit....
    Byla duše.....a měla dvě těla.......
    ZIVA
    ZIVA --- ---
    .-) mam pocit ze tam je i nas prazskej bytek (i kdyz na foceni jsem chybela)
    JAGA
    JAGA --- ---
    Teď jsem byla na Staromáku U Zvonu na bienále mladého umění, jsou tam bezva fotky Jany Štěpánové a Gabriely Kontra na téma, že rodina není vždy jen manželsky sezdaná heterosexuální dvojice a jejich dětičky. Nebo i když jo, tak nemusí odpovídat obvyklé české normě. Prostě jsou tam nafocené různé atypické či alternativní rodiny a je to moc hezké. Většinu těch lidí znám, někdy v životě jsem je potkala.
    LURA
    LURA --- ---
    ECLECTICA: To jsem jim mohla rict uz davno :-)
    A nejen sexualni orientace, ale i sexualni identita. A nejen zenam, ale i muzum...
    Zivot neni tak nalinkovany, jak si to nekteri predstavovali ci predstavuji.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ISOBEL: a proto kamarádím hlavně s butch lesbama, abych si připadala jako princezna (brát s rezervou :)
    ISOBEL
    ISOBEL --- ---
    tak jsem konečně dočetla ten článek o testosteronu a výsledky jsou rozhodně zajímavé :-)
    Opět se ukazuje že pojmy butch a femme jsou vesměs relativní a vázány na konkrétní vztah, a nikoliv obecně. Tj. víceméně butch lesba žijící s nějakou femkou by ve vztahu s nějakou ještě víc butch holkou najednou působila spíš jako femme... A naopak
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    Přemýšlím, neskočil by zítra někdo se mnou do Meccy nebo Matrixu?
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    LUBOB: kdesi jsem četla cosi o vztazích mezi hladinou testosteronu, pohybem a sexuální preferencí, ale nedaří semi to dohledat. (vím, informace na houby, ale kdybyste nato náhodou někdenarazili, podělte se).



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam