• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    KACULIN
    KACULIN --- ---
    AKI_NO8: Tak co, přežilas ty čarodějnice? :)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    Nějaký nápad, kam bych se já mohla jít v sobotu nechat upálit?
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    SPLIFFBOY: Jj, pochopil.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    me je to fuk, jen se pokousim rozklicovat vyznam prispevku AKI_NO8: ... a doufam, ze jsem ji pochopil spravne :)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Proč by to měl být apríl? Jenom nestíhám všechno sledovat... A TAK VŮBEC :)
    KACULIN
    KACULIN --- ---
    Obavam se, ze to april neni.
    ELWARA
    ELWARA --- ---
    SPLIFFBOY: jo aha, ja jsem na aprily dobra obet :-D
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ELWARA: jakoze april?
    ELWARA
    ELWARA --- ---
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    ECLECTICA: Napsala si to moc brzo. Až teď si to sem měla dát.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Předám diskusi, o práva se hlaste v poště
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Is Homosexuality Based on a Brain Chemical? - FoxNews.com
    http://www.foxnews.com/scitech/2011/03/28/homosexuality-based-brain-chemical/
    ELWARA
    ELWARA --- ---
    ANICASE: přesně, když si vzpomenu, jakou práci mi dalo najít chlapa, který není úplný debil :-D a to jsem hetero, takže mám větší výběr...
    ELWARA
    ELWARA --- ---
    LURA: a teď si představ, že je k tomu ještě barevný a metalista :-D

    al jak jsem řekla, myslím, že záleží na každém, jestli radši jde do "ne g/l" podniků nebo je radši "mezi svými", taky na náladě (já někdy zajdu do zaplivaného pajzlu, do posh kavárny, na metalový koncert i na disko) a třeba zrovna ten skvost v Liberci je otevřený jen v pátek a v sobotu, takže pokud nesedí doma, po zbytek týdne asi ti lidi chodí taky do "neg/l" :-) jen si myslím, že je dobré mít tu možnost...
    LURA
    LURA --- ---
    Je pravda, že takhle bychom mohli otevřít speciální podniky pro handicapované nebo pro barevné. A co s tím, když by byl někdo handicapovaný a ještě k tomu gay ;-)
    ISOBEL
    ISOBEL --- ---
    ELWARA: osobně nejraději pohoršuji v dopravních prostředcích :-)
    ELWARA
    ELWARA --- ---
    ISOBEL: snad máš pravdu...v tom případě hodně štěstí v průkopnictví :-)
    ISOBEL
    ISOBEL --- ---
    ELWARA: podle mě se to té většině dá natlouct do palic právě tímhle způsobem. Spousta lidí nikdy žádné "projevující se " gaye ani na vlastní oči neviděla. Kdyby to bylo běžné v každé hospodě, tak se nad tím brzo nikdo pozastavovat nebude... Přestane to být exotické, neobvyklé...
    ELWARA
    ELWARA --- ---
    SPLIFFBOY: na tom něco bude, co říkáš, ostatně dost lidív tom klubu, kde jsem byla, taky vypadalo jako stereotypní karikatura buzíka...taky nejsem nějaká velká autorita v téhle oblasti, ale znám dost lidí (kteří mi jinak přijdou celkem fajn), kteří mají problém jenom vidět homo pár držet se za ruku, natož něco víc...a nemluvím o bůhvíjakých intimnostech :-(
    jestli je teda dost "normálních" míst/lidí, kterým tyhle věci nevadí, je to dobře a víc g/l podniků fakt potřeba není. Ale aspoň co jsem se bavila s lidmi, tak by poptávka byla, jenom by to nesměly být ty diskohrůzy...
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ELWARA: no ja se zas necitim dobre v buzincich, mam pocit, ze me tam spousta cizich lidi resi... i do fitka, kam jsem si ted poridil clenstvi, chodim radsi mimo spicku (cti "mimo dobu pusobeni tamni teple modni policie"). ja se v heterosexualnim prostredi setkal s negativnimi ohlasy minimalne, samozrejme, ze to je dano velikosti a anonymitou Prahy... ono jde taky o to, jake projevy naklonosti k tomu druhemu povazujes na verejnosti za zadouci. ja nefandim prehnanym intimnostem u paru jakehokoliv pohlavi... a ty decentni podle me dnes az tak neprovokuji, naopak jsem mel zkusenosti i s velice prijemnymi reakcemi.

    jak rikam, nikomu g/l podniky neberu... jen se nepozastavuji nad "zoufalosti" jejich nedostatku. kdyby byla poptavka, nabidka by se jiste rozrostla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam