• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    LA_BETE: Taky jsem se divila. :)
    LURA
    LURA --- ---
    LA_BETE: Tos nevěděla? A taky blonďáci a lidi, co nosí brýle ;-)
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    AKI_NO8: ech, to je zas inteligentní, gayové a lesby jsou nová pohlaví? wtf
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    THOMASMORTA: Tak to asi určitě....jenom mi ale přišlo usměvné podání článku.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    AKI_NO8: Když si posčítáme všeny ty "4% měnšiny", tak zachvíli dojdeme k tomu, že heterosexualita je vlastně menšinovější než ostatní orientace/gendery nebo identity:-))))
    ELWARA
    ELWARA --- ---
    AKI_NO8: mně se pro jistotu vůbec nezobrazila, možná má můj počítač víc rozumu než já :-)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    LURA: Já už diskuze pod takovými články většinou vůbec nečtu.
    LURA
    LURA --- ---
    AKI_NO8: Taky jsem to dopoledne četla - a je pod tím výživná diskuse...
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    Zas mě jednou ráno něco pobavilo
    Kolik pohlaví lidé vlastně mají? – Zdraví – Žena.cz
    http://zdravi.centrum.cz/zivotni-styl/2011/7/10/clanky/kolik-mame-pohlavi/#utm_source=centrumHP&utm_medium=stylebox&utm_content=B
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    děkuji za debatu která se tu strhla a kterou jsem bohužel příliš nesledovala, protože mi dost lidí posílalo náměty přímo do pošty. Nicméně zatim jsme stále nic nevybrali.
    PRVOZRAVA: to myslíš jako udělat nějakou koláž?
    PRVOZRAVA
    PRVOZRAVA --- ---
    no jo... 99,9% obyvatel žije v dost hloupých stereotypech. co se s tím dá dělat... ale tohle je spíš téma k pivu, než sem .)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    PRVOZRAVA: tak pokud skinhead neni rasista ( coz v dnesnim uziti slova je mysleno jako rasista u 99,9% obyvatel ), tak pak to smysl dava ;-)

    imho staci zagooglovat a nejakou tu fotku si najit, ne? ;-)
    PRVOZRAVA
    PRVOZRAVA --- ---
    KAWALSKI: to nesrozumitelné spojení se snaží poukázat na kontrast a různost subkultur, o to v té knize pravděpodobně jde. mimochodem, skinheadi (původně - v dnešní době se dřívější názory, postoje, etc. překrucují a mění...) rasisti nejsou.

    MIKATCHOU: můžu nějakou fotku stvořit, poslat na ukázku, případně pak přetvořit, záleží ale na termínu...
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    SPLIFFBOY: na žádosti nic, však píši, že mi je nesrozumitelné to spojení ;-)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    KAWALSKI: ja ti nevim, ale co konkretne ti prijde nesrozumitelne na zadosti o tip na ilustrativni prebal k tematu subkultur? spolecnym znakem je tedy logicky prislusnost k subkulture.
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MIKATCHOU: pořád nad tím přemýšlím...jaké společné znaky má spojení "technař-pankáč" a "hiphoper-skinhead" ??? moc neznám ty hiphopery, ale nevěděla jsme, že jsou to rasisti...
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    MIKATCHOU: Zajímavé, ale nějak si to neumím představit, aby to vypovídalo o tom co má, nebylo to zavádějící a zároveň se to nikoho nedotklo. Taky nevím, jestli by někdo byl z podobných kruhů zrovna pro, aby se jeho fotka objevila na přebalu knihy, případně v knize. Ale tak lidi jsou různí, takže určitě i takových bude hodně.
    Jenom spíš bych přemýšlela jestli se to nedá nějak obejít. Počítačová grafika v tomhle třeba může pomoct a člověk se nemusí bát nějakého nařčení, když třeba udělá fotku na ulici....a nebo třeba vypíchnout x zásadních prvků a ikonických věcí por dané subkultury a udělat z nich nějakou koláž coby obrázek přebalu. Asi bych to osobně brala spíš takhle. Ale jenom jako návrh.
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    LUBOB: no, dík, to fakt ne
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    MIKATCHOU: dejte tam stareho homolku nebo pantatu skopka ze slunce, seno, ... to je subkultura jak remen :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam