• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SSAMIADPsychičtí* upíři*
    LALINA
    LALINA --- ---
    to jsem jeste nevidela
    EGEL
    EGEL --- ---
    LALINA: hehe mattoni už nenííííííí :D mně spíš může jebnout když vidim paroprase. a že jich teďko všude možně je :))))
    LALINA
    LALINA --- ---
    přestože slovo "pohoda" a "pohodový" je tak frekventované, co? ;-)
    Já už dokonce videla i reklamu na "pohodový trávník" .-))))
    nene, byla to opravdu reklama na travní semeno, ne na pohodovou travku :-]]]
    mimochodem já považuju za silné odsávadlo energie a psychoenergie celou reklamu od A do Z tak jak běží a leží komplet...Zrovna ted jsem jela po dálnici a ty prokletý papundekloví ptáci na polích me vždycky deprimujou...
    EGEL
    EGEL --- ---
    LALINA: no ne já to myslel spíše tak, že lidi dnes nemají ani tušení co jsou zač. odmalička jsou drezůrovaní k tomu aby z nich byly bytosti závislé. společenské normy, které se ti vpalujou do hlavy odevšad možně rodiče škola televize okolí tě svazujou a omezují. Já nevim seber si třeba klasiku. není problém dneska potkat babu nalíčenou a stačí, když prohodíš něco vhodného někomu jinému k jejímu mejkapu nebo oblečení tak aby to slyšela hned si to veme osobně a už energii pouští a vali na hajzl napravit něco co není. Jako je fakt, že čím je jedinec starší tím víc přichází na to, že je tento svět přeplněn cipovinama a těch důležitých věcí je podstatně míň jo, ale prostě kurwa žijem v době, kdy se preferujou vědomosti posledních dvou století jako by nic předtím nebylo. civilizovanej člověk ti kvačit kolem ohně a nabírat energii nepude. já jo bo vim, že to funguje :P .... je tu strašně moc věcí, na které se sere a na které lidi zapomínají. největší wamp téhle doby je mainstream. a ten je všude a dotkne se tě kdykoliv kdekoliv. takže ideální obrana proti vysávání energie je důvěra ve svou existenci a pokud možno osekání všech těch prvků, které mainstream používá k výplachu tvé duše. no a samozřejmě zkoumání sebe sama. číst číst číst. a zaměřit se na to co tu je mnoho staletí a je to určeno pro lidi. pro jejich duševní a fyzickou pohodičku. a to rozhodně mainstream prostě nejni :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    EGEL: redy k produkci nových malých slaboduchých daňových poplatníků co se vysát nechají a ještě s následnou frustací bojují sami proti sobě

    ale proti tomu se snad dá něco dělat, ne?
    EGEL
    EGEL --- ---
    existuje několik způsobů jak člověka vysát. ale všechny fungují na principu, kdy wamp toho čověka dostane do situace, kdy mu jí on sám předá. existuje několik způsobů jak to udělat. jeden z nich je například vyvolání pocitu viny. wamp šefik napadne podřízeného a sosne ho, protože podřízenej pak v pocitu viny pak funguje a šefik saje v klidku a pohodě a saje. Ty další způsoby přesně nevím jsou asi 4 ae je to všechno o tom že když jedinec napadenej nechce wampoj energy dát tak mu ji prostě nedá. je to jen o tom jak dobře znalej sám sebe ten napadenej čověk je. Lidi si dneska jsou vědomí velice málo svojí síly. a jako doba je taková chmmmm dejme tomu redy k produkci nových malých slaboduchých daňových poplatníků co se vysát nechají a ještě s následnou frustací bojují sami proti sobě. tak to vidim teda:)
    NESMELY
    NESMELY --- ---
    AKANTOR: 1000x ANO!!!
    LALINA
    LALINA --- ---
    AKANTOR: SUPER ! pěkně podané, respect.
    AKANTOR
    AKANTOR --- ---
    muj nazor...
    pokud budu vychazet z toho, ze mentalni energie funguje na podobnem principu jako fyzikalni energie, bude pro ni platit zakon o zachovani energie. Tzn., ze teleso s vetsi energii predava teplo telesu s mensi energii dokud jejich energie nebudou srovnany. Z toho by vyplyvalo, ze predavani a ziskavani mentalnich energii je naprosto bezne a prirozene a tim padem se lide nedaji delit na upiry a obeti. Kazdy z nas jsme totiz obojim. V tomto ohledu je dle meho nazrou podstatne spise to, jakym zpusobem mentalni energii ziskat. Sem presvedcen, ze mentalni energii lze ziskat premenou fyzikalni energie. napr.: poslechem hudby, sportem, sexem, euforii zpusobenou alkoholem ci omamnymi latkami a ja nevim cim jeste... nebo znasobenim mentalni energie, kterou mame napr.: spankem, pozitivni mezilidskou(se zviretem) interakci,... . Za upiry by se tak mohli povazovat pesimisticti lide, kteri neprovozuji mnoho aktivit a konicku a mentalni energii tim padem ziskavaji predevsim odcerpavanim z jinych lidi. Samozdrejme svou energii spotrebovavame i jinym zpusobem, nez tim "nechat se vysat". Kazdodeni pobyt v praci je zivym dukazem .) a zde zase zalezi na tom jak efektivne lide tuto energii dokazou vyuzit. Dale si myslim, ze stejne jako predavani tepla lze zpomalit ruznymi izolanty, stejne tak si mohou lide vytvorit psychicke bariery pro uvolnovani nebo prijimani mentalni energie. (Tyto bariery se dokonce mohou aktivovat automaticky v dusledku nizke hladiny energie a tak se pri zvysene unave projevi napriklad zvysenou ignoranci, agresi, vztekem,...). Pravymi psychickymi upiry jsou pro mne tedy lide, co neumeji mentalni energii efektivne ziskavat a vyuzivat, zato ji hodne prijimaji od okoli a nepropousti ven. Naopak lide, kteri umeji vytvorit spoustu mentalni energie z malickosti, umeji ji efektivne vyuzit a zasobi s ni sve okoli jsou takovi ti lide, co proste "zari" a kazdy je ma rad. Dale si myslim, ze tato energie ma mnoho podob a umime ji tranformovat. Urcite se najdou upiri, kterym staci dopomoci malym douskem specificke skaly teto energie na to abyste v nich zazehli jejich vlastni jiskru a tim jako darce ziskate daleko vic mentalni energie nez ji darujete.
    HASACOS
    HASACOS --- ---
    Náký lidi umí vysávat energii fakt dobře!
    LALINA
    LALINA --- ---
    GOBERS: kteří se lidmi živí?
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    KEIKIN: Tak ono je "vyzpovídá" a "vyzpovídá". Když teď úplně pominu tu mou sféru, tak i u pomáhajících profesí jako jsou psychologové, sociální pracovníci, různí poradci a podobně hrozně záleží jak s klientem pracuješ - znám takové, kteří se lidmi, kteří za nimi přijdou, vysloveně žijí, ale i takové, kteří se nechávají normálně sežrat...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    KRYSQA: :)))
    KRYSQA
    KRYSQA --- ---
    SHMAIDA: s tim ukazováčkem je to o dost slabší mi přijde...sem to taky zkusila :)
    KOKES
    KOKES --- ---
    ale no tak! :-)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    KRYSQA: teda s prostředníčkem samozřejmě :)))
    KRYSQA
    KRYSQA --- ---
    SHMAIDA: ale dělala sem to s prostředníčkem..
    KRYSQA
    KRYSQA --- ---
    SHMAIDA: mně taky :)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    jen jsem chtěla zahlásit, že ten "trik" se spojením palce, ukazováčku a pat mi spolehlivě zafungoval... :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    já patřím k dinosaurům a tyhlecty televíze ainternety považuju za číročírý zlo .-)))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam