• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SSAMIADPsychičtí* upíři*
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    jen jsem chtěla zahlásit, že ten "trik" se spojením palce, ukazováčku a pat mi spolehlivě zafungoval... :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    já patřím k dinosaurům a tyhlecty televíze ainternety považuju za číročírý zlo .-)))))
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    LALINA: Aspoň je názorně vidět k jaký generaci patříš.
    LALINA
    LALINA --- ---
    KALIPH: sím sím, nejchytřejsí z nás KOKES: si to uvědomuje! :-)

    a vůbec, nejhorší vysavátor enerží je televize a hlavně tedy tyhlecty internety.
    :-)
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Hlavně si asi neuvědomujete, že je celá škála upírů a "energie" není jediné, co nám vysávají. Imho upír a parazit nejsou to samý.
    KOKES
    KOKES --- ---
    jo aha, tady je to serious:-) Viděl jsem jednu holku, o které jsem věděl, že to dělá, sedět mezi rozjásaným davem kamarádů, v ten moment měla nepřítomný úsměv na tváři, jen tam pár minut seděla a sála..prostě ti lidi kolem sebe šířili energii ani k tomu nepotřebovala manipulovat.
    KOKES
    KOKES --- ---
    THE_SECOND_GUY: mozek?:-)
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    Ha, a co způsob nejjednodušší, tj. nemít nic, co by upír mohl vysávat...? Velice účinné.
    LALINA
    LALINA --- ---
    KEIKIN: jenomže já nejsem žádnej odpaďák, aby si na mě každej odložil svoje trable a aby se mu na chvíli ulevilo, shromaždoval další sajrajt a za tejden přišel zase s tím samým. To jsem dělávala, tu "vrbu", ale už jsem z toho nějakej ten rok venku a dělám to, jako každej, jenom pro svoje nejbližší.

    Ja pracuju jen s tema, kdo pracujou hlavne sami. S těma, kdo chtej uskutečnit zmenu. Opravdickou zmenu sebe, narovnat si optiku, zbavit se nánosů, který sice tížej a ničej, ale už jsme si na ně zvykli a oni k nám tak přirostly, že už je bereme jako svoje. Prostě jde pokud možno o uplnej přerod. A to bolí a je to težký. A to nedelám já, to musí delat ten človek. Moje role je jenom minimalni.
    ALe tohle vlastne už v čase minulým, už to taky víceméně nedělám.

    Už jsem v důchodu, ted už jenom naslouchám, zase pouštím ven a usmívám se .-)))
    Bane, znáte to, zvyk je něco strašnýho .-)))) občas se zapomenu .-)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    LALINA: prosím tě a ke pracuješ, psycholog ? Já myslel že pokud se člověk "vyzpovídá" tak má lehkou hlavu, že se mu uleví...:-D
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    MUTHA: :DDD
    jj, mudrcové se scházej na Facebooku :)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    ANNA: :))) jedině snad ... díky? :)


    WAMP_ELF: naprostej souhlas ...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    MUTHA: tady těžko... :)
    silně pochybuju o tom, že je tady, konkrétně v tomhle auditku, kdo je natolik moudrý, že by byl schopen nám to vysvětlit, a kdyby tady někdo takový byl, tak protože je moudrý, nechá nás si v tom vymáchat ústa a dojít moudrosti po vlastní ose :o)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    MUTHA: to tady nejsme nikdo, že ;)))
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    MUTHA: pane boze, uz to nehul ... tohle jsou vazne prazdne fraze. i kdybych te neznala, tak ti to nezeru.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    LALINA: no lidé na sklonku života. když jim ubývá sil.
    MUTHA: ano, její hlas mě provází na každém kroku, tebe ne?
    Dříve bylo přirozené že staří žili spolu s mladými, spousta dětí, rodiče a prarodiče. Vše bylo v rovnováze, děti energii nevědomky vyzařovali a staří ji nevědomky vstřebávali. Ale dnes, když každý rodiče odloží .. ?
    LALINA
    LALINA --- ---
    KALIPH: tys me připomněl ještě jednu možnou krásnou zámenu, kdy je možno označit někoho za upíra na základě toho, že mě interakce s někým unaví, rozhodí, apod.
    Dříve, když jsem ještěl naslouchala lidem s problémama se to stávalo, že oni přišli., kladli otázky, chtěli odpovědi a já místo hotových odpovědí jsem jim kladla taky otázky.. Vedla jsem je k tomu , aby zapřemýšleli, aby si došli k něčemu sami, páč to má cenu největší.
    Byly to místama opravdu bolestivé nebo těžké okamžiky a musela jsem to hlídat, aby se to nezvrtlo a i když dotyční by bejvali mluvili a mluvili, musela jsem ukončit ty hovory nejpozdeji za dve hodiny, protože potom už by to bylo přes moc pro nás oba. A někdo mi občas po takovým sezení řekl: "tyjo, vždycky, když s tebou muvím, tak se potom cejtím hrozně"..)ale pokračoval by klidne dál:-))
    Nebo, " tyjo, vždycky, když s tebou mluvím, tak me po čase začne bolet hlava."
    Ale byli to lidi poměrně pokročilí a tak svoji unavu nepřipisovali mě, ale tomu, že jsme hloubali hodne hluboko v problémech a to je vždycky nepříjemné a nebo že proste museli v tu chvíli hodně přemýšlet (a třebas i netradičně, nenaučeně přemýšlet) a na to nejsme zase tak zvyklí, takže hlava bolí.
    Nikdy me nikdo z nich nerekl ani v legraci, že jsem upír .-)

    čili je možný, že třebas i nevědomně děláme neco, co nás stojí hodně sil, ale je to naše neschopnost, antipatie, neochota nebo odpor, co nám tu záležitost dělá nepříjemnou a místo abysme se podívali na skutečnej důvod, je nejsnadnější říct, že někdo je upír a ten za to může...
    Svalit "vinu" na druhého je snadný, ale docela nerozumný řešení...protože nás to nedovede nikam dál...k sobě a do sebe.
    LALINA
    LALINA --- ---
    MUTHA: to tezko..
    LALINA
    LALINA --- ---
    MUTHA: jojo, drobky, drobku.
    A nekdo i bobky... co je na tom nemožného?

    je kuriozní si myslet, že lidi ze sebe nic nevyzarujou, nic nedávají ven... si ani neumím představit tohlecto...
    LALINA
    LALINA --- ---
    KALIPH: to tezko, me tvoje energie nevoní .-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam