• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SSAMIADPsychičtí* upíři*
    MAROSH
    MAROSH --- ---
    kazdy je psychicky upir :-) mimochodom, zamyslite sa na tym co a preco robite :-)
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    MIRWEN: ti první to občas i vrátí :)
    MICHALANGELO
    MICHALANGELO --- ---
    PETITLU: to znám. Je to těžký ale dá se s tím žít. Já to řeším tak že si vždy najdu čas se znovu usebrat abych měl z čeho dávat. Je k tomu potřeba mít možnost přerušit kontakt a žít svůj život. Beru to jako nevyhnutelnost. Nedokázal bych se odvrátit přeci jen jde o rodinu.
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    vcelku blbý je když máte upíra v rodině a je to někdo ke komu byste měli mít vážně vřelej vztah...babička a mamina už k tomu taky nemá daleko:/
    HEBORIK
    HEBORIK --- ---
    za paty, palce a prostredniky :-) díky: http://librata.sweb.cz/Knihovna/Darecky%20pro%20Melian/Diom%20Fortune%20-%20Psychicka%20sebeobrana/df_01_04.htm

    ... poprvé vydáno 1930, nějaký ten archaismus hravě zvládnete, pravda?
    MIRWEN
    MIRWEN --- ---
    ANGALO: upír nemusí být blbec... Často to jsou nemocní, unavení, nešťastní lidé, které život nějak zešrotoval... A nebo naopak ambiciozní jedinci bez zábran.... Oba typy dokážou "vysát" stejně dosucha... Rozdíl je v tom, že těm prvním to občas dovolím....
    MICHALANGELO
    MICHALANGELO --- ---
    no jak říká klasik Nejhorší setkání je setkání s blbcem :-) Kdo potkal psychického upíra a nějakou dobu se nechal vysávat ví že moc horších věcí není...
    EGEL
    EGEL --- ---
    ANGALO: zkus na to pohlédnout trošku zvejšky. tak nějak z hlediska archetypu. na emo kktiny se vykašli :) těch typů vysávání energie je několik. už jsem to tu psal :))) řek bych, že to je velmi dobře popsáno v celestinských proroctvích.
    ANGALO
    ANGALO --- ---
    Nechci působit jako skeptik, ale podle toho, co tu čtu, není rozdílu mezi "upírem" a blbcem. Nebo je "upír" nějaký specifický typ blbce?
    EGEL
    EGEL --- ---
    GATTA_NERA: tak to úplně není. Někde dřív sem psal typy sosani energie. Nejsem teď na kompu tak se mi nece zkus se mrknout kocure sama;)
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    MOREEN: to nevím, já to (snad ) nedělám, ale chápu, že když oběť nemá dostatek sil, tak se sama stane upírem
    MOREEN
    MOREEN --- ---
    GATTA_NERA: Hm, fakt je, že když umíš dávat, tak brát.. Je jen opačnej postup. Otázka je, proč to dělat? :-))
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    BAMBULA: podle zákona zachování energie by se to tak mohlo stát, když tě vysají natolik, že nemáš sílu to zvládnout sama, sosáš z ostatních
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    MOREEN: mě jednou vysával jeden člověk přes internet, potkala jsme ho na seznamce, dokonce tak působil i na kamaráda, který jednou sledoval chat. ještě pár týdnů po zablokování uživatele jsem doma cítila nepříjemný pocit, jakoby mě po netu hledal.
    Já jsme bohužel taková houba a neumím si udělat 100% ochranu, takže mě umí vycítit, ale já je taky a když se to stane, odrážím jim to zpátky
    MOREEN
    MOREEN --- ---
    GATTA_NERA: v opačným smyslu, volala jsem kamarádovi, že mi děsně blbě, tak mi řekl co mám udělat a v rámci jednoho města mě nabíjel energií.. :-))
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    stalo se vám někdy že se ne vás napojil "upír" přes internet? U mě jeden člověk, kterého jsme osobně neviděla, ale snažil se mě dohnat i když jsem ho skoro všude zablokovala
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    pro mě jsou energetičtí upíři staří lidé nashromáždění v jednom místě, pracuju v nemocnici a děsně mě štvou lidi, co se mě snaží chytat za ruce, to je snad zvyk všech důchodců, jen jedna seniorka za 3 roky praxe mi energii dodala....
    Je těžký se pak zbavit toho nepříjemného pocit z ruky, když nestihnu rychle uhnout...
    BAMBULA
    BAMBULA --- ---
    Myslíte, že je možný se díky působení upíra dostat na tak nízkou hladinu energie, že se z vás stane taky upír?
    MOREEN
    MOREEN --- ---
    hm... když to beru osobně... znám dva lidi, kteří jsou trošku mimo škatulky. Beru to z pohledu vnímání energií, jejich toku a předávání. Např. kamarád je jak šutr. A to doslova. Normálně se dá určitá forma proudění cítit, u něj nic. On to o sobě ví, a sám říká, že upírem je. Ale "sosá", jen když nutně potřebuje, nebo když mu to někdo dovolí.. Např. já. Což mě taky vedlo k tomu, že jsem se začala chránit(hlavně kameny), protože jsem v určitých situacích jak kamna - sálám na všechny strany. No a kamarádka, když se nehlídá, tak se mi během pěti minut začne motat hlava... a to prosím nemusíme říct ani slovo. :-)
    Takže jistě - je to částečně o tom, co si člověk pustí k tělu a jestli se nechá, ale z vlastní zkušenosti vim, že někteří lidi jsou regulérní upíři.. v tomhle smyslu. :-))
    GAF
    GAF --- ---
    LALINA: podle mě od 57,1366488 let.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam