• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    snad to lze rozluštěla i bez použití čárek :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    hele dali jste někdo všechny ty vlny v první aréně v underdome? jsem byl ve druhém kole a páté vlně a konec ale i tak to bylo dost na dlouho, dát to komplet asi bude celkem Nárožný
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    btw. v kterém shopu nakupujete hry? jsem se setkal s takovýma rozdílama v cenách, že se raději ptám
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JAACOB: na ja, vlastně už si uvědomuju, že sis to užil :) no hru si (teď už vím) stopro koupím, ale prej teda fajne funguje i coop/multi cracklá verze
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    PRAASHEK: ad post v nextgen foru - jj - Borderlands projete, 47lvl - vsak jsem psal i tady - mj i o tom tweakovani zbrani (pze uz nebylo co na praci) ;]
    Mastite toho singla po siti? Maznul jsem si ale savy pri reinstallu PC, musel bych si ve willowtree naklikat neco podobneho s cim jsem skoncil...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    dali jste někdo ty arény (u mad moxxi)? je tam pět kol s pěti vlnama (aspoň teda v té No. 1) a nějak mi to nejde :)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    PRAASHEK: Jj, chvilema uz jsem to skoro vzdaval, ale taky jsem vse dal :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    najít občas ty kusy zbraní nebo journals je fakt práce s mikroskopem :) ale zatím mám vše
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    no jo, trvá to jenom chvilku (zvyknout si), pokud jste předtím hráli gta (můj případ), tak to trvá dýl :) ale taky se divím, že to ovládání neudělali dnes už standardní formou
    CZERW23
    CZERW23 --- ---
    SAMGARR: chce si to jen zvyknout, pak se to celkem da, zadna slava to teda neni, ale jako premistovadlo dobry a jako zbran snad nejlepsi :D
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    taky se vam zdaj ty auta tak neohrabany? Nebo jsem tak levej?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ale dá se to vyřešit vlastně pomocí multiplayeru
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    T_RAVEN: tak jsem to schválně vyzkoušel a každej char má svoji, sdílet věci mezi charaktery teda nejde.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Mas vstavat o neco pozdeji :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jsem včera vlezl do arény v rámci toho mad moxxis dlc a kurva!!! pátá a poslední vlna, finální boss mě vydrtil, fight for your life --- chyběla jedna rána určitě maximálně jedna! ale nestihl jsem to... :) byl jsem tak konsternován, že jsem to vypnul a zjistil, že je půl druhé a za chvilku vstávám
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    ostrov doktora Neda je dobrej nářez. Hlavně exteriéry jsou neuvěřitelně krásný
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    T_RAVEN: nevíme :) eště jsem ten addon nenahodil. btw. včera jsem se k hraní nedostal a mám absťák :)
    ANIMAK
    ANIMAK --- ---
    DEATHKA: uz moc nejedem :))
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    nevite nahodou ta banka v addonpacku je pristupna skrz charaktery nebo ma kazdej svoji?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam