• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    nevite nahodou ta banka v addonpacku je pristupna skrz charaktery nebo ma kazdej svoji?
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    OTAVA: Jasne, to jsem chtel slyset..

    PRAASHEK: Wtf? Pane, ze vy jste Hitler .. :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    WILDENBURY_SQ: musíš ten klíč sebrat té ženské, ztratit ho, oživit chapadlouna atd. a na konci odjedeš autobusem
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    muzes jednak hrat porad dal ten 1st pass game, tzn uzivat si dohranyho borderlands, enbo si to dat znova s vyrazne vyssi obtiznosti. Tuto moznost maz vzdy dkyz otevirtas profil, neco jako Diablo treba
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    WILDENBURY_SQ: jedes to cele znova pak (Walkthrough 2.0) jenom s tim rozdilem, ze jsou vsechny potvory na vyssich levelech -> silnejsi a tobe zustavaji itemy z prvniho walkthrough.. Mam pocit, ze je pak i walkthrough 2.5, ale vzhledem k tomu, ze uz i v 2.0 potkavas sem tam potvory pres 50 lvl, nebude ta 2.5ka asi uz zadna prdel (protoze ty uz pres 50 levelovat nemuzes a co jsem hral s kumpanem jeho walkthrough 2.0 s postavou na cca 30 lvl a on mel 50, tak jsem se TEZCE nechytal, takze rozdil treba jenom 10 lvl je fakt dost markantni)...
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Hele a kdyz jsem to dohral (zabil chapadlouna), pak sel odevzdat klic od Vaultu takovy ty docela pekny ženský mezi tema modrejma sutrama v tom baracku .. Pak to vypnul a sel spat, co se stane, az to zapnu znovu? Nabidne mi to nejak "hrat znovu", questy se vynulujou, nebo jak to je? :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Nevim, ale doufamz e se mi to jedno dohrati nezdalo :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    OTAVA: to je divný, nemáš to jenom nějakej film? :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    PRAASHEK: Tak to mi hodi jenom cernou obrazovku. muzu jich sem par napastovat, no problem :)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Ja nehral za ostatni, ale Mordeho skill "trespass" .. Takovy to ze "bullets ignore shields" a rovnou to jede do health baru, to mi prijde jako cheat :) Ty letajici modry veci na konci hry (prvni play teda..) sly vsechny na jednu ranu, at jsem je trefil kamkoli a cimkoli. vpodstate stacilo nejakym repeatrem vyprazdnit zasobnik nekam k obloze a cekat, az se objevi xp :)

    Maji neco takhle brutalniho i ostatni? Co hraju za toho velikýho obra (muj je gay btw, ma ruzovy saticky a ruzovy auticko a tak .. :), ma pekne skilly, ale sniperem pres hory pres doly dat nekomu critical a ignorovat shield, to mi prijde jako purest evil :)
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    PRAASHEK: no na čokly je k nezaplacení, a vzhledem k tomu, že kolega frčí sirénu s energetickejma zbranema, tak banditi se štítama též nejsou takovej problém
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    mně přijde dobrej, hodně dělá ten oheň ale
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    CHOBOT: zajímavý, takhle mi ten revolver přijde uplně na houby, ale včera jsem ho měnil za dva jiný, očividně podle popisu lepší, ovšem v reálu mnohem horší
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    infantry/medic roland, kteryho hraju v duelu se spolubydlem (btw. i ve dvou, natoz ve ctyrech, to uz neni vubec sranda - je obrovskej průser s municí)



    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    T_RAVEN: Jo a no vida, voni to jsou 2 melouny, ja se splet a videl 200 tisic :D Tak nic, ja jsem chudej :D
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    PRAASHEK: Jestli si nechcete zkurvit pozitek ze hry, tak na to ani nekoukejte. Nicmene ja uz po dohrani 47lvl nemel moc co na praci, tak jsem si zacal hrat...

    Willow tree je soft na editaci savu (lze zeditovat prakticky cokoliv od levelu - klidne i pres 50 coz je herni max, pres skill pointy, penize), predevsim pak se tam tweakovat zbrane a to dost prasackym zpusobem (Kazda zbran ma vychozi tridu - kolt/smg/brokada atd, ale sklada se z nekolika ruznych casti - asi 10. Ve hre samosebou v kategorii repeater potkate jenom casti z repeateru, ale ve WT se daji nasadit casti z jinych typu zbrani - graficky to nepoznate - engine proste renderuje repeater a hotovo - ale dost podstatne to meni vlastnosti). Daji se vyrobit neskutecne prasarny, nejake linky uz jsem hazel v nextgen gamesach. Zajimave Hall of fame vyrobenych zbrani, pripadne nejake tutorialy apod. jsou tady: http://blmodding.wikidot.com/hall-of-fame
    A nejake ukazky prasecin, co si lidi vyrobili:
    http://www.youtube.com/watch?v=GRl3S9p7PAY
    http://www.youtube.com/watch?v=HCyBIjk6zHM

    Ja osobne jsem mel nejoblibenejsi gun v jeste ciste hre oranzovy unikatni kolt Bloody Chimera - tri naboje, ale rychly reload, paradni dmg (presne cislo si nevzpomenu, bylo to myslim neco pres 300 a to nebyl v nejvyssim levelu), ktery pri kazde rane daval jiny elemental damage - takze jednou elektrika, jindy kyselina - s tim se krajelo samo! Bohuzel uz vam neudelam screen skrze ty smazane sejvy.
    Nicmene opravdova lahudka to byla az po editaci ve WillowTree - pridal jsem mu maximalni level (automaticky porostly vlastnosti, predevsim dmg), nacpal jsem tam barrel z brokady, takze to strilelo asi 9 projektilu najednou, prohodil jsem zasobnik z nejakeho SMG na nejakych 50 ran a nadhodil jsem tomu jeste druhou unikatni soucastku z ojedinele snajpy, ktere se sama dobiji munice. Jezis to se tak krasne krajelo! :]]]
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    OTAVA: normál PrtSc a pak irfan :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Cim delate prinskriny ? Normalnim prinscr mi to nejde - zbrane vim, ale ty vam asi moc nereknou, chci se pochlubit s postavou. Zbrane mam .. no normalni, pak napastuju :)

    (lvl 42)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    btw. ty assault rifles jsou designově inspirovaný tímhle
    http://en.wikipedia.org/wiki/FG_42
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a konečně mám použitelnou assault rifle s optikou, dává slušně :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam