• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."

    rozbalit záhlaví
    CZERW23
    CZERW23 --- ---
    SAMGARR: chce si to jen zvyknout, pak se to celkem da, zadna slava to teda neni, ale jako premistovadlo dobry a jako zbran snad nejlepsi :D
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    taky se vam zdaj ty auta tak neohrabany? Nebo jsem tak levej?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ale dá se to vyřešit vlastně pomocí multiplayeru
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    T_RAVEN: tak jsem to schválně vyzkoušel a každej char má svoji, sdílet věci mezi charaktery teda nejde.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Mas vstavat o neco pozdeji :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jsem včera vlezl do arény v rámci toho mad moxxis dlc a kurva!!! pátá a poslední vlna, finální boss mě vydrtil, fight for your life --- chyběla jedna rána určitě maximálně jedna! ale nestihl jsem to... :) byl jsem tak konsternován, že jsem to vypnul a zjistil, že je půl druhé a za chvilku vstávám
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    ostrov doktora Neda je dobrej nářez. Hlavně exteriéry jsou neuvěřitelně krásný
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    T_RAVEN: nevíme :) eště jsem ten addon nenahodil. btw. včera jsem se k hraní nedostal a mám absťák :)
    ANIMAK
    ANIMAK --- ---
    DEATHKA: uz moc nejedem :))
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    nevite nahodou ta banka v addonpacku je pristupna skrz charaktery nebo ma kazdej svoji?
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    OTAVA: Jasne, to jsem chtel slyset..

    PRAASHEK: Wtf? Pane, ze vy jste Hitler .. :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    WILDENBURY_SQ: musíš ten klíč sebrat té ženské, ztratit ho, oživit chapadlouna atd. a na konci odjedeš autobusem
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    muzes jednak hrat porad dal ten 1st pass game, tzn uzivat si dohranyho borderlands, enbo si to dat znova s vyrazne vyssi obtiznosti. Tuto moznost maz vzdy dkyz otevirtas profil, neco jako Diablo treba
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    WILDENBURY_SQ: jedes to cele znova pak (Walkthrough 2.0) jenom s tim rozdilem, ze jsou vsechny potvory na vyssich levelech -> silnejsi a tobe zustavaji itemy z prvniho walkthrough.. Mam pocit, ze je pak i walkthrough 2.5, ale vzhledem k tomu, ze uz i v 2.0 potkavas sem tam potvory pres 50 lvl, nebude ta 2.5ka asi uz zadna prdel (protoze ty uz pres 50 levelovat nemuzes a co jsem hral s kumpanem jeho walkthrough 2.0 s postavou na cca 30 lvl a on mel 50, tak jsem se TEZCE nechytal, takze rozdil treba jenom 10 lvl je fakt dost markantni)...
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Hele a kdyz jsem to dohral (zabil chapadlouna), pak sel odevzdat klic od Vaultu takovy ty docela pekny ženský mezi tema modrejma sutrama v tom baracku .. Pak to vypnul a sel spat, co se stane, az to zapnu znovu? Nabidne mi to nejak "hrat znovu", questy se vynulujou, nebo jak to je? :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Nevim, ale doufamz e se mi to jedno dohrati nezdalo :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    OTAVA: to je divný, nemáš to jenom nějakej film? :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    PRAASHEK: Tak to mi hodi jenom cernou obrazovku. muzu jich sem par napastovat, no problem :)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Ja nehral za ostatni, ale Mordeho skill "trespass" .. Takovy to ze "bullets ignore shields" a rovnou to jede do health baru, to mi prijde jako cheat :) Ty letajici modry veci na konci hry (prvni play teda..) sly vsechny na jednu ranu, at jsem je trefil kamkoli a cimkoli. vpodstate stacilo nejakym repeatrem vyprazdnit zasobnik nekam k obloze a cekat, az se objevi xp :)

    Maji neco takhle brutalniho i ostatni? Co hraju za toho velikýho obra (muj je gay btw, ma ruzovy saticky a ruzovy auticko a tak .. :), ma pekne skilly, ale sniperem pres hory pres doly dat nekomu critical a ignorovat shield, to mi prijde jako purest evil :)
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    PRAASHEK: no na čokly je k nezaplacení, a vzhledem k tomu, že kolega frčí sirénu s energetickejma zbranema, tak banditi se štítama též nejsou takovej problém
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam