• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    PRAASHEK: my to este nehrajem, himlfagotkrucifix!!! :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    dal někdo tu arénu v mad moxxi´s? :)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    DR_K: Muzes predelat u terminalu za par šupů.

    SAMGARR: Hraju, mam celej strom snipera a trictvrte pistolnika a zlo .. :))

    Ale walkthrough 2 - zombieland .. Zlo. 2x vas poblijou a jste tuhy, stit mam asi 720 + quickhealing, health snad 600 a lvl asi 40. Strasny zlo. Vylejzaj z děr; na dalku je odsnajpim, jak se dostanu blizko defileri, je konec.
    DR_K
    DR_K --- ---
    hraju za mordecaie - idiota, neb jsem si ze zacatku radne nerozmyslel vyvoj a mam par bodu ve vsem a dohromady nic ;)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Hrajete nekdo za mordecaie - gunslightera? Me se zatim ta specializace na pistolky nezda moc dobra, resp, na zadnou dobrou pistolku jsem poradne nenarazil:(
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    PRAASHEK: z rolanda zadnyho shock troopera delat nebudu, tam mam jen neco, co zvysuje kapacitu zasobniku a dava body do metal storm + ocividne bugla utocna puska, se vsim vsudy kapacita zasobniku 200, tak pet kulek (pomala kadence) trva, nez zabiju prvniho moba - nacez se zapne metal storm a 190 kulek je ze zasobniku venku behem cca 3 vterin a nasledny prebiti je instantni :D
    (hlavne nedův ostrov byl zábavnej - jen jsem se točil dokola a koukal jak to padá)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    CHOBOT: mám tři a jsou parádní! obzvlášť ve spojení se schock trooper modem kurva dávám :)
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    PRAASHEK: :))

    mad moxxi si nechávám až na víkend

    jinak na eridiansky zbraně jsem se těšil jak malej kluk, první vypadla až z jednoho parchanta z crimson lance (o tý ani nemluvim, ta je úplně na houby), ovšem překvapilo mě, že i ostatní eridianský zbraně jsou dost k ničemu
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    snad to lze rozluštěla i bez použití čárek :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    hele dali jste někdo všechny ty vlny v první aréně v underdome? jsem byl ve druhém kole a páté vlně a konec ale i tak to bylo dost na dlouho, dát to komplet asi bude celkem Nárožný
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    btw. v kterém shopu nakupujete hry? jsem se setkal s takovýma rozdílama v cenách, že se raději ptám
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JAACOB: na ja, vlastně už si uvědomuju, že sis to užil :) no hru si (teď už vím) stopro koupím, ale prej teda fajne funguje i coop/multi cracklá verze
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    PRAASHEK: ad post v nextgen foru - jj - Borderlands projete, 47lvl - vsak jsem psal i tady - mj i o tom tweakovani zbrani (pze uz nebylo co na praci) ;]
    Mastite toho singla po siti? Maznul jsem si ale savy pri reinstallu PC, musel bych si ve willowtree naklikat neco podobneho s cim jsem skoncil...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    dali jste někdo ty arény (u mad moxxi)? je tam pět kol s pěti vlnama (aspoň teda v té No. 1) a nějak mi to nejde :)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    PRAASHEK: Jj, chvilema uz jsem to skoro vzdaval, ale taky jsem vse dal :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    najít občas ty kusy zbraní nebo journals je fakt práce s mikroskopem :) ale zatím mám vše
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    no jo, trvá to jenom chvilku (zvyknout si), pokud jste předtím hráli gta (můj případ), tak to trvá dýl :) ale taky se divím, že to ovládání neudělali dnes už standardní formou
    CZERW23
    CZERW23 --- ---
    SAMGARR: chce si to jen zvyknout, pak se to celkem da, zadna slava to teda neni, ale jako premistovadlo dobry a jako zbran snad nejlepsi :D
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    taky se vam zdaj ty auta tak neohrabany? Nebo jsem tak levej?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam