• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    hmmm, sounds like challenge !
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    WILDENBURY_SQ: mi to nejde hrát ani na walkthrough 1, těžký jak prase. A to to chodim v sestavě brick + roland, oba lvl 41, a pritom v normal hre nam obvykle nic neni schopno ani sundat stity na wt2
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    MASLIX: Jen si pockej, pak budou v shopech bezne veci za 2 mega, co budes chtit..

    Jinak krucifix ja mam takovej zasranej vztek doprdele to tak nenavidim!!! Zkurvena pojebana pica max moxxi, se kurva neda hrat na walkthrough 2
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    Ja zas behem vcerejsi noci povysil z 27 na 30. Stalo me to 5 hodin zivota a spanek az ve ctyri rano. Myslim ze mam ve statusu neco pres 25 hodin hrani, zatim. Dyl jsem snad v zivote stravil uz jen nad kartama s babickou.

    A porad nechapu k cemu jsou shopy se zbranema, kdyz ty co clovek najde jsou zadarmo a s daleko lepsima vlastnostma. Aktualne mam 350,000$ a nevim co s nima.
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Ja uz jsem starej dedek, 45, co pak ..

    Za toho nabušenýho gaye me to tolik neba, i kdyz Berserk je fajn.
    DR_K
    DR_K --- ---
    hm, ja nejak podezrele rychle rostu, za poslednich par dni asi o 15 let, ted je mi myslim 39 a to jedu teprve zezacatku podruhe zakladni pribeh... asi bych mel rychle sehnat zombie, jinak uz na to budu prilis stary ;]
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    A byl jsem docela rad, kdyz skoncila ta ponura zombie atmosfera, ke konci uz me to stvalo .. Mad moxxi snad bude veselejsi :)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Jo a tahne mi na lvl 50, tak jeste honem zkusit druhy DLC a pak uz se snad konecne ucit :)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Tak jsem dohral na walkthrough 2 Zombie island .. Zacatek byl peklo, pravy peklo, dva me poblili a byl konec. Ale pak jsem se rozjel a od lvl 40 to slo, mam presnou snajeprku s cca 800 dmg, pak v inventari docela rychlopalny snajperky s elemental damage (od kazdyho x4 a dmg okolo 500 .. 2.7 fire rate), spoustu peknejch pistoli a koltu..

    A undead Ned byl docela zlej. Jinak poho, ale ty poblijóni (defileri nebo jak...) me ze zacatku srali, neslo nic. :)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    kua ja vubec nemam cas hrat:( chudak muj gunslighter zahali:(
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    PRAASHEK: dnes cerstvych 27
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MASLIX: a kolik ti vlastně je děvenko?
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    PRAASHEK: vsak pockejte az vyrostu a budu velkej hunter, tak vas vsechny preperu!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MASLIX: čum :) level jsem 33 soldier





    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    PRAASHEK: haha pockej si na zombie ala frankenstain :) mel sem jednu takovou badass pekne rozpracovanou a chtel sem ji dorazit revolverem se schock damage a byl sem velmi neprijemne zaskocen :)
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    PRAASHEK: Hele, fakt bych rad vedel o cem mluvis, ale na jakym jsi levelu at vim ze jeste nejsem tak daleko a nic mi zatim neuniklo?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    což ale nic nemění na tom, že v underdome prostě nejsem schopnej udělat 5x5 v čísle 1
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MASLIX: brokovnice se hodí, když bojuješ o život, ale mám teď tři alien rifles (sniper, shotgun a tu co střílí ty velký koule) a s těma se dá ve spojení s modem shock trooper mazat enemies v klidu
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    PRAASHEK: mam stejnej problem, snazim se vyvazit vybavu a mit klasickou kombinaci 1-kolt 2-brokovnice 3-assault 4-sniper...brokovnice mi zatim prisli jako nejslabsi typ zbrane a assault porad ne a ne najit nejaky extra kousek
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    kurva mě tak sere, že furt nacházím milijón sniperek a dobrá assault rifle nikde
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam