• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."

    rozbalit záhlaví
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    EZEE: s tim jsi mel prijit minuly tyden - vcera jsem dojel komplet vcetne vsech DLC. Mozna bych si dal kousek na second playthrough, ale ty levely musi trochu sedet, mno...kdyz jsme to onehda zkouseli s kumpanem, meli jsme rozdil asi 7lvl a to uz proste nejde - bud to jeden ma hrozne jednoduche a neprijde ani k expum ani k itemum, anebo to ten druhy ma tezke, takze enemies jenom lechtas a druhy je musi kosit sam. Muzes pak leda delat support a zvedat kolegu ze zeme. Zato rychleji levelujes...
    Ja jsem ted lvl43 siren, takze kdyby byl zajem, muzem si dat, ale jak rikam - druhy playthrought, potreti to uz od zacatku nepojedu...
    Divam se ted na General Knox glitch, ale bohuzel to musis udelat predtim, nez to poprve vyberes, takze pro me uz nic...
    EZEE
    EZEE --- ---
    ...je tu nekdo kdo ma vsechny DLC a chce si dat celou kampan spolecne...? Pokud myslim spolecne, myslim tim od 0. LVL do uplnyho konce, zadny grindy kdyz je druhej (3.,4.) v praci apod..Proste dodelat ten celej pribeh ve 4..jak uz je u BL souzeno...
    EZEE
    EZEE --- ---
    JAACOB: zaklad snad dojel kazdej..:) pokud chces hrat novej kontent (Neda, Armory, "zombie" atd.)...udelame nejakej team a pojedem ten pribeh spolu nee?! myslim si ze BL nam nabizej jedinecnou prilezitost hrat v coopu a prozivat ten pribeh spolecne...objevovat novy mista...ziskavat novy zbrane...atp. ..

    PS: nejlepsi orgac je to, kdyz najdes bug jak se dostat do Secret Armory of General Knox(samozrejme po tom co ho pokoris, jinak to nejde...teda myslim)...takovejch zbrani...,,,.,.,.,.,chcijes kamo!!:))
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    OT! :]
    Tak mam zaklad dojety.. jdu na Dr. Neda - konecne novy content... :]
    Chtel jsem se zepat. Jak fungujou ty DLC? S jakym se pocita LVLem? Anebo se to nejak prizpusobuje ci co?
    EZEE
    EZEE --- ---
    WILDENBURY_SQ: pro PS1 byl snad red alert :)) je to des..:)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    EZEE: A co takovy RTS, no to podle me vubec nemuze jit hrat, pokud existujou nejaky RTS pro PS .. ? Starcraft v podobe trojuhelnicku, kolecka a ctverecku muze bejt vydatna zalezitost :))
    EZEE
    EZEE --- ---
    WILDENBURY_SQ: tak jasny, kazdyho vec...je to samozrejme o zvyku...kdyz jsem mel PS1 bylo pro me nej a pc nepripadalo v uvahu..ted je to naopak a nezmeni se to...mozna nekdy kvuli GT5 nebo Forza..ale FPS urcite neeeee
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    EZEE: Presne, kolik šancí jsem tomu dal.. A je to opravdu tak na hovno, jak jsem prve předpovídal :)

    Ale pokud to někomu vyhovuje, já to plně respektuju..
    EZEE
    EZEE --- ---
    _KOFILA_: dyt jsem zkousel, jeee kolik sanci jsem tomu daval a vono nic :) ale zase pro me konzole maj vyhodu v nejakych hopsackach nebo karacu treba :)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    EZEE: jak říkají větnamci: mušíš škušit... já bych myš a klávesnici nechtěl... chrochtám blakem v gauči .)
    EZEE
    EZEE --- ---
    _KOFILA_: no to bych teda nerekl ..:) hrat na xbox treba BFBC2 je silenost, kdyz vychazel HL1 na PS2 rikal jsem si ze to bude fakt divny...a taky ze je az do ted :)
    DR_K
    DR_K --- ---
    3D hry jdou hrat jakkoliv... kuprikladu ja je hraju s nintendo wiimote nastavenym jako lightgun (ano, nintendo wiimote jde pripojit k PC, je to totiz bluetooth;)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    WILDENBURY_SQ: nebudeš tomu věřit ale hraje se to výborně! .)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Pfiiii .. Na gaypadu jdou hrat 3D hry? Ja myslel, ze je to delany jen na Tekkena :)
    JANOS
    JANOS --- ---
    Parime na PS3, a moc jinych veci nejde delat, pac se nam ma narodit potomek. Tak ho alespon zvukove indoktrinujeme k strileni :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    JANOS: ja chci taky zenu co pari PC hry! :))
    JANOS
    JANOS --- ---
    Tak jsme dali s manzelkou Moe&Marley, chcipli jsme jen asi trikrat :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    jo ok a bacha, DLC se musej instalovat po tom jak vysly, jinak je tam vsechny nebudes mit
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    EZEE: nahodil jsem zatim jenom gamesu. Taham uz vsechny DLC, ale dam si to nejdriv znova - stejne potrebuju nalevelovat... jdu na Sledge..
    EZEE
    EZEE --- ---
    JAACOB: mas vsechny datace?
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    EZEE: jsem minimalne do konce tydne na neschopence, takze muzu cca kdykoli :]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam