• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    PRAASHEK: Pane, ale VY JSTE ADOLF HITLER!
    EZEE
    EZEE --- ---
    PRAASHEK: kurva di do prdele s temadle nazorama, ja tomu nerozumim :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    bejt invalidní důchodce nebo Adolf Hitler, šel bych do toho...
    EZEE
    EZEE --- ---
    ...je tu nekdo kdo ma vsechny DLC a chce si dat celou kampan spolecne...? Pokud myslim spolecne, myslim tim od 0. LVL do uplnyho konce, zadny grindy kdyz je druhej (3.,4.) v praci apod..Proste dodelat ten celej pribeh ve 4..jak uz je u BL souzeno...
    EZEE
    EZEE --- ---
    JAACOB: zaklad snad dojel kazdej..:) pokud chces hrat novej kontent (Neda, Armory, "zombie" atd.)...udelame nejakej team a pojedem ten pribeh spolu nee?! myslim si ze BL nam nabizej jedinecnou prilezitost hrat v coopu a prozivat ten pribeh spolecne...objevovat novy mista...ziskavat novy zbrane...atp. ..

    PS: nejlepsi orgac je to, kdyz najdes bug jak se dostat do Secret Armory of General Knox(samozrejme po tom co ho pokoris, jinak to nejde...teda myslim)...takovejch zbrani...,,,.,.,.,.,chcijes kamo!!:))
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    OT! :]
    Tak mam zaklad dojety.. jdu na Dr. Neda - konecne novy content... :]
    Chtel jsem se zepat. Jak fungujou ty DLC? S jakym se pocita LVLem? Anebo se to nejak prizpusobuje ci co?
    EZEE
    EZEE --- ---
    WILDENBURY_SQ: pro PS1 byl snad red alert :)) je to des..:)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    EZEE: A co takovy RTS, no to podle me vubec nemuze jit hrat, pokud existujou nejaky RTS pro PS .. ? Starcraft v podobe trojuhelnicku, kolecka a ctverecku muze bejt vydatna zalezitost :))
    EZEE
    EZEE --- ---
    WILDENBURY_SQ: tak jasny, kazdyho vec...je to samozrejme o zvyku...kdyz jsem mel PS1 bylo pro me nej a pc nepripadalo v uvahu..ted je to naopak a nezmeni se to...mozna nekdy kvuli GT5 nebo Forza..ale FPS urcite neeeee
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    EZEE: Presne, kolik šancí jsem tomu dal.. A je to opravdu tak na hovno, jak jsem prve předpovídal :)

    Ale pokud to někomu vyhovuje, já to plně respektuju..
    EZEE
    EZEE --- ---
    _KOFILA_: dyt jsem zkousel, jeee kolik sanci jsem tomu daval a vono nic :) ale zase pro me konzole maj vyhodu v nejakych hopsackach nebo karacu treba :)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    EZEE: jak říkají větnamci: mušíš škušit... já bych myš a klávesnici nechtěl... chrochtám blakem v gauči .)
    EZEE
    EZEE --- ---
    _KOFILA_: no to bych teda nerekl ..:) hrat na xbox treba BFBC2 je silenost, kdyz vychazel HL1 na PS2 rikal jsem si ze to bude fakt divny...a taky ze je az do ted :)
    DR_K
    DR_K --- ---
    3D hry jdou hrat jakkoliv... kuprikladu ja je hraju s nintendo wiimote nastavenym jako lightgun (ano, nintendo wiimote jde pripojit k PC, je to totiz bluetooth;)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    WILDENBURY_SQ: nebudeš tomu věřit ale hraje se to výborně! .)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Pfiiii .. Na gaypadu jdou hrat 3D hry? Ja myslel, ze je to delany jen na Tekkena :)
    JANOS
    JANOS --- ---
    Parime na PS3, a moc jinych veci nejde delat, pac se nam ma narodit potomek. Tak ho alespon zvukove indoktrinujeme k strileni :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    JANOS: ja chci taky zenu co pari PC hry! :))
    JANOS
    JANOS --- ---
    Tak jsme dali s manzelkou Moe&Marley, chcipli jsme jen asi trikrat :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    jo ok a bacha, DLC se musej instalovat po tom jak vysly, jinak je tam vsechny nebudes mit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam