• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    no a kdyz to teda sesumirujem - NEMAS SANCI ^_^
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    taky si říkám, to už je moc velkej rozdíl, navíc taková bestie :) jdi nahonit levely, jinak nemáš šanci
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    FUNIAK: Pokud Δlvl=20, pak imho nemas sanci.
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    HUGIN: jj - primo na tom linku jsou videonavody... jake zbrane pobrat na ty male mrdky a jak dojebat jeho... kazdopadne 20 lvl je propastny rozdil a budete tam do nej asi kropit docela dlouho... :]
    JANOS
    JANOS --- ---
    To neni Knox, to je naky Cravermax ne? A jsou na to triky kam se da schovat kde te nemuze zasahnout :) Ja nemam DLC tak nemam vlastni zkusenosti ale videl jsem na wiki.
    EZEE
    EZEE --- ---
    FUNIAK: hele da se dat ale musite bejt 4 nebo bejt fakt naboosteny, btw ta potvora je Knox :)
    FUNIAK
    FUNIAK --- ---
    Pánové, chtěl bych se vás zeptat, na konci DLC secret armory of general knox, jak je tam ta vobluda na 61 levelu, jak jste ji zabili? jsme s kompadrem na 43 levelu a nemyslím že to je reálný ji zdolat. A jestli je tohle auditko už mrtvý, so whatever :-), budeme bůstovat levely.
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    BORDERLANDS na Steamu za 6,6 EUR, pokud se koupí pack pro šest lidí.. Kdo má zájem? Piště do 16:30, pak jsem mimo komp a akce končí v 19:00.
    Kdo nemá zájem, tak akční cena pro jednoho je 9,9 EUR.
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Syn bude zavisly na pocitacovych hrach, vis jak to chodi .. :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    gratuluju k dohrání playtrough 1!
    JANOS
    JANOS --- ---
    Tak jsme vcera v 23:45 dohrali s manzelkou coop playthrough 1, a dnes v 6:50 mi porodila syna. Je za to nejaky achievment unlocked? :) Kryci nazev pro dite je 'Skag pup' :)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Mne uz zbejva jen Hell-Burbia na 2nd WT .. Ale uz to nehraju, prazdniny skoncily ..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já na tu hru nešáhl ani nepamatuju a to nemám dohranej ani jeden adon! asi za to může ta frustrace, že se mi ani za piču nepodařilo udělat aspoň jednu blbou arénu :)
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    za chvilku zacinam posledni DLC (doufam, ze jsem potahl dobrou verzi)...
    EZEE
    EZEE --- ---
    tak co holoto kdo je pro spolecnej walktrought
    EZEE
    EZEE --- ---
    tak co holoto kdo je pro spolecnej walktrought
    EZEE
    EZEE --- ---
    Hotfile.com: One click file hosting: Claptraps-New-Robot-Revolution-DLC-RELOADED_thierry0wnz.rar
    http://hotfile.com/dl/72611618/63174fe/Claptraps-New-Robot-Revolution-DLC-RELOADED_thierry0wnz.rar.html
    EZEE
    EZEE --- ---
    dopici ja uz bych to tak rad s nekym dohral...bud to nekdo dohraje pak sam nebo se na to vysere..uz me to mrda :(
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    tak co - mastite uz nekdo ty vzbourene claptrapy? :]
    Mam potahle doma, ale jeste jsem to nestacil rozjet... chci dojmy, kecy, prdy, at se trochu nazhavim, nez to tam pujdu rozstrilet na sracku :]]]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam