• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."
    ARAGOD
    ARAGOD --- ---
    EZEE: Nevim prijde mi, ze ta hra nema zadny vetsi smysl, proste plnis questy. Neni to uplny sandbox, protoze ses omeznej levelama kam muzes vlezt. Prijde mi to jako WoWko ve 3D a s bouchackou.
    EZEE
    EZEE --- ---
    ARAGOD: jsi jinej no.. :D
    ARAGOD
    ARAGOD --- ---
    S tou zabavou bych to zase neprehanel :), docela se to da, ale nejak extremne me to zrovna nechytlo.
    EZEE
    EZEE --- ---
    je to lehky a mega zabavny
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Ja jsem klidne pro... :D Ted jsem si to poridil takze uplny zacatecnik ale urcite se do toho dostanu...
    EZEE
    EZEE --- ---
    parili jsme s jacobem a aragodem, kdyz jsme 4 tak uz konecne zase muzeme zacit ne?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Až na Ezeeho to je starý pařič...
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Paří to někdo na steamu???
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    mno a ja zrovna prisel jakoze by to slo... :/
    EZEE
    EZEE --- ---
    jsem out
    ARAGOD
    ARAGOD --- ---
    Napodobne, jeste tedka je mi blbe ze vcerejsiho "jednoho".
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    mozna.. uvidim jestli po hokeji vyhniju u pokra anebo se uz dneska na tu knaipu pro zmenu vymrdam.. detox by vcelku pomohl, pze uz liju skoro v kuse tak od minule stredy.. Kdyztak se vecer ozvu..
    EZEE
    EZEE --- ---
    tak co hosi? dneska kolem 21?
    EZEE
    EZEE --- ---
    jj jsem out taky
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    no dneska uz to tak jako tak asi nedam.. :/ Tak pozdeji...
    EZEE
    EZEE --- ---
    ya man
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    mkay... ja stejne jestli budu moct, tak pocitam az tak od desiti... Bud tady nebo steam...
    EZEE
    EZEE --- ---
    tak zase na druhou stranu ty XP tomu kdo zaspal vyjedou celkem rychle... uvidime vecer ok?
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Kurec navecer bych mozna chvilku dal, kdybych stihl praci nejak rozumne.. Jestli chces pockat, tak ok. Na vikend ale jedu po ctvrt roce domu zase, tak nemuzu...
    EZEE
    EZEE --- ---
    Ja taky nehral, kvuli shopu, dneska budu dom po 21. tak bych klido dal, ale hodilo by se mi taky vic pockat na Aragoda
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam