• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    PETRPEDROS: je jedno jestli to hrajes jako singl nebo multi - furt levelujes jednu a tu samou postavu..
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    EZEE: Je fatk ale ze diky mape a radaru zatim ani cestinu nepotrebuji a to umym anglicky asi jako spanelsky

    Ale hlavne jsem zacinal hrat singl player udelal jsem si level 8 a steam zmacknutim shift + tab mi nenaskocil... Online jsem jeste nehral
    EZEE
    EZEE --- ---
    PETRPEDROS: protoze to ve steamu neudelas mam pocit
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    I když jsem jí nainstaloval tak česky tam bohužel nění vůbec nic...
    EZEE
    EZEE --- ---
    PETRPEDROS: cestina neni potreba bro
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Už se mi to stahuje...

    Máte někdo tuhle češtinu?
    http://borderlands.ic.cz/v2/
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    On ma ARAGOD v podstate pravdu, ale chytlave je to hrozne.. projel jsem zakladni kampan 2x komplet + jednou vsechny DLC krom posledniho a s vama jsem to rozjizdel potreti, resp. poctvrte (dve postavy).. Nevim cim to je, ale i kdyz jde vlastne jenom o tupy scavenging a questy, vydrzim u toho sedet hrozne dlouho.. Vetsinou mi po par dnech dojde, ze vlastne kurva prece delam furt to same dokola?! :]]
    EZEE
    EZEE --- ---
    ARAGOD: zalezi jak to beres no, me to bavi moc
    ARAGOD
    ARAGOD --- ---
    EZEE: Nevim prijde mi, ze ta hra nema zadny vetsi smysl, proste plnis questy. Neni to uplny sandbox, protoze ses omeznej levelama kam muzes vlezt. Prijde mi to jako WoWko ve 3D a s bouchackou.
    EZEE
    EZEE --- ---
    ARAGOD: jsi jinej no.. :D
    ARAGOD
    ARAGOD --- ---
    S tou zabavou bych to zase neprehanel :), docela se to da, ale nejak extremne me to zrovna nechytlo.
    EZEE
    EZEE --- ---
    je to lehky a mega zabavny
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Ja jsem klidne pro... :D Ted jsem si to poridil takze uplny zacatecnik ale urcite se do toho dostanu...
    EZEE
    EZEE --- ---
    parili jsme s jacobem a aragodem, kdyz jsme 4 tak uz konecne zase muzeme zacit ne?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Až na Ezeeho to je starý pařič...
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Paří to někdo na steamu???
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    mno a ja zrovna prisel jakoze by to slo... :/
    EZEE
    EZEE --- ---
    jsem out
    ARAGOD
    ARAGOD --- ---
    Napodobne, jeste tedka je mi blbe ze vcerejsiho "jednoho".
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    mozna.. uvidim jestli po hokeji vyhniju u pokra anebo se uz dneska na tu knaipu pro zmenu vymrdam.. detox by vcelku pomohl, pze uz liju skoro v kuse tak od minule stredy.. Kdyztak se vecer ozvu..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam