• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    EZEE: jasne jsem pro... mam nove pripojeni k netu takze by nas to melo spojit konecne... Ne jako minule s UPC
    EZEE
    EZEE --- ---
    nekdo BL natvrdo bez pretvarky? proste se kurva dohodneme a dohrajeme to ve 4rech? jedinej muj pozadavek neni to abychom hrali kazdy den, ale abychom se kurva domluvili na urcity cas a hrali spolu....at uz to trva pul roku....proste to dohrat spolu ve 4
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    jeden může na klávesnici druhý na game padu... akorad to nebude moc fer kdyz to bude Vs...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    abysme se z toho nepatentovali
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    kurva a hned s tim jdu na patentak!
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    ajo vidis to :D Jsem si rikal, ze prece uz jsem videl dve mysi v kompu, tak ze je to ciste SW zalezitost a az ted mi doslo, ze by se to asi dost blbe rozlisovalo.. :]] Tak jedine nejakou jakoze simulaci gaypadu pres mys a klavesku - neco jako "alias gamepad USB mapping hub".. :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    (a třeba už to existuje)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JAACOB: tož můžem, ale tohle je spíš záležitost nějakého driveru, který vyhodnotí druhou klávesnici a druhou myš jako další ovládací zařízení a umožní ho přidělit na plajera No. 2 :) což považuju za průchozí věc
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    PRAASHEK: napisem jim? :}
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JAACOB: ale přitom by se to mohlo nějak vychytat aby šly dvě myši a dvě klávesnice :)
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    PRAASHEK: asi jsem od dob cervu a Liera nepotkal zadnou gamesu na PC, ktera by se dala hrat splitscreen bez aspon jednoho gaypadu. (A napr. u Renegade ops je dokonce potreba dva - dmnce bud moje nebo vyvojaru)...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    gaypan=gaypad=gamepad
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    už jsem se na to ptal v nextgenu, ale jak se dá hrát na pc se splitscreenem? to asi jedině přes gaypan, ne? dvě myši a dvě klávesnice moc lidí asi zapojovat nebude... :)
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Kdyby naaaahodou nekdo nechodil do nextgenu.. ;]
    http://www.youtube.com/watch?v=MCWJUSulnro
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    PRAASHEK: protože čím jsem dál v RAGE tím víc mi to připomíná Borderlands... Borderlands jsem dohrál a ted ho dohravam za druhou postavu...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    proč to pořád řešíš?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Víte co mi přišlo asi jako největší kopie Borderlands a RAGE když v úvodním intru jsou na palubovce autobusu a buginy přidělané postavičky které hýbou hlavou podle toho jak to drncá u RAGE to byla postavička DOOM a v Borederlands to byla postavička panáčka v brýlích.. prní věc u které jsem si řekl a tady někdo kopčil.. no a když se hra rozjela tak bylo stále víc a víc věcí které mi připomínali kopie jedné nebo druhé hry...
    EZEE
    EZEE --- ---
    HONIME, TED!
    Konečně nové obrázky z Borderlands 2 • Galerie obrázků • Eurogamer.cz
    http://www.eurogamer.cz/articles/2012-02-15-borderlands-2-galerie
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    PRAASHEK:
    JAACOB:
    Tak vzpomínám, že při vydání Borderů, kdy byl Rage ještě daleko, se říkalo o Borderlands :"Jo jasně, to je takovej ten jinej Rage."
    Bohužel, až na grafickou podobu to fakt na obrázkách a videích v tý době vypadalo hodně podobně.
    Jinak asi jasně, ohledně náplně by to bylo cca podobně jako srovnávat Baldury a Diablo. Nicméně......
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    PETRPEDROS: imho jsou obe hry DOST odlisne. Sice je to oboji postapokalypticka strilecka a da se tam jezdit "autem", ale stylizaci a hernimi mechanismy se uplne rozchazeji. Podobnou kombinaci lootingu a FPS jako v Borderlands si nevybavim, RAGE naproti tomu smrdi tou klasickou IDsoftackou strileckou a myslim si, ze daleko vic zapada do klasickeho FPS zanru. To uz bych spis srovnaval RAGE a Bulletstorm, ale ani tady to neni uplne totez.

    Ja proste na Borderlands (mimo zakladniho zarazeni mezi FPS zanr) vidim primarne klasicke RPG prvky jako leveling+skills, ruzne elemental dmg a nahodne generovane guny/enemies v urcitem levelu...nesrovnaval bych je s zadnym jinym klasickym FPS.

    Rozhodne nemuzu tvrdit, ze kdybych projel RAGE, tak uz mi Borderlands neprinesou nic noveho... (naopak mozna, ale to proto, ze RAGE nakonec fakt vysel vicemene jako tuctova strilecka, kde "questy" jsou spis rozlozeni pribehu, iluze sandbox sveta je zbytecne prazdna jako treba v mafii a pridana hodnota - zavody nebo ingame minihry - to jsou takove zvlastni nasite herni mechanismy, ale cele se to tvari divne nesourode a jakoby mimo celou hru).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam