• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."

    rozbalit záhlaví
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    XYNDLL_2Q3F: LAN bez nakyho softu pojede na pres LAN uplne v pohode..
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    Btw máte někdo od shitrowa nějakej update? Works? Zkoušel někdo Lan zda jede bez další softu?
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    REVANREDEEMED: No já se rád hrabu v hnojích. Tam jsem našel hromadu Eridia. Btw v hnojích jsem vykřesal dva fialový předměty. (Psal jsem oranžový ale to jsem se spletl:)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Jinak vstup k piratum prijde na urcitym levelu, anebo najdu konkretni quest? Nemam ted moznost to dohledavat, tak se radeji zeptam jako blbecek :)
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    NAGASAWA: Ano, už je čas přeparkovat:) Shitrow již parkuje vedle mně :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    XYNDLL_2Q3F: tak jedine preparkovat na piratsky DLC, tam se sbira zase nejaky dalsi svinstvo, pokud se nepletu, ale jeste jsem se do toho nepustil.
    REVANREDEEMED
    REVANREDEEMED --- ---
    XYNDLL_2Q3F: nějak rychle, ne? já jsem narazil na max na lvl36
    REVANREDEEMED
    REVANREDEEMED --- ---
    WinPC: KT5B3-Z93ZH-FB3JB-JTBT3-JWKBK
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    IMPROVIZACE: Ale jo, to jsem četl... někde jsem ale zahlídl že se dá využít na nějakýho bosse... imho teda s tím eridiem to posraly. lvl 30 a už to nikde nevyužiju WTF.
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    XYNDLL_2Q3F: stacilo se podivat na wiki..
    pokud nejses syrena ktera se tim nak nabiji tak nevyuzijes
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    XYNDLL_2Q3F: No need a spoiler! Stačí jen Ano nebo ne :) Thx
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    Zdravím, měl bych dotaz zda využiju ještě někde eridium po vykoupení earla z BM mně hrozně sere že mám 99 a dál nemůžu sbírat. Využiju to někde ve hře? (Ted jsem se octnul poprvé v eridium blight.)

    Btw není na to nějakej mod? (Třeba jednorukej bandita na eridium, tuning zbraní za fialový kvádříky či tak něco...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    WinPC: WB5T3-JS3Z9-RJTTT-JJ333-FTXJX PS3: KB5BJ-WCRZ3-6S35J-HBK3T-XK9RH X360: KB5BJ-WCRW6-3R63R-CFJ3T-XK9TB
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    WT5BT-W6BSH-6BT3J-BJ3TT-TXZW3
    REVANREDEEMED
    REVANREDEEMED --- ---
    5JKBB-RKTHZ-RTJBT-BT33J-WJRWW
    tak 2 hodiny ještě, spíš míň
    https://twitter.com/DuvalMagic
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Ja bych ti pichnul dal, ale ani s jednou postavou nejsem nikde blizko - to je trochu problem, ze je to prakticky pred koncem, ze jo? To asi vetsina lidi bud dorazila anebo tam jeste zdaleka neni.. :/
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    Moc prosím o pomoc s BL2 questem! Naneštěstí (jako půl internetu) mám buglou možnost sebrat pátou část a dokončit tak jeden side quest. Jedná se o to, že páčka, která pustí elektřinu do hnízda nefachčí. Lze to prý vyřešit tak, že se napojíte k někomu, kdo má tento quest stále nerozjetý.

    Moc prosim o pozvání do hry k někomu, kdo tento úkol ještě nezačal! Děkuji předem, daruju nějakej dobrej předmět třebas :)

    Side mission: "GET TO KNOW JACK"

    viz. tento screen: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=102923349

    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Captain Scarlett and her Pirate's Booty Trailer - Borderlands 2
    http://www.youtube.com/watch?v=PrQtO6mtmwQ
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    Sháním spoluhráče na BL2, odpadl mi partner. Mám lvl cca 22, tak prosím o podobné úrovně. Klíďo si mě přidejte na Steam nebo mi pošlete pm, dohodneme se.

    Dík
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jo akorát třeba na vodě nebo pod schody, ale ne pravidelně. a dycky to nakonec šlo sebrat, i když člověk musel přesně zaměřit ten předmět
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Stavalo se mi to, ale jenom jednou za cas na nejakem pitomem miste v mape...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam