• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    LALINA
    LALINA --- ---
    KACIR: takže se Pardál zkazil? Už jsem ho dlouho nepila..Zjistila jsem, ze vylozene dobře mi dela Plzen a tak pokud to jde , tak k jidlu dávám Plzen . a jsem už tak rozmazlená, ze ani kazdá Plzen mi nevoní. Nastestí tanková Plzen se docela rozmohla a je pár míst, kde je to vyslovene lahudka, například U Jagušky je to asi nejlepsi plzen, co jsem kdy pila. Pokaždý, takže je to stabilní kvalita.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    BROSKEF: proc myslis ze lidi protestujou proti globalizaci, tohle je jenom malej stripek toho co nas jeste ceka
    KACIR
    KACIR --- ---
    LALINA: Rohozec jde docela nahoru, zato Pardála piju jen v sebeobraně, když není něco lepšího...
    KACIR
    KACIR --- ---
    TSOH: Suchdolský Jeník je školní minipivovar, neočekával bych úplně ustálenou kvalitu, ale zatím jsem nekoštoval
    LALINA
    LALINA --- ---
    HLADOLET: takhle jsem jednou sedela na Kleti a mela jsem žízen... říkám si ochutnám neco zdejšího, Pardál?!?! Neznám, v životě neslyšela (to jsem jeste nevedela, ze je to uplne nový pivo) Dala jsem si to a moc mi zachutnal.
    Jedno z mala piv, který jsem si potom kupovávala trochu i domu k jidlu. Potom ho přebila Plzen, domu už nekupuju nic nez Plzen a obcas vyjimecne Náchd weizenbieer, ale na Pardála nedám dopustit. zato Echt jsem mela jen jednou a fujho... fakt dost divny pivo. nebrat.
    TSOH
    TSOH --- ---
    KACIR: aha... dobrej zdroj... :)
    nepil někdo ? ( http://pivni.info/pivovary/praha/ )
    HLADOLET
    HLADOLET --- ---
    LALINA: co jsi objevila s pardálem že je hnusnej?
    LALINA
    LALINA --- ---
    jinak: tohle
    http://www.konstantin.cz/pivo/SPP08/imagepages/IMG_0651.html
    je muj favorit roku 2008...jsem ho pro sebe "objevila" v jedné zapadlé vísce a několik málo dní nato jsem se dozvedela, že je to vítěz...já mám teda čuch:-) jako předtím s tím Pardálem.
    BROSKEF
    BROSKEF --- ---
    KACIR: svině já jsem koudelníkův sy a nakopal bych je do:
    doufám že v Březně, v krušovcích vřej ty pasterizovaný rychlokvašky
    KACIR
    KACIR --- ---
    BROSKEF: Zavřeli Kutnou Horu, pivo Dačický (ale asi jen desítka) se vyrábí dál, teď z hlavy nevím, jestli v Březně nebo Krušhovicích...
    BROSKEF
    BROSKEF --- ---
    Dačickýho zavřeli ne?:(((

    VDB: jj tam sem chodil jednu dobu denně jejich polední meníčka nemaj chybu
    KACIR
    KACIR --- ---
    TSOH: Jistěže ti tam něco málo chybí, viz http://pivni.info/pivovary/ :-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    TSOH: jo, oranjová budka s lavicema vedle a odtud luxusní výhled přes pole a magickou alej až k Roztokám a Řípu...nádhera. Uvažovala jsem, jestli to pivo je opravdu tak dobrý nebo to dela ten genius loci. ale myslím, že to pivo je fakt dobrý.
    Konečná Kobylisy me moc nezaujala, pac tam vzdycky postávali divny usmudlaný týpci, pestrobarevný kolisti a vsude kolem hafo aut... vlastne velika křižovatka. Nic moc. Proto když jsem objevila Čimice, byla jsem opravdu nadšená a je to tam pro me uplne rituální místo.
    NEGI
    NEGI --- ---
    TSOH: Pivovar Konrad - Vratislavice n. Nisou - točej ho v Klánovicích v hospě u Áji, 10°, 12° a k tomu ještě Regent
    Mimochodem jsem o víkendu obdržel mooc hezkou věcičku - Pivovary České republiky a to jak s textovou přílohou, tak s mapou. Kartografie Praha, 1 : 500 000 - vřele doporučuji jako typ na tour de Bier;-)
    VDB
    VDB --- ---
    TSOH: K ty Baste (Nusle) jen upresnit ze se to menuje u Bansethu ( http://www.ubansethu.cz/ )
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    TSOH: Herold (Březnice)
    TSOH
    TSOH --- ---
    jsem si projel prispevky v diskuzi a zde je nejaký ,výcuc, dobrot :
    ----------------------------------
    Kocour (Varnsdorf)
    Vendelin (Liberec)
    Klášterní pivovar Strahov
    Kácov
    Pivovarský dvůr Chýně
    Pivovarský dům (Pha)
    Pražský most u Valšů
    Klášterní pivovar Želiv ( www.pivovar.zeliv.cz )
    U Richarda (Žebětín)
    Bašta (Nusle)
    Matuška (Broumy)
    Novoměstský pivovar (Pha)
    Rambousek (Hradec Králové)
    Pivovar Kout na Šumavě
    Ferdinand
    Měšťanský pivovar Strakonice (www.pivovar-strakonice.cz) Klostermann (Strakonice)
    Měšťanský pivovar v Poličce
    Pegas (Brno)
    Žebětínského minipivovaru (U Richarda Brno)
    U Medvídků (Pha)
    U Fleků (Pha)
    Zámek Zábřeh Ostrava
    Biovar (Ostrava, klub Hobit)
    Hejkal (Kunětice)
    Primátor (Náchod)
    Zámecký pivovar Oslavany
    U Bezoušků (www.ubezousku.cz) Průhonice
    Černá Hora
    Chodovar
    Pivovar u Bulovky (www.pivovarubulovky.cz)
    Dačický - (Kutnohorský pivovar)
    ----------------
    napada nekoho jeste neco ? ze bych to pak dal treba dle abecedy na nastenku (s typem na hospu kde co točej) ...
    TSOH
    TSOH --- ---
    MOUNTBATTEN: a pěkně odstátejch na sluníčku ! to bude bašta ... (to bych asi fakt nerozdejchal :)
    BROSKEF
    BROSKEF --- ---
    LALINA: Tak tomu říkám stěr:)) smažit f pekle se budu, počítám s tim a těšim se.) viz profil.

    Jinak SVIJANY rulezz
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    TSOH: no na smazeni v pekle ne, ale na povinnou konzumaci triceti desitek gambrinusu jo!:-))))))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam