• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    TSOH
    TSOH --- ---
    ZATRSATR: maji stále v klubu Lesanka na baru Alpu a Lesanu ? :)
    v Jánkách jsem trčel před 2 lety... nahoře u minigolfu dělaj dobrý bramboráky...
    LALINA
    LALINA --- ---
    ZATRSATR: ty jsi pivo, co mě drží nad vodóu :-)))
    ZATRSATR
    ZATRSATR --- ---
    (jako co me tu drzi nad vodou:)
    ZATRSATR
    ZATRSATR --- ---
    trcim v janskejch laznich.jediny co me tu drzi, je KRAKONOS
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    KACIR:
    RURYRY: jsem blbej, ted jste se tu o tom bavili. kazdopadne vyborne pivo a diky za pripomenuti
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    MILHAUZ: Knihkupectví s kavárnou Řehoř Samsa v pasáži mezi Lucernou a Divadlem ABC. Ale na velký popíjení to tam není. Je to spíš kavárna.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Kdybyste nahodou nekdy zavitali do Ceskych Budejovic, tak doporucuju navstivit hospudku Stare Casy, kde stabilne toci Maly Rohozec 11° a 13° + special malinovou 11°
    KACIR
    KACIR --- ---
    Hrom do police na Vinohradech...
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    predevcirem jsem v policce chutnal vynikajici kvasnicak z mestskeho pivovaru policka, nevite, kde ho v praze toci?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Včera v brněnské Hluché Zmiji vynikajicní Král Šumavy... Mlask...
    LALINA
    LALINA --- ---
    KACIR: sleva byla vyprodaná :-))
    KACIR
    KACIR --- ---
    LALINA: Bude-li zájem o soudek Herolda, zajistím, stačí prej zavolat, na sever Prahy doveze pán z pivovaru osobně bez příplatku :-)
    KACIR
    KACIR --- ---
    Na Strahově ale stojí čtyřka 59 korun, to už je prostě moc, ale při tom, jakej maj šílenej nájem a luxusní turistickou lokalitu, si to prostě můžou (a zároveň i musej) dovolit. Ale mimochodem, lze si tam vyžádat slevovou kartu na 20% slevu, ale dneska ji zrovna neměli...
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Právě, náš Mostecký kahan je taky za 33, zámecký pivovar Chýše za 30 a obojí jsou solidní piva.
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    v porovnani treba s kacovskym malopivovarem kde maj dvanactku tusim za 14k je to dost.
    TDA
    TDA --- ---
    Osobne mi ceny v Praze na Strahove i v jinych malych pivovarech nepripadaji zas tak prepaleny. Kdybych to srovnal s tim, ze pujdu treba nekam na Plzen, tak si jich musim dat tak o 1/3 vic abych mel alespon trochu srovnatelnej prozitek (Alko a Chmel), ale furt tam mam lehce nesrovnatelnej chutovej pozitek (hlavne telo). Chapu ze tady mozna porovnavam neco nesrovnatelnyho velky vs maly pivovar, ale nic to nemeni na tom, ze nejakych 50-60kc za silnejsi dobre udelany nachmeleny pivo z malyho pivovaru mi neprijde zas tak moc.
    LALINA
    LALINA --- ---
    tak jsem otestovala Herolda pšenici v Heroldově hospodě ve Strašnicích a je to docela dobrý, nicméně na tý Kacířově akci bylo nejaký lepší .
    Možná trubky, přišlo mi maličko nakyslý...
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    LALINA: je to tam fajn. byl jsme tam zhruba před měsícem.ale čimice jsou už in the middle of nowhere:-) s přítelkyní která bydlí na malovance radši chodím ke zdroji přímo do strahov. pivovaru..ale je fakt že ty ceny jsou tam napálené.

    ale kdyby někoho zajímalo:
    http://www.klasterni-pivovar.cz/restaurace/
    LALINA
    LALINA --- ---
    Bar Chýše - Čimice
    http://www.barchyse.cz/
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    LALINA: Kde je ta chýše? Na netu jsem našel nějaký zámek s pivovarem...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam