• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    dnes/zítra: festival minipivovarů v Ostrave-Martinově - klub Garáž (nebo Garage)
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    BIGEM: po malejch to šlo a jelo se i dobře zpět ;)
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    ZUSKA: To by mě zpět na kolo už nikdo nedostal :)
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    Dobřany u Plzně, lokální pivovar Modrá Hvězda
    Pivovar - Hotel - Restaurant Modrá Hvězda
    http://www.modra-hvezda.cz/index.html
    Krásný výlet z Plzně na kolech. Ochutnala jsem 12°,tmavý speciál 14°,polotmavý 16°,světlou 17° a kopřivové. Chutnalo moc, doporučuji
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    REPOST Z KUDY LECI:

    pratele, mel jsem ted cest ochutnat v novomestskem pivovaru na nam.republiky v olomouci malou desitku a bylo to takrka extaticke!!! pena jak z postrizin, strasne horka, ale zbytek byl vybornej, chutnej, riznej a velmi velmi osvezujici.

    mel jsem cas jen na 1 na stojaka, ale urcite bych se rad vratil a vypil cely pivovar.

    taky jsme v brne byli v zelenych dverich, prijemna hospoda a maji jak koutske, tak poutnika (krom svijan a nejake k brewery etc), tak jsem si moc uzil jak koutskou 10 (hutna, zakalena, plna chuti), tak poutnika toceneho.

    btw znalci pomeru, co byste mi doporucili tocit na svatbe? svatba bude totalne punkova, ale rad bych neco slabsiho, bude to v cervnu, at se vsichni hned neozerou. druhe kriterium je penivost, aby to nejak natocil i blbec jako ja, co porad pije lahvace a nedelala se zbytecne dlouha fronta. a za treti chut. nejradsi bych neco jako ten novomestsky pivovar, ale kde to sehnat? oslava bude blizko nakladoveho nadrazi zizkov, tam, tusim, prodavaji nejake sudove????
    SLAVA
    SLAVA --- ---
    Relativně nově otevřený music club HooDoo na Korunní ulici v sklepních ( a to doslova ) prostorách bývalého Vinohradského pivovaru .. http://hoodooclub.cz/
    Na čepu standartně světlá 12 , tmavá 14 plus nějaký ten speciál ze skupiny pivovarů Richter Brewery .. Určitě mohu doporučit , návštevou jsem nebyl zklamán ...
    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---
    TSOH:

    Sam jsem zvedavej jak navážou na historcikou kvalitu...
    TSOH
    TSOH --- ---
    Pivovar Únětice... od června by měl fungovat... ( http://www.roztoky.cz/userfiles/file/culture_items/masopust.pdf )
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FUCZA: jasně, no tak hlavně že mám pívovar za rohém, viď; musím toho vypít co nejvíc
    FUCZA
    FUCZA --- ---
    PALEONTOLOG: od čechů...:D pil jsem ho v Brně Na Vápence, první dojem byl údiv a pak už mi to jen chutnalo. Je to jen nějaký speciál k masopustu, omezený množství...na Vápence už je dávno dopitý:/
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    teda dneska jsem měl v ústeckonadlabem-ské restauraci Větruše nějakej pepřovej Březňák, ležák, a jsme nadmíru spokojen s chutí.. něco takového bych od čechů nečekal
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    JND: No ono je kvasnicový by se nemělo přehánět :D
    JND
    JND --- ---
    PETRPEDROS:
    Jo dá se,ale po minulé středě mi bylo druhý den ne moc dobře:o)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Co Jihoměšťan z jižního města?



    TSOH
    TSOH --- ---
    VODOMERKA: mam doma letošni stolni kalendar malych pivovaru kde tusim pivovar Labut v Litomericich je jiz popsan..
    BURKHAR: KACIR: nastenka upravena... :)
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    28.1. se u nas v Litomericich otevira minipivovarek v byvalem hotelu Labut. vic o tom zatim nevim, ale google uz urcite jo :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    Dačického z nástěnky... :-)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Harracha na nástěnku...
    HRKY
    HRKY --- ---
    take lehke ot: naposledni chvily draha polivcicka rozhodla ze na silvouse jedem ke kamosum na chatu do lhoty,tudiz sem byl nucen v kauflandu narychlo vybrat naky lachouty-zde seznam jak se mi tam zadarilo: 3xbernard svetly,1xbernard lezak(ne ten svatecni),1xklaster lezak premium,1xcerna hora granat,1xprimator exklusiv 16%, 1xprimator double 24% a naky to sano brut Radyne (fuj tak tomu sem na chut neprisel).

    Az na double kerej sem koupil jen ze zvedavosti a abych se taky nalil, kerej se dal pit pouze po tom nejsladsim cukrovi - sou vsechny vyse uvedeny pivka super! Opet se mi vsak potvrdil muj velky favorit za posledni dobu - pivovar cerna hora!!! Vse nej do novyho roku jim preju a at vydrzej jeste aspon tisic let!!!:)

    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    UMBERTO: věděl jsem, že lidi, kteří to "nefiltrované" pivo považují za "kvasnicové" jsou mimo, ale podle toho, co píšeš ty, jsou úplně mimo.

    ten Radek je tuším 14°, ale bohužel žádné podrobnější informace o tom moku nemám. Byl bych rád, kdyby se to pivo tady chytlo.. ale ačkoli to lidem celkem chutná, tak to stejně asi nehrozí :( Europivo je europivo... btw. v tomhle ostravském monopolu, kde v 95% hospod narazíte na Radegast nebo Ostravar (popř. Radegast a Ostravar), je jakákoli změna darem z nebes.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam