• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    TSOH
    TSOH --- ---
    VODOMERKA: mam doma letošni stolni kalendar malych pivovaru kde tusim pivovar Labut v Litomericich je jiz popsan..
    BURKHAR: KACIR: nastenka upravena... :)
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    28.1. se u nas v Litomericich otevira minipivovarek v byvalem hotelu Labut. vic o tom zatim nevim, ale google uz urcite jo :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    Dačického z nástěnky... :-)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Harracha na nástěnku...
    HRKY
    HRKY --- ---
    take lehke ot: naposledni chvily draha polivcicka rozhodla ze na silvouse jedem ke kamosum na chatu do lhoty,tudiz sem byl nucen v kauflandu narychlo vybrat naky lachouty-zde seznam jak se mi tam zadarilo: 3xbernard svetly,1xbernard lezak(ne ten svatecni),1xklaster lezak premium,1xcerna hora granat,1xprimator exklusiv 16%, 1xprimator double 24% a naky to sano brut Radyne (fuj tak tomu sem na chut neprisel).

    Az na double kerej sem koupil jen ze zvedavosti a abych se taky nalil, kerej se dal pit pouze po tom nejsladsim cukrovi - sou vsechny vyse uvedeny pivka super! Opet se mi vsak potvrdil muj velky favorit za posledni dobu - pivovar cerna hora!!! Vse nej do novyho roku jim preju a at vydrzej jeste aspon tisic let!!!:)

    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    UMBERTO: věděl jsem, že lidi, kteří to "nefiltrované" pivo považují za "kvasnicové" jsou mimo, ale podle toho, co píšeš ty, jsou úplně mimo.

    ten Radek je tuším 14°, ale bohužel žádné podrobnější informace o tom moku nemám. Byl bych rád, kdyby se to pivo tady chytlo.. ale ačkoli to lidem celkem chutná, tak to stejně asi nehrozí :( Europivo je europivo... btw. v tomhle ostravském monopolu, kde v 95% hospod narazíte na Radegast nebo Ostravar (popř. Radegast a Ostravar), je jakákoli změna darem z nebes.
    UMBERTO
    UMBERTO --- ---
    Dříve se pivo nefiltrovalo vůbec. Filtrovat se co vím začalo v někdy v polovině 19. století ze 2 důvodů: 1. zvýšení estetického vjemu, čirá tekutina byla více libá, 2. zvýšení trvanlivosti piva odebráním kvasnic.

    A teď je z toho hit, rozjelo to pár malých pivovarů a velký pivovary se to teď snažej dohnat.
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    na to najednou skocili vsichni. Kozel dela nefiltrovanou 13.
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    Nefiltrované pivo | O pivovaru | Radegast
    http://www.radegast.cz/o-pivovaru/nefiltrovane-pivo/
    vim, ze to neni zrovna maly pivovar, ale konecne se jim neco povedlo... skoda, ze je to casove omezena akce. to pivo je moc dobre.
    ENPE
    ENPE --- ---
    IJACZEK: Jo, mnich je muj oblíbenej, vždycky ho piju v rakousku na horách :)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    KADZE: začátkem prosince sem byl ve SvětPiva.cz, a dal sem si za 55kč točenej
    sice sem tu trochu OT, ale byla to bašta .)
    KADZE
    KADZE --- ---
    diky za tipy.zly casy se chystam navstivit uz delsi dobu, takze o jeden duvod navic.
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    u sadu maj furt ?
    obcas chodim sem a maj nemecky weissbiery
    www.kavarnanasumave.cz
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    KACIR: já tam chodim tak jednou za měsíc a zatim pokaždý když jsem na ní měl chuť, tak jí měli...tak jsem měl asi štěstí
    KACIR
    KACIR --- ---
    WENOUSH: V Pivovarským domě asi nemaj pšenici trvale, ale před rokem mi tam dost chutnala.
    U sadu jsou vyhlášený podmírákama, takže jen v nouzi :-)
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    + pivovarskej dům, ale tam je o poznání slabší, než u bansethů - kde maj teda z všeobecně dostupnejch weizenů asi moje nejoblíbenější, protože neni vodovový...ale speciály se jim tam různě střídaj, takže je potřeba tam chodit často, nebo jim napsat a zeptat se, kdy budou mít

    jo a ještě u sadu...
    KACIR
    KACIR --- ---
    KADZE: Vlastní výroba pivovarů U Bulovky a Bašta U Banshetů stojí za ochutnání, Primátor Weizenbier je tradičně na čepu v První Pivní Tramwayi, Nuselské bílé (vyrobeno v Chýni) zachutná ve Zlejch časech...
    KADZE
    KADZE --- ---
    zdravim.muzete mi prosim doporucit mista kde se v praze toci dobry weiss bier / psenicny pivo?
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    a opravte si tam internet, nebavi me tam hackovat sousedovic wifi :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    UMBERTO: Rozšířený problém to je, ale trápí jen ty, kteří točí živé poctivé pivo. Stabilizovaný produkt nadnárodních společností tím neutrpí. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam