• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    a vyborne, lidove soudy, lustrace a kontrola toho spravneho nazoru. I pivovar musi mit ten jediny spravny nazor schvaleny stranou. Tak s timhle se soudruzi jdete pobodat nekam do kouta.
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    H2O:bez kádrovýho posudku na pivo nelez! Začal bych to prověřovat aspoň do třetího kolene, aby se čistota udržela.
    H2O
    H2O --- ---
    nevim no... opravdu sem budeme tahat takovou cancel culture?
    blacklist podle toho co majitel/sladek dela, nedela, jakej je, jakou ma rasu, nabozenstvi nebo jestli si vecer cisti zuby? A tady ustavime rozhodovaci komisi, ktera bude urcovat, kdo pujde na blacklist a koho budeme nenavidet, jen protoze s nim nesouhlasime?
    achjo... :( smutny

    vim kulovy o Permonu a jejich podpore DSSS (nepodporuji DSSS), ANO opravdu nevolim a nikdy jsem nevolil, zuby si cistim, ale jsem bilej chlap s malym dvouletym synem budoucim sladkem ... v nekterych kruzich bych taky patril na blacklist

    pojdme si radeji povidat o pivu a o pivovarech
    Adam prave nalahvoval a rozvezl po pivotekach svuj novy STOUT BERRY 17%, ochutnat ho muzete i u nas v Andelskem.
    A dnes tam vari Levandulovou 12%, kdyz dorazite vcas, muzete ochutnat sladinku.

    NOIK
    NOIK --- ---
    MISFIT: mimochodem ta hospoda má furt otevřeno, potvrdí místní kokot Ateliér, kterej tam chodí na pivko:)
    TSOH
    TSOH --- ---
    N_I:
    Tak ten Permon? (http://old.dsss.cz/vandas-navstivil-karlovarsko_-stihl-i-exkurzi-pivovaru)
    ---
    Nebo ještě nějaký další?
    N_I
    N_I --- ---
    nevim esli sem chodi spravce..ale inkvizicni black list na nastenku..proc ne...kdyz je tu prvni adept..:)
    duvodu se muze najit vice..treba uz jen to...ze pude kvalita piva nejak vyrazne dolu overeno z vice stran
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    JENDAVB: taky jsem pro nějaký Black list! O tom Permonu jsem třeba nevěděl. Docela ho kupuju, protože slušná IPA za rozumné peníze ve vratné lahvi...ale pokud majitel podporuje DSSS tak se na ně klidně vyseru...
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    aco pivovar Vlastenec? :D
    LBW
    LBW --- ---
    JENDAVB: btw jak se Frýdlantskému pivovaru daří? Nějak jsem jejich piva přestal v beer shopech vídat...
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    N_I: zasedání DSSS fotka majitele a Vandase před pivovarem už delší dobu si říkám že by někdo měl sepsat black list to tyhle nazi pivovárky Mě teda osobně i dost vadí můj exŠef kterej je za ANO v LBC na radnici a jemuž patří Frydlanskej pivovar ...
    MISFIT
    MISFIT --- ---
    N_I: dsss
    N_I
    N_I --- ---
    mam v hlave bojkot pivovaru permon..nevite co to bylo presna za kauzu proc se na ne zlobim? ortel delali nebo sponzorovali spd? nevite?:))
    KACIR
    KACIR --- ---
    N_I: Odpověď je jasná, ani jim neodpověděli. Nějaký hospody, kdo to kde viděl? Na to se přeci musí pronajmout prostor od spřízněného anofertisty za desítku tisíc za den... .-(
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    LBW: Ted jsem delal etikety na dalsi ctyri kousky do vzorniku. Ke konci roku to bude pekna duha. ,)
    N_I
    N_I --- ---
    pokracovani pribehu neznam..ale muzes si doplnit sam jak to dopadlo asi..:/
    KACIR
    KACIR --- ---
    N_I: Došla nějaká odpověď nebo je to zase Blatný platný?
    LBW
    LBW --- ---
    IPA TONE 0201 taky skvela!
    N_I
    N_I --- ---
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    LBW: Tak to já taky. Na začátku měli nějaký trabl se sycením, tak to pivo nebylo nic moc. Snad to už odladili.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam