• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    GIO
    GIO --- ---
    MRNOUS: je dvoudenni, ale ja na to nemam, byt tam dva dny po sobe.) dame si ted jednu, pak kotata a na podzim dojezdime championa a snad i intera..
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    GIO: ja chci jit - budete tam v sobotu? (nebo i v nedeli - je to dvoudenni vystava?)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    mohla by ho vzít na milost :)) Elza je poťouchlá jen sporadicky, ale za to se pak tomu smějeme ještě týden potom :)
    GIO
    GIO --- ---
    CORIM: nejdes na vystavu v sobotu?
    GIO
    GIO --- ---
    poťouchlá je. doslova. to je naprosto vystizne:)
    GIO
    GIO --- ---
    pytlik od grancli je nejakej opustenej od nedele, ale uvidime.) treba bude zas obliben v brzke dobe.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: jee natoč natoč, jsem zvědavá na bílé zlo v akci :) pokud možno i s pytlíkem od granclí :) ona je fakt poťouchlá :)
    GIO
    GIO --- ---
    CORIM: ona ven nechodi,)(nastesti)

    ale lita solidne doma. budu ted mit kameru pujcenou, tak vam neco natocim, at mi verite, co vsechno to pometlo vyvadi,))
    ale je to mazel, ted uz to dohnala tak daleko, za kam se hnu, visi mi na noze a kdyz se sehnu abych ji zvedla, tak uz mi naskakuje do naruce, vetsinou mi teda narazi do obliceje,trdlo.)
    CORIM
    CORIM --- ---
    GIO: Kdyz venku fouka tak se ten tvuj netopyr pokousi o let? :P
    GIO
    GIO --- ---
    jojo oči žurnálové, skoda ze to moje pometlo ty svoje oci do fotaku neustale mhouri.. ma je taky nadherne tmavy..a blizi se nam kryti..
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Je nádherná, ty oči má ukázkově tmavé. Packu má světlejší, ale co, stejnak je to krasomila :) Dobře jsi vystihla její povahu :) Z Elzy mají naše návštěvy taky respekt :)
    GIO
    GIO --- ---
    jo jasne, ma to nestandardne zbarveny ty nohy, to je fakt..
    jinak ok
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    GIO: No její paní chovatelka smýšlela jinak... Taky nechápu. Když byla úplně malá, byla hodně světlá, ale to jsou snad všechny... Tady jedna její fotka z pozdní puberty, je vidět, jak má bledý přední pacičky (kotěcí fotky jsem zatím nenašla :))

    MAIKOR: Vyrostla sama, takže je trochu praštěná. A nebere si servítky. Sousedovic děti ji zkusily tahat a mačičkovat přesně jednou. Je to ten typ kočky, která když se snažíš zpod ní vstát, tě kousne do ruky, aby ses laskavě uklidnila :) A zastaralá přesně, jak říká GIO - ještě málo netopejr. Ale když si ji JANOS tenkrát pořídil, připadala mi příšerně přehnaně ušatá :))

    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    DOMINIQUE01: joo, to je on! Jsi šikulka! Já jsem se s tím včera trápila a nenašla. Jak se ti to povedlo?
    GIO
    GIO --- ---
    super.)
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: jojo kulky ma pekny.)))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    VAMPIREGIRL: jasné, proto jsem to založila :))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: je to evidentni, hlavně u kocoura .)
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    Jééé, to je bezva auditko, budu sem chodit šišlat a slintat :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam