• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    MISHA73
    MISHA73 --- ---
    ....hm...tak jo dík moc....
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    MISHA73: je to normalni, taky jsem mel doma to same - urychlene jsem mu poridil kociciho kamarada :) a ted uz je moje rusatko velke a celkem klidne, takze z ty akcnosti dost vyrostl, ted moc rad spi :) v kaydem pripade doporucuju kociciho kamose ..
    GIO
    GIO --- ---
    MISHA73: ty sis nic neprecetla o kockach predtim? dyt je to zcela normalni, vzdyt je malinke a tu 100% pozornost potrebuje..pokud te to obtezuje, zakladas si na problemy, kocky jsou takove nekdy cely zivot.) nebo porid kamarada.
    MISHA73
    MISHA73 --- ---
    Zdravím..... nemám sice netopírka ale ruskou modrou.....
    Chtěla jsem se zeptat jestli byste mi nemohli někdo poradit ?
    Máme kotě sice teprve 4 dny...myslím že už se ale aklimatizovalo, má u nás všechno, jídlo pití, pelíšky, škarabadlo, hodně si s ním hrajeme...ale ono pořád mňouká, vyžaduje pořád 100% pozornost a pro mě už je to dost vyčerpávající...nevíte co s tím ?
    dík za každou radu....
    GIO
    GIO --- ---
    AMOPRA: jak jako linejsi? ne, nebude. minimalne nekolik let, klidne i deset. je to ziva kocka
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    AMOPRA: moje sia má tři roky a že by byla línější říct nemůžu. Není to už sice kotěcí střeštěnec, ale i tak je prdlá dost. A o tom jak je aktivní se raději zmiňovat nebudu, protože by mě to nutilo k popisování jejích činností a to by bylo na dlouho :-)
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    Tak po půl roce soužití s Thajkou musím říci, že čipernější kočku jsem nikdy neměla.). Uvidíme, jestli se časem unaví.))
    Máme k ní ještě jednu klasickou českou kočku ( té je cca 5 let) a je z ní občas naprosto hotová..)

    Jaké máte zkušenosti? Začnou být cca od prvního roku línější?.)))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    DOMINIQUE01: roste do krásy, princezna :)
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    Trocha kočičí lásky


    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    GIO: No na to jakej je její tatínek habán, tak moc nevyrostla. Je dost drobná, ale je taková "natahovací", samá ruka, samá noha.
    trochu mi postavou připomíná ty červy z Men in black :))


    Začátkem září mám dovču, tak se objednáme :) (a já zas budu na prášky, asi to snášim hůř než kočky. Hysterka)
    GIO
    GIO --- ---
    rozhodne bych sla do te kastrace, at se ti nepremrouska pokud jede rovnou tkahle natvrdo..
    GIO
    GIO --- ---
    DOMINIQUE01: jak ma nad dve kila je to dobry... ona je takova mrnavoucka jak ta nase opica?
    CORIM
    CORIM --- ---
    DOMINIQUE01: Aha. Tak to je spatny, no.
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    CORIM: Jenže ona mi mrouská pravidelně v rozmezí 3 až 5 tejdnů a to nepovažuju za zrovna zdravý. Ani pro ni, ani pro nás ostatní doma.
    CORIM
    CORIM --- ---
    DOMINIQUE01: Uplne s klidem bych pockal do 12 mesicu
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    A poraďte, prosím...
    V nejbližší době čeká Rori kastrace, ale má jen 2,2 kila, můžeme už, není to málo? Ale mě přijde, že snad víc mít nebude, ona se cpe jak nedovřená, ale váha je pořád stejná. Je jí už přes 9 měsíců.
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    MAIKOR: Zkusím doma něco vylovit, já je sem moc nedávám, štve mě kvalita fotek, chtělo by to lepší přístroj a nějakou znalost, většina fotek stojí za prd. Je to tmavý a pokud Rori zrovna nespí, tak i rozmazaný, nemám z toho žádnou radost.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    DOMINIQUE01: nemáš nové fotky Rorýska? :-)
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    GIO: jo jo
    GIO
    GIO --- ---
    havanak?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam