• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: hlavne blba socializace no, proste dlouho vyrustali bez "lidi", vis jak to myslim, soph je stejna..
    SARRI
    SARRI --- ---
    kazdopadne stale se chovaji skoro jak divoke kocky, nenechaji se vzit do ruky, jsou citlivy na zvlastni zvuky, ze vseho jsou podelany a utikaji .. trosku me to trapi, protoze si rikam jeslit jim nekdo nedelala neco spatnyho .. mozna tvrda pravidla neustale s emenici smecky ci velice omezena pritomnost lidi zpusobila, ze jsou jaky jsou
    SARRI
    SARRI --- ---
    jj naprosta pohodicka, obcas maji svy dny kdyz me nenechaji vyspat, ale tak jednou do mesice jednu noc .. jinak jsou bajecny a hodny ... ani bordel nedelaji, nervou, vystaci si, nic nenici .. jsou to andilci i kdyz obcas me necim prekvapi jako ze mi prinesou nakou botu az do postele nebo se zritej i z pelechem na zem (coz teda vic pekvapi je nez me) .. ale jinak jsou to bozi kocky ... nova finta posledniho tydne je zastylat se mi do ustlane postele tremi hmaty (uz jim asi zacina bejt doma zima)

    a chapu mishyno vydeseni, ja z nich byla taky skoro na prasky, ale po mesici se to srovnalo a ani nemam sit v okne a mam ho otevrene celou dobu co jsem doma i celou noc ... jen nas v brzke dobe ceka stehovani do vetsiho bytu i balkonem tak zas bude naky vzruso nez jim vysvetlim jak se veci maji a navic budou mit spolubydlici (babicku), ktera s nima bude cely den tak se malinko obavam toho jak se zzijou
    GIO
    GIO --- ---
    :-D a dneska? dobry?.)
    SARRI
    SARRI --- ---
    jj, prvni tyden s siamakama jsem spala se spuntama v usich !
    GIO
    GIO --- ---
    no pokud jsou casto doma, neni potreba kamarad, ale trpelivost je rozhodne na miste.)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    MISHA73: a jeste dodam (predpokaldam, ez vlastnis kote poprve), ze me ten prvni tyden taky prisel desne narocny a pak jsem si zvykl nebo co a vnimal jsem to o dost lepe :) ale toho kamarada fakt poridte, bude to lepsi pro to male i pro tebe ..
    MISHA73
    MISHA73 --- ---
    ....hm...tak jo dík moc....
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    MISHA73: je to normalni, taky jsem mel doma to same - urychlene jsem mu poridil kociciho kamarada :) a ted uz je moje rusatko velke a celkem klidne, takze z ty akcnosti dost vyrostl, ted moc rad spi :) v kaydem pripade doporucuju kociciho kamose ..
    GIO
    GIO --- ---
    MISHA73: ty sis nic neprecetla o kockach predtim? dyt je to zcela normalni, vzdyt je malinke a tu 100% pozornost potrebuje..pokud te to obtezuje, zakladas si na problemy, kocky jsou takove nekdy cely zivot.) nebo porid kamarada.
    MISHA73
    MISHA73 --- ---
    Zdravím..... nemám sice netopírka ale ruskou modrou.....
    Chtěla jsem se zeptat jestli byste mi nemohli někdo poradit ?
    Máme kotě sice teprve 4 dny...myslím že už se ale aklimatizovalo, má u nás všechno, jídlo pití, pelíšky, škarabadlo, hodně si s ním hrajeme...ale ono pořád mňouká, vyžaduje pořád 100% pozornost a pro mě už je to dost vyčerpávající...nevíte co s tím ?
    dík za každou radu....
    GIO
    GIO --- ---
    AMOPRA: jak jako linejsi? ne, nebude. minimalne nekolik let, klidne i deset. je to ziva kocka
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    AMOPRA: moje sia má tři roky a že by byla línější říct nemůžu. Není to už sice kotěcí střeštěnec, ale i tak je prdlá dost. A o tom jak je aktivní se raději zmiňovat nebudu, protože by mě to nutilo k popisování jejích činností a to by bylo na dlouho :-)
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    Tak po půl roce soužití s Thajkou musím říci, že čipernější kočku jsem nikdy neměla.). Uvidíme, jestli se časem unaví.))
    Máme k ní ještě jednu klasickou českou kočku ( té je cca 5 let) a je z ní občas naprosto hotová..)

    Jaké máte zkušenosti? Začnou být cca od prvního roku línější?.)))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    DOMINIQUE01: roste do krásy, princezna :)
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    Trocha kočičí lásky


    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    GIO: No na to jakej je její tatínek habán, tak moc nevyrostla. Je dost drobná, ale je taková "natahovací", samá ruka, samá noha.
    trochu mi postavou připomíná ty červy z Men in black :))


    Začátkem září mám dovču, tak se objednáme :) (a já zas budu na prášky, asi to snášim hůř než kočky. Hysterka)
    GIO
    GIO --- ---
    rozhodne bych sla do te kastrace, at se ti nepremrouska pokud jede rovnou tkahle natvrdo..
    GIO
    GIO --- ---
    DOMINIQUE01: jak ma nad dve kila je to dobry... ona je takova mrnavoucka jak ta nase opica?
    CORIM
    CORIM --- ---
    DOMINIQUE01: Aha. Tak to je spatny, no.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam