• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    GIO
    GIO --- ---
    ENKATT: co to je zas za rasovy popis?.)
    SARRI
    SARRI --- ---
    ENKATT: foto!
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    budu mit od patku v depozitu k umisteni toho krizence balinesky se siamskou povahou, kdybste nekdo umel ocenit takovy zvire :-)
    byl i zvykly chodit vec
    GIO
    GIO --- ---
    vyzably.) no kostíci.)


    hlavne at se hroch s mrnousem brzo sziji, jsem nervozni,))
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: hele nakonec se zzili krasne.. nejlepsi je kdyz spolu chrapou na gauci.. tri vytuhlici.. super pohled nekde snad vyhrabnu fotku...
    jinak mi babicka neustale rika, ze jsou strasne vyzably .. teda hlavne ten jeden a nedari se mi ji jeste vysvetlit, ze proste to jsou hubeny kocky
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: tyjo babicku zvykat na tyhle kostnaty sireny, to je odvaha,a le ma bod, pani.))

    ja teda mam co rikat, ja mam siamkovskou uchylku prave po babicce, ktera mela siamaka pred ctyriceti lety.) jsem to po ni podedila.)
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: jj ja jsem spokojena... hlavni ji zabavi .. jen s nima jeste bojuje, protoze nebyla zvykla zit s zadnym zviretem ... ale konecne je po pul roce prestala hledat kde jsou kdyz je nevidi coz znamena, ze uz si zvykla ;)
    SARRI
    SARRI --- ---
    jeste k tem jmenum ...

    jeden je "Ultra Red" ale hlavne se mu rika Redy .. jinak Redina, Redisek, radiator, smirak, zkoumal, fajnovka atd.
    druhej je "Suta" ... jinak Sutik, Sutina, Sutana, Suteren, posera, pozarni hlasic, komentator atd. ;)

    .. i povaha se do jmen prolina ;)
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: nojo, jak ji maji neustale, tak se samozrejme vic primknou
    k ni...bud rada, ze maji cely den spolecnost, to je pro ne nejlepsi.)
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: jo to ja taky pro kazdyho kocoura mam asi 6 ruznych jmen ..

    .. jinak u nas jsem o kococury uz asi nefinitivne prisla.. jak je s nima cele dny doma babicka tak uz jsou skoro jenom s ni a me teda obcas venujou milostive minimalni pozornost..
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: nejvetsi sranda byla na veterine, doktor se pta, jak ze se jmenuje a ja chcete to von jmeno dlouhy neb o jak mu rikame, on ze to druhe a jak jsme mu to rekli, tak se zacal chechtat:) Pak me Hroch kousl do ruky(malinko, vychovne, protoze mu strcili teplomer do zadku) a doktor rikal, ze se mel jmenovat spis Tygr.)) protoze tak rval.)
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: nevim, je to mozne, ale my treba kockam rikame mrakama prezdivek a slysej na nej vpodstate vsichni docela spolehlive.) akorat Drobek nam to bojkotuje, protoze mu furt rikame jinak:))Droban aktualne.)))
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: a neni to tim šš? na to preci kocky hodne reaguji .. ze by ho mrnous prejmenoval treba na Jošiho ;)
    GIO
    GIO --- ---
    ad osobnost, no... je to SIAMKA tele i dusi tohleto stvorenicko, navic chlap... je to nekdy tezsi, ale o to je ma clovek radsi ..
    proste je to kocka s nazorem a clovek si k ni musi umet najit cestu, neni to zadny velky problem, staci podridit sve ego jeho.)

    narozdil ale treba od Agatky, co ma april, to je hrozne pohodovy zvire, nevim po kom je, neni ani moc mama(ta je dost jako hroch, ale jemnejsi) ani moc tata(ten je vic introvert a trosku odtazitej k cizim), ale je proste desne vyrovnana a nic moc neresi, takze tam zas super volba k tem detem myslim.. co myslis nova panicko?.)
    GIO
    GIO --- ---
    MRNOUS: a neprejmenujes ho na neco od J?.)
    Ono to Hroch je takove mozna pro nekoho pejorativni, ale kdyz on je fakt hroznej kusanec a jak jsme mu tak rikali, tak na Hrošíno a Hrošátko a Hroší slyší no:)
    GIO
    GIO --- ---
    KASUMI: on mazlivej bude hodne - hlavne az dospeje, ale i ted uz kdyz se rano probudis, tak zacne jecet a chce chovat, ale potrebuje na to asi cas, aby se osmelil, precijen je takovej sebestrednej a byl na me dost fixovanej no:-/ kazdopadne on se rychle preorientuje.) doufam, ze mrnouse moc nezmasil, ale on tak komunikuje no, siamak.. je to divočák.)

    kluci se s tim srovnaj, precijen tam byl par hodin.. chjooo kde je mrnous, chci slyset jak se zkamaradili.)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    MAIKOR: zatim resim uplne jiny veci :) nejdriv si musim na Hrosika zvyknout (je to rozhodne osobnost) a taky si Hrpsik musi zacit hrat s Joeym, nebo bude zle :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    MRNOUS: Hrošík je překrásný! Ještě sis to s tím chovem nerozmyslel? .)
    GIO
    GIO --- ---
    bobišek malinkatej..ale u tebe vypada vic siamskovsky ne u nas, zvlastni.)

    jezis mi se styska..
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    tak hroch je fakt frajer
    prisla jsem a hned se ke mne hnal a nechal se pohladit
    to snad zadnej z mrnousovych kocouru jeste napoprve nikdy neudelal :)
    kvika, lita, vylozene mazlivej neni, ale na hlazeni drzi a obcas se otre.. i se chvili nechat vzit do naruce

    je to elegantni pan :)
    ale kluci na sebe syci a mruci, tak snad bude dobre
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MRNOUS: u vás to vypadá fakt v pohodě, naše barmy jsou nasraný ještě teď po měsíci :D teda jedna hučí jen pro formu, ale ta druhá je fakt zpruzena emzáky :D
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    MRNOUS: jéééé :)) tak ať se vám pospolu krásně žije ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam