• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    pakoš :-))
    PHOE3E
    PHOE3E --- ---
    No doufejme... sem mu to na chvíli zavázala a to nám ukazoval, jak se s tím strašně nedá chodit a pak lítal jak pako, když sme mu to nebaštili.. jenže s tím nemůže ani na záchodek..
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    hm, to je zvláštní, co vím, tak kocourům by se to mělo nechat volné, aby mohl případný sekret vytékat... no každopádně nasadit límec. Pokud nemáš, tak ho zítra zajdi koupit, pokud do rána nějaké stehy ještě zůstanou :-)
    PHOE3E
    PHOE3E --- ---
    i veterinářka říkala, že má vstřebatelné stehy
    PHOE3E
    PHOE3E --- ---
    jj Dobby si škube stehy.. má, řekla bych, na každé kulce jeden..
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    kocourům se to obvykle vůbec nešije. Jsi si jistá, že tam má stehy?
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    počkej, Doby?
    PHOE3E
    PHOE3E --- ---
    To pako malé si vytahuje stehy.. už nevím co s ním aby si to nerozkousal celé... :(( nějaký tip?
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    na pár dní jim to odloučení nemůže nijak uškodit.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    M9c je má na ignorlistu :D když se kolem žene ježatý tornádo, tak se uklidí pod postel, jinak předstírá, že nejsou.

    No já Aguš dala ke klukům do děcáku (asi jediný, kde se tu daj aspon zčásti ohlídat zavřený dveře a je to dost daleko od obýváku) takže teď tam probíhaj uspávací orgie - má tam záchodek a jídlo... stejně se mnou jako už standartně nemluví, jen s klukama :) a Piškota je víceméně furt u mě. NO na noc tam radši pro jistotu teda zavřu. Já mám zase strach, aby se neodcizily úplně :(
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Agi se nejspíš necítí ve své kůži, tak je nevrlá. Raději bych jí dopřála klid, než aby ji Piškota popichovala. Takže já bych je určitě oddělila, neměla bych nervy na to, jestli si něco udělají nebo ne. Konfliktům je lepší předcházet i kvůli ostatním zvířatům. Jak na ty ufoní rvačky reaguje Mic? Nebo je má obě na ignorlistu? :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    tak odhaleno, že Piškota je úplně v pohodě, dokonce s nekámoškou Micem jí z jedný misky :D Prudí jen Agátoš. Tak nevím ,jestli je nechat spolu, at si to vyřídej a roztrhaj si občanky, nebo je radši oddělit
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: :)) drzim palec, ony se srovnaji, pippky
    PHOE3E
    PHOE3E --- ---
    Je normální, že je úplně studený? Nalepil se na topení a pořád se nějak nemůže zahřát.. :((
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: posypala jsem je šantou :D děj se vůle boží
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    PHOE3E: strašně záleží na typu narkozy. Elzu jsem poprvé měla na nitrožilní a z té se mi chudinka probírala snad dva dny a podruhé jsem si raději připlatila na inhalační a po té jakoby ani v narkoze nebyla. Lítala už dvě hodiny po převezení domů. Grancle dávám normální a když potřebujem trochu zhubnout (zrovna jako teď) tak dáváme light nebo menší porce normálních.
    PHOE3E
    PHOE3E --- ---
    Mě se taky nechce moc měnit stravu kvůli Babunce.. mno tak ale nebude dostávat granule culines pro mlsouny, ale nějaké normálnější :-D
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    Nedavam tady special, smiril jsrm se s tim , ze hroch zustane oplacany:-) krome vaku zacina mit i dvojity krk (nejen brada, ale celej limecek:-)
    PHOE3E
    PHOE3E --- ---
    Jaký granulky dáváte kastrovaným siamákům? Aby nepřibraly, i tak je Dobča trošku oplácaný s klokaním vakem :-D .. Máte nějaké osvědčené co jim i chutnají?
    GIO
    GIO --- ---
    nebo je otri zinkou trochu... to u nas zabralo..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam