• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    jo to je stejny no...to se jen fackujou, iho lepsi, nez kousance porad..
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    škrábance na hlavě a vždycky plno vyrvaných chlupů
    GIO
    GIO --- ---
    a co ji udela? divny je, ze bije on ji, to by neel, je kastrovanej vlastne?ja uz to zapomnela..
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Elza mu právěže uteče málokdy a ten způsob bitky mě vždycky strašně rozhodí.
    GIO
    GIO --- ---
    jake zraneni si zpusobuji?
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    kurňa, na to nemám. Ale asi má pravdu, že by se měli trochu otužovat.
    GIO
    GIO --- ---
    proste chci,a by si to konecne vyjasnili.. zarit ji, tka pokazde kdyz ji pustim, pobezi ho hned hledat no.. kdyz jsou tu navolno, tak on zaprve utece(temer vzdy)..a ji to taky nebavi cely den.. jakmile byla zavrena, tka ihned po vypusteni se jej jala hledat, coz normalne nedela
    GIO
    GIO --- ---
    jo... resp. kordulu za to hubuju. hodne. on se jen brani, ona ho honi a rasi.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    takže je necháváš aby se rvali?
    GIO
    GIO --- ---
    chapu, u nas to jsou taky slusne bitky,a le k oddeleni jsemporad nedospela, nejak to neumi rozhodnout... snad se to konecne vyresilo ted..
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: no právě - aby si neubližovali. Zatím se bijou dost děsivě, na což nemám nervy, tak je odděluju co můžu. Ale je mi jasné, že se musí konfrontovat aby se pak mohli srovnat. Navíc Elza je stresař, tak mám o ni starost.
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: nepropadej panice, ej to nadlouho, ale urcite tovyjde.. na dokonalosti nikdo nelpi, dulezity je, ay si neublizovali, no..,)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    heeeej, no konečně! Takže sláva mrouskání .)) U nás furt bod nula :(
    GIO
    GIO --- ---
    zlobidlo konecne vymeklo.. doufam, ze co domrouska, nezacne zas terror.)
    GIO
    GIO --- ---
    ja mela piskomila, krecka a jeste neco, uz nevim, a nejak jsme si neporozumeli vsechno mi chciplo predcasne. pak jsem mela potkanku a ta bya SUPR. ta chybi dodnes i mji mame, ktery ji puvodne chtela vyhodit z baraku(ale to jen tak kecala, druhy den uz ji mela na rameni, ocas neocas.)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    EVILMIND: ja mela nejakyho angorskyho. nemel me rad az do sve smrti, na kterou jsem cekala dlouhe tri roky
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    naši džungaráci mřížema nelomcovali, protože byli ve skleněném terárku, ale vynahrazovali si to běháním v kolečku. To pak stačilo namazat panty a byl pokoj :) Horší bylo když se v noci začali hádat :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    EVILMIND: já jsem na drobný hlodavce fakt úchyl, když na ně někde narazím na návštěvě, tak si nemůžu pomoct a oňufávám jim bříška :D :D no kdyby mě někdo nekrotil, tak mám doma fakt asi zoo :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ENKATT: ze jo, ze lomcujou! me to nikdo nechtel verit, ale dzungaraci proste stojej u mrizi, drzej je packama, a zurive s nima tresou, celou noc...

    kazdopadne obcas na ne kocky koukaj kdyz je nosim hadovi, a je to spis takovej zdvorilej zajem... mozna kdybych ho pustil na zem
    GIO
    GIO --- ---
    MRNOUS: ten jeho frnak zeru
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam