• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    cha! projíždím nástěnku a zjistila jsem, že Hrošík měl narozeniny! Mrnousi, jakto žes to zamlčel?! Hrošíkovi opožděně vše nej a spoustu koťat na výchovu :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    MRNOUS: hele zrovna nedávnno jsem se na výstavě bavila s paní Stěničkovou a ta se nad želvama totálně rozplývala! Prý je to nejlepší kočka, ale musí se od mala vychovat. Říkala, že nejhorší je, když se nechá přerůst přes hlavu, že to pak jsou teroristky. Ona ji používá i na felinoterapii a nemohla se jí vynachválit. Takže jestli máš odvahu a nervy na výchovu kočky, tak jdi do toho :))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    aha nasel jsem ten inzerat, v prosinci 2010 byla trimesicni, to nevim proc rajce ukazuje tak divnej datum... kazdopadne to neni aktualni teda
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    GIO: tak leden 2007 je album na rajceti, 11.11.2010 se ho snazi udat na CHS Arakan, a neprijde mi teda o 3 roky vetsi, viz fotka... mozna za 3 roky vyvrazdila puvodni rodinu, a tahle dalsi se ho chtela zbavit, ale zrejme se ji to nepovedlo, protoze od te doby uz ani tahle CHS neaktualizuje web? ;-)

    GIO
    GIO --- ---
    moment on to asi mrnous nenasel v inzeratech ale jen tak jako moznou varietu, ahaaa.ja to popletla
    GIO
    GIO --- ---
    EVILMIND: ne? to by byla kote od roku 2007 do r. 2010? nejak se v tom zacinam ztracet:)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    GIO: ne, i na tom webu kde ji udavaji je to aktualizace z roku 2010... vyslovene inzerat jsem nenasel
    GIO
    GIO --- ---
    tzn. ze je naprodej jako starsi a nezapada doma do skupiny? to nebude koka dokociciho kolektivu moc..
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MRNOUS: aktualni to asi bohuzel neni to jsou fotky z roku 2007 na rajceti
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LEENVECKA: jezis jak je hodna, tam spinka pod perinkou a necha se klidne natahovat!
    GIO
    GIO --- ---
    LEENVECKA: to je teda orientalka, ale zlaticko je podle me to nejmin vhodne pojmenovani podobne kocky.))
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    MRNOUS: jsem se zamilovala na prvni pohled, nejdriv co to pane boze je, ale pak jsem nasla to album a teda takovy zlaticko:o) jo jednou bych chtela siamku, ale nejdriv by to chtelo nejakou normalni kocku:o)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    LEENVECKA: krásná, ne? bych bral hned, ani by mě nevadilo, že je to holka :) a pak bych velebil Hrošíka, jaký že to je andílek, oproti ní :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    EVILMIND: víš jak je to s těm a týranejma ženama, co si furt vybíraj ty samý chlapy?

    No tak ty to máš s kočkama ;-)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    MRNOUS: nasla jsem cely album! a teda uaa http://matey.rajce.idnes.cz/Dakota/ :o))
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    EVILMIND: mam ti najit ten inzerat, kde jsem tu fotku vzal? :) bylo to ze stanice Montego, ale nevim, jak moc je to jeste aktualni ci ne :)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    jsem vam chtel vyfotit hrocha ale jsem desne linej, tak jenom mizernou mobilovku .. hroch ma docasne novou kamosku na hrani, spani a vubec jine aktivity a lumparny, jsou to takove spriznene duse rekl bych :)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MRNOUS: jeeeee... urcite by na me byla hodna 8-)
    GIO
    GIO --- ---
    jiste, nejhorsi orientalky jsou zelvy.) uuz jsem to nekolikrat rikala a dokladovala fotkou jedne zelvy z yvstavy, potkala jsem ji nekolikrat, vzdycky byla strasna svine:))

    ale tak co mi prijde jako hrozne se jinemu muze libit, jsou to vpodstate klasicke zelvy, jeste podporene siamskym genem, takze fakt masakr.)

    ta vrazedna a desne protivna zelva byla z toho velkochovu z jiznich cech, ted jim nemuzu prijit na jmeno, takovi manzele.)) sarri ma od nich kocoury.)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    jsem trochu hledal a mimo jine narazil na tohle .. dokazete si predstavit kombinaci sia/ori povahy a zelvy? :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam