• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    ori,)

    jo oni strasne chteji vsichni ted ty dve barvy oci... ale.... no ja uz jsem hodne skepticka, zdravotne ty chovy stojej zahovno, u bilych zvirat tim tuplem.-(
    SARRI
    SARRI --- ---
    bilej s cernejma flekama na zadech a hlave vcetne cerneho knirku .. cili ori kitler ;)
    uz probehlo prvni syceni .. sutovi se zatim moc nelibi .. citi z nej zrejme plno dalsich kocek

    btw. mela tech kocek a kotat spooousty, az mi oci prechazely a tezko jsem se soustredila na ty co byly k mani .. treba bilej orientalec s modrejma ocima a rikala, ze se chysta na spojeni kde by mela vzniknout bila zvirata (nevim zda ori ci sia ci oboji) s kazdym okem jinym ;)
    GIO
    GIO --- ---
    a barva?)
    SARRI
    SARRI --- ---
    ENKATT: jj, to mas taky pravdu .. az vyleze a da si rict tak vyfotim ;)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    SARRI: navíc tvůj byl zvyklý na kocoura a ona by mu možná dělala ze života peklo. tak blahopřeju :-) a ukazuje fotku.
    SARRI
    SARRI --- ---
    takze jsem se z navstevy Desire vratila s uplne jinou kockou ehm.
    Dvoulety kocour Leos, ktery momentalne trucuje v koupelne pod skrinou ;)
    Mame ho tu na zkousku zda se kluci zkamaradi. Desire jeste koji sva dve kotatka a navic byla takova nekomunikativni a drobounka .. neprislo mi to jako nejlepsi napad. Leos mi prisel chovanim daleko bliz tomu co mame doma. Tak uvidime, ceka nas zajimava noc myslim ;)
    GIO
    GIO --- ---
    ja zaslechla, ze tam byl nejaky problem ale kecala bych, detaily nevim..
    SARRI
    SARRI --- ---
    jinak netusite co se stalo s Klimczovejma? Happyeyes chovna stanice .. odkud jsmemela Readyho a Sutu .. chtela jsem prvni kontaktovat je, ale slehla s epo nich absolutne zem .. jsou to tak 4 roky co jsem tam byla a meli pres 50 kocek .. siamky, orientalky, rusky modry ..
    GIO
    GIO --- ---
    diky.
    SARRI
    SARRI --- ---
    mela pry 7 kotat, tohle je posledni .. narozen 2/1 a jmenuje se Rony
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: 4000
    GIO
    GIO --- ---
    kolik chce za toho bezpp?. jen tak pro informaci...
    SARRI
    SARRI --- ---
    MAR_TINA: mno mit barak a zahradu tak to neresim a beru oba, ale do bytu nam staci dva netopyri
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARRI: tak vem oba ;)
    SARRI
    SARRI --- ---
    kazdopadne uvidime zitra .. desire ma jasnej naskok uz od pohledu z fotek .. uvidime ji az zitra
    orientalni kocourek bez pp je moc krasnej, hravej, socializovanej a pani se mi zda rozumna .. ted jsem od ni prijela ..
    do nedele myslim mame jasno a do pulky tydne ma suta novyho kamose
    SARRI
    SARRI --- ---
    vsak ready byl taky cistokrevnej a jak jsem
    dopadla ..
    GIO
    GIO --- ---
    MAR_TINA: ja mela kocku s PP, a jak jsem dopadla no... ale Desire bych brala taky radsi byt sarri
    SARRI
    SARRI --- ---
    MAR_TINA: to mas samozrejme pravdu ..
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARRI: zavrhovat asi ne, ale vrozenou vadu nebo špatný chování na pohled neuvidíš.
    SARRI
    SARRI --- ---
    a kdyz jsme u toho Desire jsem nasla taky pres bazos.cz .. je to divny ale inzeruji tam vsichni snad
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam