• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    SARRI
    SARRI --- ---
    a jako bonus je to santusak ;)) v noci se snazi vytahovat igelitku z odpadkoveho kose neustale .. uz jsem s ni o tom nekolikrat mela vaznou diskuzi ve tri rano ;D
    SARRI
    SARRI --- ---
    jo a musim vas rict, ze Izzule je fakt zenska .. prohlizi se v zrcadle, je urazliva, urvana, musi bejt po jejim, musi ji vsichni vnimat kdyz ma prednasku atd. ;))
    SARRI
    SARRI --- ---
    tak prvni spolecna fotka konecne, musela jsem byt rychla ;))
    GIO
    GIO --- ---
    duvod..?
    SARRI
    SARRI --- ---
    ;)
    GIO
    GIO --- ---
    nene, ja nechci, nechci nechci.)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    SARRI: to je tlamicka:o)
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: jedna bila holcicka je tusim u Martiny k dispozici ;)
    GIO
    GIO --- ---
    jezis ten kukuc, to znam.. ach.. je prekrasna,)
    SARRI
    SARRI --- ---
    HELLEJU: konecne se na chvili zastavila a sla vyfotit, lita tu jak magor porad ;)

    HELLEJU
    HELLEJU --- ---
    SARRI: Úchvatná! Doufám, že nás budeš zásobovat fotkama pravidelně:-)
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: hele ja jsem taky ve finale rada .. samozrejme, ze bych si ho prala a martin se do nej taky okamzite zamiloval, ale proc mu brat moznost si jeste poradne uzit zivot a nadelat spoustu krasnych kotat ;)
    GIO
    GIO --- ---
    s tim subou jsem docela rada, protoze ta krev mimo evropu je hodne prinosna, on je uzasny..nic proti tobe samozrejme, ale holcicky jsou holcicky, to ti rikam, brala bych hned nejakou, ale momentalne si furt rikam, ze na to jeste nemam..
    GIO
    GIO --- ---
    prekrasna.)
    SARRI
    SARRI --- ---
    je hrozne drobounka, o tretinu mensi nez Leo, ale to ji vubec nebrani na nej sycet a sekat po nem ;DD
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    SARRI: je nádherná :)
    SARRI
    SARRI --- ---
    tak vam predstavuju nasi novou ufonku, jmenuje se Izzie .. pritele si vicemene okamzite vybrala, sama vlezla do prepravky a uz do ni nikoho nepustila .. povahu ma neuveritelnou, je strasne hrava a mazliva .. na vyzvani skace do naruce ;)
    zatim maji s Leeem odstup trosku, ale Leo se diky jeji pritomnosti chova sebevedomeji vicemene od zacatku .. myslim, ze to pujde, znaji se uz z drivejska neb spolu sdileli domacnost
    jo a je to Subova dcera (Suba nakonec opravdu jede do Australie kde bude pomahat rozsirovat chov orientalek)

    SARRI
    SARRI --- ---
    RADUZA: jj, souhlasim .. navic bych ho mela ja :))

    jen o to bohuzel nerozhoduji .. je to mezi chovstelkou a tou australankou .. ja muzu leda cekat zda si to rozmysli v muj prospech
    RADUZA
    RADUZA --- ---
    SARRI: teda opravte mne, jestli je to blbost, ale pokud jde o dobré umístění vyřazeného zvířete, preferovala bych neposílat ho do horoucích kotárů, kde na něj ještě navíc budou mluvit cizinštinou. Tak jasně, už ho tam slíbila - ale bylo by pro Subu jednodušší, kdyby zůstal v Česku, ne?
    CORIM
    CORIM --- ---
    GIO: Z pohledu chovatele kteremu jde primarne o plemeno (profi a poloprofi) a ne jednotlivce to smysl ma. Z pohledu chovatele-mazlickare to je idiocie ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam