• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    SARRI
    SARRI --- ---
    EVILMIND: jj to je on .. maji ho ve dvou velikostech .. tohle je ten mensi .. 42cm
    nakonec jsme ho zpevnili tyckama od kocicich skadlitek (ze kterych odrbali peri)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARRI: to je bozi, kolik stal, a ma to nejakou znacku? koukam do cinskejch shipu, a vidim jen docela drahy Kojima zraloci baracky, ktery ale ocividne jsou o hodne pevnejsi (spis pro psa)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    nedelni skrabadlove lenoseni


    SARRI
    SARRI --- ---
    SCHWALBE: ne ebayi, je z ciny
    SARRI
    SARRI --- ---
    pelisek ve tvaru zraloka moc tvar nedrzi, ale ma uspech i jako hracka .. Izzina ho taha po celym byte
    SARRI
    SARRI --- ---
    SCHWALBE: Othello je nadherny .. uz ho po internetech sleduju nakou dobu
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    SARRI: presne vim, o cem mluvis, Pocina je taky typicka zenska a hysterka :-)
    SARRI
    SARRI --- ---
    a jako bonus je to santusak ;)) v noci se snazi vytahovat igelitku z odpadkoveho kose neustale .. uz jsem s ni o tom nekolikrat mela vaznou diskuzi ve tri rano ;D
    SARRI
    SARRI --- ---
    jo a musim vas rict, ze Izzule je fakt zenska .. prohlizi se v zrcadle, je urazliva, urvana, musi bejt po jejim, musi ji vsichni vnimat kdyz ma prednasku atd. ;))
    SARRI
    SARRI --- ---
    tak prvni spolecna fotka konecne, musela jsem byt rychla ;))
    GIO
    GIO --- ---
    duvod..?
    SARRI
    SARRI --- ---
    ;)
    GIO
    GIO --- ---
    nene, ja nechci, nechci nechci.)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    SARRI: to je tlamicka:o)
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: jedna bila holcicka je tusim u Martiny k dispozici ;)
    GIO
    GIO --- ---
    jezis ten kukuc, to znam.. ach.. je prekrasna,)
    SARRI
    SARRI --- ---
    HELLEJU: konecne se na chvili zastavila a sla vyfotit, lita tu jak magor porad ;)

    HELLEJU
    HELLEJU --- ---
    SARRI: Úchvatná! Doufám, že nás budeš zásobovat fotkama pravidelně:-)
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: hele ja jsem taky ve finale rada .. samozrejme, ze bych si ho prala a martin se do nej taky okamzite zamiloval, ale proc mu brat moznost si jeste poradne uzit zivot a nadelat spoustu krasnych kotat ;)
    GIO
    GIO --- ---
    s tim subou jsem docela rada, protoze ta krev mimo evropu je hodne prinosna, on je uzasny..nic proti tobe samozrejme, ale holcicky jsou holcicky, to ti rikam, brala bych hned nejakou, ale momentalne si furt rikam, ze na to jeste nemam..
    GIO
    GIO --- ---
    prekrasna.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam