• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    GIO: malej má odznaky a růžovej čenich, nebo to jenom tak vypadá?
    GIO
    GIO --- ---
    a jeji synator byl vlastne Dobby jeste vic,..drobecek.. to byla povaha.. zel bohu nezivotaschopna:-(
    GIO
    GIO --- ---
    jj to jsou vzpominky.. chumel siamek kdyz jsem mela doma..,)
    GIO
    GIO --- ---
    nebo my jsme ji teda dost dlouho prirovnavali k tomu skritkovi z harryho pottera, nejen ze kradla ponozky, ale byla mu dost podobna, jasnej Dobby))


    pak se ovsem naplno rozvinula jeji povaha a razem z ni byla Cruella no..
    GIO
    GIO --- ---
    aby to Sofiole karfiole nebylo lito, tak jedna pani protivna taky.))
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: presne tak)) to byla ona, prekvapive dusi spis temna elfka, naoko takovahle cista dusicka andelska.))
    GIO
    GIO --- ---
    ja sem trosicku opatrna uz no... protoze jsem o kockach mela vzdycky to nejlepsi mineni a dva roky zpatky si to ty kozy u mne dost pokazily, cunata jedny.)) a nevim jestli to bylo mnozstvim, novym ditetem, nebo siamkama, ale predvedly se fakt hrozne.. nikdo by nikdy neveril, ze zrovna moje kocky budou bydlet na zahrade.))
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: jen spamuj, já budu spamovat večer ;)
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: je nadherna, takova elfka ;)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    GIO: Když jsem depozitovala, tak tam bylo nějaký syčení a bezdrápové facky, aby se vidělo, kdo je tady domácí, a trochu žárlila, ale vesměs se to za pár dní usadilo do stavu, kdy se mi po bytě honily kočky, které dusaly jako stádo buvolů, shazovaly věci a výborně se bavily.
    ENKATT: Mám, ale můžu snad snít o tom, že budu mít koček po kolena :D koneckonců, koťata se vyblbnou spolu a důstojná dáma si může zalézt, aniž jí někdo šel okusovat ocas. Akorát jsem byla ve špitále s těma zádama a nejmíň týden mám zakázané vylízt z postele dál než na hajzlík, takže mi ho ještě chvilku vykrmujte, děkujivelice.
    GIO: ošiši, bílá!
    GIO
    GIO --- ---


    GIO
    GIO --- ---
    vam tu trosku zaspamuju, chybi mi moc hvezdicka moje ..,)
    GIO
    GIO --- ---
    a tady dost neuverielne brzke souziti se starsi siamkou, ktera ji ze zacatku taky dost nesnasela a hazela nehorazne ksichty kdyz se k ni pribrlizila.)) a jeste je Cruellka usoplena, jak zila v byte a prestehovala se na statek, jeji imunita dost bojovala, nez to pochopila...
    GIO
    GIO --- ---
    a ja ji pak i jako mrne teda trochu vykrmila

    SARRI
    SARRI --- ---
    mno tak po temer 1/2 roce s novejma zvirata vam reknu, ze jsem si nikdy ani nepredstavila, ze kocka m uze mit tak vyraznou a zarovej tak jinou osobnost nez jina .. je to tezce kus od kusu .. nase dve ori

    kocour - jsem evidentne jeho, kocku ke me temer nepusti a sikanuje ji jak muze .. ode me si necha libit temer cokoli, pred pritele stale utika a boji se ho jak cert krize (i kdyz uz o chlup min nez na zacatku) .. uplne zbytecne, aportuje jednu jedinou mysku na kterou je fixovanej a nosi mi ji v kteroukoli nocni ci denni hodinu, v noci do me dokonce stoucha a budi me abych mu ji hazela .. obcas se odvaze a pusti se do bitky i se mnou .. je akcni, ale porad se drzi zpatky celkove

    kocka - je evidentne pritelova, ja ji na hrani nestacim a moc ji nezajimam, ale jeho miluje a nekdy mi az prijde, ze je nasrana, ze pritel neni doma ;)) kdyz se kocour nahodou jen omylem priblizi k priteli (nebo ho pritel vezme do naruci) tak kocka okamzite zarli .. je ji vsude hodne i kdyz je drobounka a ma kolem 3kg a kocoura provokuje ikdyz nemuze vyhrat skoro zadnou bitku a je to opravdu zenska .. cumi na sebe do zrcadla, rve dokud nema nasi pozornost a beda kdyz nekdo odjede na dyl nez den .. to je pak vycitava a nezbavi se ji clovek nasledujicj tri dny vubec .. klickuje mi mezi nohama, skace a leze po me od zeme na ramena a rve .. neustale rve jak kdyz ji nekdo na noze bere .. nebo treba beda kdyz ji nekdo da k jidlu neco co ji nechutna .. chodi kazdeho pozorovat do sprchy a sedi mi na gramofonu furt i kdyz vi, ze me to sere .. trha a kousek vsechnyigelitky a treba do 10kg pytle se zradle se vlopala behem minuty ne zjsem si stihla odskocit .. je skvela ;DD
    GIO
    GIO --- ---
    jo to bys ji musela znat, do te dostat nejake jidlo bylo umeni odjakziva... jedine obdobi, dky krasne zrala, bylo kdyz byla tehotna a kdyz kojila.) pak teda dost zmohutnela a byla burt, ale vybirava byla nekutecne, nezrala skoro nic..
    GIO
    GIO --- ---
    jsou velice specificke, a jsou vpodstate divne.. ale mi tahle kocka sedela neskutecne. ta moje stara mrcha Sophia je lilac point a to je Kordulin opak..
    a bile rientalky, to me neskutecne jebe, dyt to ma modre oci, jaky ori.)))
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Já strašně chtěla foreign white, na fotkách bych je sežrala, ale nedávno jsem byla na výstavě a viděla jsem je naživo (tedy ne FW ale bílé orientálky) a něčím mi nesedly, je to těžké vysvětlit ... ale třeba to bylo typem ne barvou, těžko říct ... každopádně teď už jsem do nich o něco méně žhavá :( Miminko to bylo krásné, ufonci nemůžou být oškliví, ale strašně hubené se mi zdá
    GIO
    GIO --- ---
    ja starou psici taky prelepila mladou naplasti, a furt te mlade rikam jmenem te stare.. ale tohle byla mlada kcoka a opravdu velika osobnost, kdo znal, chape..,)tu neprelepim.)
    GIO
    GIO --- ---


    takove miminko ufoni osklive vyzable to bylo.))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam