• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: hihi, mazlinka :) Co to má na pacince na té první fotce? A spíš než přísavka vypadá jako vanilkový rohlíček :))
    GIO
    GIO --- ---


    ucinena prisavka thajska
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    SCHWALBE: tak to jo. mamka říkala, že Habibu sleduje na FB :D
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    SCHWALBE: kdo se ptá, že je zná jmény? :D
    SARRI
    SARRI --- ---
    moje oblibena ufoni celebrita Stache z New Jersey ma noveho kamarada .. mozno sledovat na FB .. https://www.facebook.com/StacheTheCelebrityCat?fref=ts
    cili ted je domacnost te Cat Lady slozena z techto kousku (podle fotky zleva)
    Stache - Kitler co vypada jak Freddy Mercury (majitelka i vahala, ze ho pojmenuje Freddy)
    Romeo - 17ti lety (neuveritelny vek)
    Bindi - novacek (jmeno ma podle toho fleku na hlave mezi ocima)
    .. jsou fakt bozi

    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    VODOMERKA: krásní :)
    GIO
    GIO --- ---
    chrapti pravidelne, kdyz mrouskaji..chraptela Kordul, chrapti i Rori
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MAR_TINA: Může, stalo. A slyšela jsem o tom víckrát, že někteří jedinci tu kušnu nezavřou a to, že sípou, jim vůbec nevadí. Tähti taky jednou ztratila hlas a byla hrozně vyjevená, že se snaží, jak jen může, ale ono ticho!
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    MAR_TINA: Awik mi asi pred mesicem nastydl na balkone a mel kaslicek. On chrapti normalne, takze chvili chraptel jeste vic a nakonec prestal uplne mluvit :D. Po case zase zacal normalne chraptit :D
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MAR_TINA: jo stavalo se mi to u siamek :-) Pocka je jakasi nerozbitna :-)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    MAR_TINA: na moje chraptění používám pantenol, ale nevím jak to dostat do kočky, neb co se nepolyká, to se cucá...
    SARRI
    SARRI --- ---
    MAR_TINA: Izzina se z toho vzdycky vyspi teda
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARRI: a malej prostě ječel a povídal celý den, protože je kotě a neumí přestat. Tak teď chudinka chraptí. Únavu z mnohahodinového průzkumu a hraní zaspal a zajedl, ale hlasivky chtějí víc dní. Dneska chraptí už druhý den. :/
    SARRI
    SARRI --- ---
    MAR_TINA: stava se to kdyz jsem s kocourem dlouho na veterine a kocka mezitim doma bez ustani rve .. kdyz prijdeme tak uz skoro chrapti mno
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Může kočka, která jeden den pořád žvaní, ochraptět? Stává se vám to u siamek?
    Ernesto sotva píská. ALe zase mele často, takže si to asi neodpočine.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    AZRETKA: Tak tuhle taky nutně potřebuju.
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    MAR_TINA: Já mám teď taky plno:3 siamy, 1x ORI (mourka), 1x evropský z motoru
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GENTIANA: no jako mourka ze dvorka vypadají i kresbové orientálky :D
    Harriet, moje skoro zrzavá mourka ;)

    RADUZA
    RADUZA --- ---
    MAR_TINA: uka to vše pohromadě, jestli to půjde
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam