• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    MAIKOR:
    SCHWALBE:
    Je to Lopuchův syn, odchov Lídy Neubauerové. Ofiko je to OSH b, ale bude to OSH bS. Kresba tam není, to dělá to stříbro. Dívala jsem se včera na nějaké obrázky OSH bs, moc jich není, ale odpovídá to. A jako malé kotě tam to stříbro měl také vidět. Navíc myslím že má to stříbro Lopuch v rodokmenu, i ta velikost na kotě odpovídá, po Lopuchovi jsou velká koťata. Navíc jsem se dívala pánovi na FB profil, psal tam, že z té barvy byla i porota celá paf :) Bohužel byl jen v sobotu, já i Maikor jen v neděli, takže jsme se minuli, na živo jsem ho neviděla.
    Osobně mám podezření, že Ange je SIA ns (Lopuchova a Juliina dcera), ale v rodokmenu má také SIA n, jednak to u SIA Fifé neuznává a taky to jde prd poznat a není moc možnost srovnání. Dlouho jsem nevěděla jestli je černá nebo modrá, měla tu barvu dost nespecifickou. A v roce má stříbro v masce na obličeji a na uších, jinde jsem si nevšimla. Vypadá to zvláštně, skoro jako vada. Ale že bych si byla 100% jistá, tak to ani omylem :(
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: no šla jsem po havane, tak jestli to neni havana, tak je to nekdo jinej :) jaka barva by to mela byt kdyz ne havana? Nic me nenapada.
    Jj, uteklo a moc a tenhle pohled se nezmenil :))
    SCHWALBE: krasny miminko nunu
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    MAIKOR: Jo máš pravdu, je to Lopuchův syn, Awíkův polobratr. Jen ta barva mi jaksi nesedí ... :D
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    jedno uŽofčí miminko :))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    AZRETKA: ajo, máš pravdu, byla to kočka. Ten černý kocour o kterém jsem zavedla řeč je v těch fotkách ode mě v kleci black and white
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    MAIKOR: To na fotce je kočka, ta mžurku neměla, ten černý kocour nic moc, toho jsem snad ani nefotila. A srst měla krátkou, přiléhavou, lesklou. Želva ji měla trochu delší a ne tak přiléhavou. Zato co se týče profilu, mohla se ta černá jít zahrabat a to ho měla dost dobrý.
    JEINA
    JEINA --- ---
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    AZRETKA: ten černej kocour měl ale šílený mžurky, skoro přes půl oka. Ta želva byla taková subtilnější, jak se na kočku sluší (podle mě) a kdyby měla zelenější oči, byla by dokonalá. Ta kvalita srsti se na pohled hodnotí blbě, protože černá je vysoce elegantní, kdeždo želva vypadá jak rozcuchaná plesnivka :)) I když teda obecně želvy vypadají v reálu mnohem líp než na fotkách ;)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SHEALA: tyjo, to by byl vtipný název pro chs, kdybych byla fandou sci-fi :))
    SCHWALBE: katalog říká Arbitt Hosia z Gilanu, CZ, maj. Weinrich Antonín, chov. Neubauerová Ludmila a byl ve skupině 7-10 měs. Je to možné? Z fotky moc kotěcí nevypadá...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    AZRETKA: jo, přesně tak... lidi pak mají oči jak siamské kočky :D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Dvě skoro dokonalé kočky, opravdu moc krásné. Želva úžasný profil, černá zase kvalita srsti a tělesný rámec (podle mě). Bohužel k dokonalosti oběma chyběla sytě zelená barva oka, ale asi nejde mít vše.



    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    SCHWALBE: No má to pěknou barvu, rovný profil ... :D
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    AZRETKA: ahaa, tak to jsem totální analfabet :))
    AZRETKA: tyvogo, s takovým nákladem neprojde do dveří, chudák
    SCHWALBE: hihi :))
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Sice to není tak úplně siamka, ale je úžasný, ty rohy! ( Z výstavy :) )

    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    No já samozřejmě nemám ani jednu fotku Awíka :( Jsem též pipina!
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    MAIKOR: Asi naráží na SCI FI Duna, dost kultovní :) Ti co tam žijí a užívají "koření" mají takhle brutálně modré oči ;)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SHEALA: co to je Dunecat? To neznám
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    AZRETKA: Dej sem ještě nějaký fotky z výstavvy, hodně jsi tam fotila, tak ať se tu ještě porozplýváme nad ufounkama :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    MAIKOR: *nevím (musím si někde vypnout ty debilní automatický opravy, kurec)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    AZRETKA: hihi, díky :)) tady je dobře vykulená :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam