• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    njn, jeste pockam, ma cas.. navic zitra ma prijet veterinarka ockovat kotata tak ji pripadne muze omrknout..
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: fakt mají čas až do toho 70ho dne, ale pak už to smrdí císařem :(
    GIO
    GIO --- ---
    no Kordula tusim rodila 65. a mela ctyri kotata, tahle kocka je vetsi, ale zas v prvnim vrhu mela jen dve.. tak jsem cekala, ze bude driv hotova, tak uvidime, co nam nadeli..
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: některé rodí dřív, jiné později. Harryna matka také rodila blíž té 70ce. Julča mi rodila poprvé 64 a podruhé 61. Pak prý ještě záleží na počtu koťat ;)
    GIO
    GIO --- ---
    jo max no, ja znam to rozpeti 57-65 a to ej asi ten prumer..
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    max je 70
    GIO
    GIO --- ---
    boze tak snad maji byt tehotne 65 dni max, ze.)) ale jestli je jako ja, tak si to pretahne mocne.))
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: no ja byla v pozoru od 59 dne a nakonec mi to vrhla az 69 den :( A celou brezost bydlela nahore ve skrini, tak jsem se dost bala, aby nechtela rodit tam, ale nakonec byla rozumna :D
    GIO
    GIO --- ---
    no zahrabava se mi vesmes do detske postylky, ale uz dceru jednou drapla jak ji skocila na hlavu, tak holt ma smulu, a kdyz nejsem v loznici, tka bivakujev koupelne... ale ta koupelnaje velka, nebojte..,) taky se bojim, ze by mi to slozila nekam do vysek a mohli by se prdousci skoulet z vysky, tak radsi ji priviram kdyzji nemam pod dohledem.. no dneska cca 62. den anic, tka uvime, estli me netaha za nohu, ale pohyby v brise by asi nenakamuflovala.)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Jo, celkem utěšeně to roste ten největší jediný nekresbový měl dneska 203g. Holčička je nejmenší, má jen 157g. Narodilo se to minulý čtvrtek ;) Jo a vypadá to na 5 kluků a jednu holčičku a je tam 5 tabíků a jeden celobarevný :D Barvama si zatím jistá nejsem, ale měla by tam být lila, plavá, krémová :D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Mi se taky tvářila že mi to porodí v posteli (pod peřinou), ale na poslední chvíli se přesunula do krabice. Ale od neděle mi každý den ve 4 hodiny ráno nosí koťata do postele ...
    GIO
    GIO --- ---
    mi kocka nechce do krabice, ocekavam prekvapeni v posteli))
    GIO
    GIO --- ---
    to jsou burti!!
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Harrietiny a Awovy orietálčátka

    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    CORIM: bezva, tak to jsem klidna. Bude starsi prvorodicka, asi po panicce ;))
    CORIM
    CORIM --- ---
    MAIKOR: Moje Ally mela prvni kotata ve 3 letech a bez problemu.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: dik ;)
    GIO
    GIO --- ---
    haha, chapu,) budu drzet palce,)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: dik, zatim je to docela cerstvy, kotatko bude az na jare :) uvidime, mame radi prekvapka, ale holcicka by se hodila. Uz me moc nebavi hrat si s vrtackama a kladivama ;)
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: gratuluju, bude holka?.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam