• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Gio, siamčata a orientálčata otevírají oči už od druhého dne po porodu, to je u nich normální. Oni jsou oproti ostatním koťatům magoři, chtějí vše rychle rychle. Akorát ty oči na to ještě nejsou připraveny, tak je drž spíš ve tmě a šeru a a jakmile / pokud se jm zalepí, ošetřuj oftalem a oftalmoframikoinem :)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    GIO: jezisi u vas jsou trendy, konce panevni, prenosenost ;)
    GIO
    GIO --- ---
    jinak u nas uz to mzoura... je jim ani ne pet dni..asi jsou prenoseni
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    ANABEL_LEE: No Awík je sice mega čistotný, ale holt má koule a teď co přišla koťata, tak to dává všem na vědomí, kdyby si snad někdo nevšim :) Ale je chovný a tak mu kuličky ještě nějaký ten pátek zůstanou, stejně jako přezdívka ;)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    AZRETKA: no, to ja mam kocku ktera se jmenuje Tvářila nebo taky Hučila (vskutenocsti Miluška ale furt se tvari nasrane nebo huci) a taky mladeho kocourka, ktery ma prezdivku SRAL (podle vzoru Bral z Hobita), pac neukaznene sere pod gauc. Kastrace se blizi :D jooo kocicky milacci :)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    ANABEL_LEE: Zrůda je fajn :) Ale aby v tom chidinka Harriet (Ludra) nebyla sama, tak Julie je PIZDA a Awík si nově vysloužil CHCÁČE :D
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    AZRETKA: Ludra, to je jak jedna moje kamoska, mela cubu a rikala ji Zruda :D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO:
    O lidských dětech a jijich přírustcích toho vím zas já akorád prd :)
    Samozřejmě se bojím, že je nakazím, se k nim moc nepřibližuju, teda pokud mi je Ludra nezačně nosit do postele. To je nakojím a honem od nich pryč. Ale asi budou celkem odolné, jsou u mě v ložnici a tam mám o poznání chladněji než jinde v bytě (typický anglický studený odchov).
    Porodní váha kolem 100 je ideální. To měli Juliini. Ty Ludřiny měli míň, od 80 nahoru a jedno mělo 100
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: boze to je jak lidske dite,skoro:)) teda to moje presne.)))

    a co rymicka a kotata, nebojis se ze je nakazis..?

    btw. ti Rourini meli vsichni kolem 100g porodni vahu..
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GENTIANA: No mě to pak došlo, že je o asi míněno takhle :) Ale ti krémoví kluci jsou jen dva, dva další jsou lila a další dva se zdá se podařili plaví, resp. jeden plavý kluk a asi jedna plavá želva po mamince ;) No ale jistější si budu až to vyleze z temného brlohu, kde slunce nesvítí (akorát moje baterka a blesk fotopřístroje) a začne se to plantat na světle se siamčaty :D
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    AZRETKA: já tím myslela, že až ten ori vrh poporoste a začne se prát se sia vrhem.
    Ale ano, krémovou siamku bych brala.
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    YENNEFER: Bohužel na obrázek se můžu juknout až doma, v práci mi to blokujou ;)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    AZRETKA: aha... to potom chápu... mě ve čtyři ráno přistává v posteli papírová myšička... to potom jednoho unaví... jinak už to má 3,2 kg a rozhodl se, že je moc nóbl na jezení konzerv...

    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GENTIANA: No nevím, jestli se od Harriet siamčátek dočkám. Ona sice sia gen mohla zdědit po prarodičích, ale nemusela a vzhledem k tomu, že teď se ze 6 koťat nepodařilo ani jedno siamče, vidím to s krémovími siamčaty bledě
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    AZRETKA: ošiši. Už se těším na siamsko-krémovou směsku :D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: No čistě teoreticky by to mělo přibrat +- 100g za týden do toho 4 týdne :) Takže teď by měli mít +- 300g, ale musím si je dneska zvážit, celý týden jsem byla zombie, já jsem na tom s rýmečkou jako chlapi, prostě umírám, tak jsem teď moc nestíhala, kromě toho nejnutnějšího :(
    PS: ale i mě se zdají nějací přerostlí asi to bude tím Ludřiným trváním na přikrmování ...
    GIO
    GIO --- ---
    a jsou strasne obrovsti, dva tydny, to neni mozne, ze tak narostou za dva tydny)
    GIO
    GIO --- ---
    no ja tomu poslednimu asi nalakuju ten nehet... prijd emi to bezpecnejsi..ale uz to asi bude problem urcit, ktery byl ten prvni,, protoze uz vazi stejne:))
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    YENNEFER: Bodejť by nebyla Ludra v pohodě když mi to pomalu každý den ve 4 hodiny ráno nosí do postele ať jí to přikrmím. Přitom je krásně tlusťoučká, vůbec ne vyzáblina jako chuděra Julča, která si to celé odedřela sama :D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Z drogerie :D Jsou to gumičky do vlasů :D Akorát první den jsem z toho měla strach, strkali do toho přední nožičku. No ale tak od 3 dne už jsem jim je z gumičky nemusela vyndavat ;) Až jim budou na těsno, tak je prostě roztřihnu. Ale je to pro mě taky poprvé, co to dělám, siamáčkům jsem jen malovala fixou puntíky na prdelky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam