• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    ale asi je musis oddelovat co? to je slozite nekdy no..
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Nojono, chybama se člověk učí. Zas on byl tak sladký a chudinka pořád ještě je, když zrovna nemyslí koulema, je to moje srdcová záležitost. A miminka se mu myslím povedla, tak to trápení ty koťata po něm trochu vyvažujou ;)
    GIO
    GIO --- ---
    kocour na chov je za trest i bez kocky v dome teda.)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: TAk to pak jo, to můžeš v pohodě i chlapečka :) Já ho mám broučka na chov, tak mu ty kuličky jen tak jednoduše šmiknout nemůžu. Ale jeho bráška je spokojený mazlíček bez tady toho nehezkého přívažku :D
    GIO
    GIO --- ---
    dalsi vrh uz neplanujeme, vzala jsem si kocku od chovatelky ez bdue mit jeden vrh u mne a pak uz klid. kdbyc si nechala kocku, byla bych ochotna o dalsich kotatkach uvazovat,.. ale uvidime, nedokazu je prodat vsechny, se obavam.)
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: no tak ja kastruju, ze.)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Kocoura nedoporučuju (leda jako mazlíčka), já dnem i nocí nespím jak mám hrůzu že mi naprcá maminku :( Plus to značkování .... Nech si kočičku a jestli se teď nepovede, počkej si na další vrh ;)
    GIO
    GIO --- ---
    doufam, ze se zadarilo,a le ja si kdyztak prosadim i kocourka.)
    GIO
    GIO --- ---
    dva tydny dneska a zitra ano:)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: :D No jestli dobře počítám, tak mají tak 2 týdny a to vypadají fakt všichni stejně ;) Zkus to za týden, myslím že tam tu holčičku mít budeš i když letos je jich velká neúroda. Kam se podíváš kocour :D
    GIO
    GIO --- ---
    ale mam takovy pocit, ze to budou nakonec tri kocouri.. vypada to cim dal tim vic stejne
    GIO
    GIO --- ---
    jo ja tuhle poucku znam, hned po porodu snaha byla no.)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: No mě chovatelé radili, že jedině hned po porodu, pak až tak za ty 3 - 4 týdny ... Loni jsem to po porodu nezkoumala, takže jsem čekala ten měsíc, no a letos jsem si to pohlídala a zatím to vychází ... ale kdoví, zas u dalšího vrhu budu třeba zase tápat a měsíc čekat :(
    GIO
    GIO --- ---
    hele praxe nepraxe, ja uz ivdela kotat ve svem zivote .. a tentokrat je to uplne k nicemu, to samy rikal i veterinar, pry.. hm vy to piznate jo? tak ja teda priznavam ze netusim!:)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: :D No já loni čekala na pohlaví měsíc :D Letos jsem si to pohlídala hned po narození a vyšlo to ;) Asi už v tom začínám mít praxi, jsem to onehdá v práci počítala a od loňska jsem odchovala 17 koťat :D Sice jen 3 vrhy, ale holky mám holt plodivé :D
    GIO
    GIO --- ---
    ja teda nevim, minue pohlavi briskne hned po narozen, ted dva tydny nic,a le uz mi prijdou vsichni stejni navic:))
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Julča má letos 3 seal: 2 kluky jednu holku, 1 lila holku a 1 modráska :) Loni jí chyběla modrá, letos pro změnu čokoláda do úplné sbírky :D Ona se skořicákem žádné skořicové kotě mít nemůže, ale všechny její koťata už tu barvu nesou. Proto může mít lilák (Julčin syn) s želvou plavé koťata ;)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: No pohlaví se mi letos povedlo jak u Sia tak u Ori :D Hejč! :D Zato u barev tradičně váhám, u Xixí jsem si až minulý týden byla jistá tou lilovou a u těch pruhatců bude oříšek ta plavá a pak těžce plavu v té kresbě. :( Tak já včera zveřejnila i jména, ale de facto je měli jak SIA tak Ori vymyšlené od narození, jen jsem pak váhala jaké kterému líp sedne :)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: matka je r24 plavá želva tečkovaná. Otec je SIA c lilový siamák s odznaky. Mám 2 kocourky lilové jednoho mourovatého a jednoho celobarevného. Pak jsou tam 2 krémoví mourci a pak zřejmě jeden plavý mourovatý chlapeček a jedna plavá nebo spíš plavě želvovinová mourinka. Ale tou plavou si nejsem úplně jistá, je jen o chlup světlejší a teplejší než ta lilová ...
    GIO
    GIO --- ---
    a teda to pohlavi mi tentokrat vubec nejde, takze nemaji ani jmena doposud.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam