• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    plaque off samozrejme :) srandovni preklep :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    a co plaque uff? Mate s tim nekdo zkusenost jakozto prevence zubniho plaku a tim i kamene a zanetu? Co o tom pise vyrobce je moc hezke, otazka jestli je to pravda aspon z pulky. Ted nam na vystave rozdavali vzorecky plaque off granuli, tak jsem zvedava, jestli to budou obludky chtit.
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    VODOMERKA: Osobní zkušenost nemám, ale co vím z doslechu je u koček bohužel nejlepším řešením zánětů dásní zub/y ven :(
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    SCHWALBE: když Queenka už pár zubů vepředu nemá. možná ze rvačky. tak ať jí ty zbývající aspoň chvíli vydrží
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SCHWALBE: Já jsem si hluboce oddychla, když jsem poprosila veterináře, ať se staré koukne na zuby, protože je stará, a on naznal, že má zuby i dásně jako nové, žádný šutrák, žádné stopy zánětu.
    SARRI
    SARRI --- ---
    jo to by me taky zajimalo ..
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    máte nějaký tip na bylinku/granule/cokoliv mimo kortikoidů na zánět dásní? doktor říkal, že ti může být autoimunitní reakce... zuby jsou v pořádku.
    GIO
    GIO --- ---
    GENTIANA: no to ona je, ano:) jeji matka mimochodem opet mrouska, asi mi jebne...
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    GIO: jo, a taky trochu "Micinka je maličko víteco, ale i tak ji máme rádi."
    GIO
    GIO --- ---
    tady jsou i zoubecky.)
    strasne mne mordujou, splhaji po mne a budi mne hryzanim a kopanim, jsou to bestie.)


    tohle je ta "nase" Loth alias Klotylda
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    GIO: slušný drápečky :-)
    GIO
    GIO --- ---
    pred chvili shodily kameninovou misku na vodu, strepy vsude.. a vzapeti se zavesily na stromecek, pak zjistily , ze picha, takze se splasene snazily utect a stromecek padl.)) dluzno dodat, ze poprve,) tak jsem ho hned rovnou odstrojila a vyhodila:)) a certice nekam zalezly a delaji, ze nejsou.
    GIO
    GIO --- ---
    GENTIANA: myslis usi sejdrem,)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    GIO: ta horní fotka!!!
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: a kdo je vlastně tatínek? máš foto?
    GIO
    GIO --- ---
    jj nido ji to neveri chuderce.)
    ale tatinek je tatinek no.))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: šišlimišli :)) deset čertů v každém oku a za každým uchem :)) A stejně se musím smát, když vidím sněhobílou maminku a její kukačky :))
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: odidi budidi nedělej mi to! :)
    GIO
    GIO --- ---




    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    YENNEFER: no barva je modrá. Je to vždy ta barva, kterou by měl, kdyby nebyl mourek/ neměl sia zbarvení, neměl bílé skrvny ... Mourci mají kresbu na více či méně zrzavém podkladě, ale protože ty máš stříbro, máš kresbu na stříbrném podkladě. No ale není to úplně odborný výklad :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam