• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    SHAMPOO: Pocina má úchyku na plastový věci. Nejradši žvejká takový ty síťky na brambory, cibuli, ale neopovrhne ani igelitákem nebo plastovou obálkou. Komplet všechno musím schovávat... kabely jsou blbý, to bude chtít vyšší dívčí schovávací.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SHAMPOO: kabely jsou blby, asi jen eliminovat jejich vyskyt a pristup k nim. U nas se bezne prekusujou vodici lanka na zaluziich, coz je otravny ale nastesti ne nebezpecny.
    SCHWALBE: to ani nekomentuju, je mi jch vzdycky lito. Jak jsou chudiny zdeformovany. To je uz za hranici zdravi tohleto. Me spis fascinuje, jak jsou rezignovany a co vsechno si nechaji libit.
    GIO: tak nase osmileta Elza ma jeste vsechny zuby. Ma sice kamen, ale ten ji cas od casu nechavame odstranovat.
    Ono to cisteni je akorat stres navic, ktery proste neni potreba. Kocka ani bez zubu hlady neumre.
    APRILMOUSE: jo tak dobrotku z ruky si Zofi taky neumi vzit a to ma zuby vsechny. Se ji smejem, ze je preslechtena :)))
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    a když už nespím a nemám banán, dá mi někdo typ, jak ho přesvědčit, že kabely se nežerou? jako ne a ne pobrat, že je to v elektrice a že dostane prdu. pepř mi ztopil z jídla, evidentně mu nevadí, takže napepření nezabere....moje druhá číča to pobrala jedna dvě, ale bambula to pořád zkouší, dneska přežvykoval lampičku....uf :)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    ale ať nedávám jen mučící fotky, on je jinak roztomilouš, hodiny a hodiny předení :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SCHWALBE: myslíš obličej skrz kterej se nedá dýchat?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Po třech dnech od zpozorování problému se mi podařilo se habešákovi na chvíli kouknout na přední zuby. :D
    A už nemá jeden přední řezák a to mu je teprve rok!
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SHEALA: možná peršanky - když vidím, jaký to jsou na výstavách buchty, tak ty si snad nechají líbit i to čištění zubů. to je v porovnání se vším tím česáním, fénováním a pudrováním uplná maličkost :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    no takle, to chce asi fakt nějakou hodně spolupracující kočku? nebo ji na to zvykat už od kotěte? Fakt si to nedovedu přestavit bez ztraumatizování košky.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: tak zas jako sebepoškozovač vypadat nepotřebuju. V zimě a v létě s dlouhým rukávem :-DD
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: a to nekdo zvladne? Vycistit kocce zuby dvakrat denne? To se ty ruce nemaji sanci zahojit :))
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    hele a kelpa u čičinek nefunguje?
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: ty jo to mi ani neprijde .. zuby uz ma doleceny prave ..
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    MAIKOR: jj vypadá , ani už nemá průjmík, ale měl být už ok a není, takže uvidíme co řeknou testíky ve čtvrtek. Včera se o mě otřel a měla jsem po celý ruce sopla :D jako fakt fuj :D
    ale jinak přede jak motorovka a přestává spát pod topením, což bude asi dobré znamení :¨)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SHAMPOO: ale uz vypada mnohem lip, aspon takhle na fotce.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SARRI: na vystave jsme dostali plaque off granule a zerou to. vysledek ale nevim, asi az pri dlouhodobem pouzivani.
    GIO
    GIO --- ---
    ZUZKAOU: velkou? dve chovne kocky?? no to neni velky. problem je mit dva vrhy soucasne, protoze to riziko infekci jen zvysuje a navic tech nakazenych je vic ze.
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    HITOMI: h*vnajz, na fb jsem se chtěla jen dozvědět o jaké testy si říct, když kupuješ kočku, když mi to neřekli ani na schk. Když už, tak číst celý příspěvek a rozhodně jsem se nezmínila o chovce.
    Stejně jsem se dozvěděla kulové, takže ano bylo to bezpředmětné.
    A celé to můžeme završit jedním usopleným nosíkem zase ne :*


    GIO
    GIO --- ---
    ma trosicku oteklou tu hubicku vid, to miva nas kryspin:-( zuby zatroleny
    SARRI
    SARRI --- ---
    zde je ani ne 3kilovy nosal ;)
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: ono by to mohlo souviset i s tema zubama, doktor rikal, ze s tim zanetem treba nemusi mit takovej apetit .. i kdyz me to neprislo .. tak uvidime

    jeste me papada, mate nekdo zkusenost s rasama jako s prevenci zubniho plaku u kocek?
    konkretne tohle (rasy s pangaminem aby to ty mrchy zraly)
    PlaqueOff™ Cat - pro kočky | ALAVIS
    http://www.alavis.cz/plaque-off-cat
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: a dekuju, jsou to leštěnky no.)) ale teka je taky krasomila.)
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: na ori mozna ne, Soph mela 2,6 kg prumerne furt
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam