• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SCHWALBE: Stodulky mam sice za rohem, ale ty maji zrovna jako obecne (samozrejme kazdej doktor tam je jinej) dost spatnou povest, ne? Ostatne kvuli tomu jsem prave chodil vzdycky do Galee pres cele mesto.
    ADITU
    ADITU --- ---
    jj, to jedině. teď v květnu jsme měli jít s kočkou na pravidelnou kontrolu kvůli plicím atd. boha, to zase bude komplikací :/
    ADITU
    ADITU --- ---
    Tvl, Stodůlky? To mám hustě z ruky...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SCHWALBE: jo, proto se říká že ori a sia jsou chytré kočky žejo :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SCHWALBE: krásnota.
    SCHWALBE: a ten je taky nádhernej.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GIO: Ano, OSPOK (orgán sociálně právní ochrany koček) se už chystá :D
    awwwwww krásný
    SCHWALBE: ještě jedno awwwww
    GIO
    GIO --- ---
    :))

    no.. ja si setrim jeden slot na sealpoint, ale nevim nevim no, uz tri kocky mi prijdou moc.. ale nedam je.
    GIO
    GIO --- ---
    ta maminka je ale velice elegantni.. opovaz se mit seychelloise kotata, ja uz dalsi zvire doma mit nemuzu:))
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SCHWALBE: taťka se líbí mě :-))) a na koťata jsem teda hodně zvědavá :-)
    GIO
    GIO --- ---
    akorat teda typove neni ani po jednom..
    GIO
    GIO --- ---
    mama
    GIO
    GIO --- ---
    taka mam je podle meho gusta no:)
    GIO
    GIO --- ---
    jo ona je ze seychely?
    GIO
    GIO --- ---
    to vis ze ma, oni jsou dokonce bikolori co vypadaji v tech skvrnach uplne jak standard mourek.)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SCHWALBE: nemá ona v té skvrně proužky, nebo se mi to jen zdá? :-)
    GIO
    GIO --- ---
    bradu nema, bo holka no...
    GIO
    GIO --- ---
    jak se mi zepredu moc nelibi, ciste subjektivne, nejsem na tyhle bicolory, tak profil ma teda boží!
    GIO
    GIO --- ---
    fotky? tak fotky.. holky vcera mely pul roku,) jsou matne, podvyzivene a od pohledu zanedbane, socialku na mne!




    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GENTIANA: jo. Fotkíííí :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SCHWALBE: Víš co... já jsem za tři a půl roku práce ve službách zahrnující téměř denní kontakt se zákazníky přišla o iluze o lidech. Jakožto kavárenský povaleč a čtyřiadvacetikarátový intelektuál jsem si byla myslela, na základě úvahy Podle sebe soudím tebe, že každý přece musí chtít být světu užitečný, každý musí usilovat o to, aby byl co nejlepším člověkem, každý uvažuje hlavou, ne prdelí... atd., ale zjistila jsem, že to tak fakt není. Nějakou dobu mě to trápilo a štvalo a pak se ve mně něco zlomilo a došlo k jakémusi vysvobození. Někdo zatlouká šrouby? Nu, pokud to nejsou moje šrouby, tak je to sice debil, ale je to jeho problém. Jak jen může? No, může, a koneckonců jsme svobodná země a každý má právo být tak debilním debilem, jak se mu jenom zachce. Jakkoli to zní banálně, je to hrozně osvobozující pocit.
    Prostě si řekni, že je trhlá - ale že žít s tím musí ona, ne ty.
    (A ukaž nějaké fotky.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam