• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    očička už zelenají..


    GIO
    GIO --- ---
    rostou potvurky.)

    Loth


    Lori
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SCHWALBE: ja ani nevim ke komu jsem tam chodil, byl jsem v Galee ted trikrat za posledni mesic, a prisly mi vicemene stejny tvare jako vloni... :-) Jelikoz jsem ale neresil nic extra vaznyho nikdy, tak mi to bylo fuk, vicemene jde o pocit. Treba uplne nejblizsi veterinu mam v Repich, tam jsem byl dvakrat kdysi, a muj pocit byl, ze tam to neni dobry ani na ockovani a mel bych utikat pryc (doktor s rukama od krve co me vita ve dverich s kyselym ksichtem a slovy "zase kocka", ne dik).
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    jako, blahe pameti byla fajn klinika Panda za rohem od Jiraku. Ale to je tak osm let, co sjem tam chodila. Byli obecne fajn a taky ochotni osetrovat Tähti na zemi, meli nerezovej stul a ji to nejak sralo, na stole byli potreba tri lidi na drzeni pri ockovani, na zemi nula.
    GIO
    GIO --- ---
    Stodulky imho spatnou povest nemaji vubec, kor co jsou presunute tam kousek dal od puvodniho mista, ja si na ne nemuzu v nicem stezovat, profici, spokojenost.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SCHWALBE: Stodulky mam sice za rohem, ale ty maji zrovna jako obecne (samozrejme kazdej doktor tam je jinej) dost spatnou povest, ne? Ostatne kvuli tomu jsem prave chodil vzdycky do Galee pres cele mesto.
    ADITU
    ADITU --- ---
    jj, to jedině. teď v květnu jsme měli jít s kočkou na pravidelnou kontrolu kvůli plicím atd. boha, to zase bude komplikací :/
    ADITU
    ADITU --- ---
    Tvl, Stodůlky? To mám hustě z ruky...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SCHWALBE: jo, proto se říká že ori a sia jsou chytré kočky žejo :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SCHWALBE: krásnota.
    SCHWALBE: a ten je taky nádhernej.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GIO: Ano, OSPOK (orgán sociálně právní ochrany koček) se už chystá :D
    awwwwww krásný
    SCHWALBE: ještě jedno awwwww
    GIO
    GIO --- ---
    :))

    no.. ja si setrim jeden slot na sealpoint, ale nevim nevim no, uz tri kocky mi prijdou moc.. ale nedam je.
    GIO
    GIO --- ---
    ta maminka je ale velice elegantni.. opovaz se mit seychelloise kotata, ja uz dalsi zvire doma mit nemuzu:))
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SCHWALBE: taťka se líbí mě :-))) a na koťata jsem teda hodně zvědavá :-)
    GIO
    GIO --- ---
    akorat teda typove neni ani po jednom..
    GIO
    GIO --- ---
    mama
    GIO
    GIO --- ---
    taka mam je podle meho gusta no:)
    GIO
    GIO --- ---
    jo ona je ze seychely?
    GIO
    GIO --- ---
    to vis ze ma, oni jsou dokonce bikolori co vypadaji v tech skvrnach uplne jak standard mourek.)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SCHWALBE: nemá ona v té skvrně proužky, nebo se mi to jen zdá? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam