• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    jinak ,teda, ehm... povaha. mam dogu, druhou, je uplne jian nez prvni, povahove, navic ji mame od miminka, a kocky `(pod vlivem toho sepranehoa bernardyna Huberta) honi mocne, as dostava ted za to mocny ceres, takze z se to lepsi.. ale zpusobuje mi spoustu problemu,protoze narozdil od Louisy, ktera k nam z utulku prisla ve ctyrech letech, tuhle mrchu mam od osmi tydnu a lovi vsechno co se hejbe, kdyz nezasahneme. jediny, koho respekuje bezvyhradne, je doma Aurora, a obe kotata, na ty si fakt nikdy za zadnych okolnosti zatim netroufla.
    GIO
    GIO --- ---
    no bernardyna chtel kuba, ale privez si vypranyho na devadesat, mno.))
    GIO
    GIO --- ---
    pekne mimnko, tak y jsme uvazovali o svycarakovi, ale nakonec vyhral vorechoid utulkovy.)
    GIO
    GIO --- ---
    ja davam plosne..
    GIO
    GIO --- ---
    a vy nedavate leukozu v klasickem kazdorocnim ockovani..? purevax felv?
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    tyjo, jsou jak pres kopirak :))
    My jdem zítra na leukozu a pak uz jen budem cekat na hulakani ;))
    GIO
    GIO --- ---
    no.. vylucovaci metodou..
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GIO: jak jste poznali alergii na kuře?
    Aneb habešák má nějaký problém, podezření je i na alergii, ale určit se to moc nedaří.
    GIO
    GIO --- ---
    a ted jaka je to kocanda, sice s alergii na kure, ale jakmile jsme to odhalili, zacala silit a rust a je to tygrica!.)
    GIO
    GIO --- ---
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: je to tečka ocividne. ja mam akorat cokoladu, fotka nekde bude:)
    CORIM
    CORIM --- ---
    SCHWALBE: Tecka ´rozpadle nesouvisle tygrovani mimo jine.
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SCHWALBE: a to černý bude fakt černý? :-)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    SCHWALBE: hele ja se v tom prd vyznam, ale z prvni fotky mi prisly ty tecky spis jak prouzky a z druhy uz zase spis jak tecky,ale co jsem tak pochytila, ze se stejne ty prdolky jeste budou casem vybarvovat takze kdo vi co z ni nakonec vyroste :)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    SCHWALBE: jo tak z tohodle uhlu uz je to lepsi :)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SCHWALBE: zrovna před chvílí jsem kolegyni ukazovala dobyho a náhodou jsem koukla, že máte přírůstky... a krásný!!!!! a že jich je!
    GIO
    GIO --- ---
    LEENVECKA: vis, co ma v rodokmenu , nebo to natahnes.. nebo se to vekem jeste slije, pripadne rozpadne.)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    SCHWALBE: jak na ty prdolce poznas tecky? ja akorat vidim prouzky ehm.
    GIO
    GIO --- ---
    kdo rika, ze si vymyslis, ja mela kocku s permanentni riji taky, a ne jednu..jen proste jsem rada, ze kryt v deviti mesicich nemusim..ta , co mi mrouskala furt, byla Sophia, podarilo se ji vykastrovat az v roce a pul.
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: vsak si to po sobe precti tady v tom postu, ty si myslis, ze nevim co znamena zanaseni tela hormony..? ale kryt kocku v deviti mesicich je pro mne totalni nesmysl. nedospela psychicky, kor siamka...ktere v hlave dospivaji o dost pozdeji.. holt maji smulu, ze jsou male a lehke, a tak po fyzce strance jsou rychlejsi, nez po psychicke. tedy jeste jednou. pokud nebude mrouskat kontinualne, nedostane HA, ani nebude nakryta, je to proti memu presvedceni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam